укр
Олег Волошин
Берега Междуморья
Главная Новости экономики Новости экономики
3 Июля 2014, 19:19  Версия для печати  Отправить другу
×
Міндоходів: надходження до Державного бюджету за рахунок нових правил оцінки майна збільшилися http://www.segodnya.ua/img/article/5337/52_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/5337/52_tn.jpg Экономика Завдяки запровадженню нової системи оцінки майна для цілей оподаткування збільшено надходження до держбюджету України.
<p>Фото УНІАН</p>
Фото УНІАН

Міндоходів: надходження до Державного бюджету за рахунок нових правил оцінки майна збільшилися Официально

Завдяки запровадженню нової системи оцінки майна для цілей оподаткування збільшено надходження до держбюджету України.

Міністерство доходів і зборів України констатувало, що завдяки дії Постанови КМУ №231, якою було запроваджено нові правила оцінки для цілей оподаткування, збільшилися надходження до Державного бюджету України, повідомляє УНІАН.

У червні цього року, Арсеній Яценюк доручив профільним міністерствам розібратися із ситуацією, яка склалася в сфері оцінки майна для цілей оподаткування. У Міндоходів визнали ефективність та дієвість Постанови КМУ № 231 "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства", яка була прийнята 4 березня 2013 року. Зокрема, в наповнені Державного бюджету України.

Крім того, Міністерство доходів і зборів окремо наголосило, що не підтримує скасування Постанови КМУ № 231, оскільки її скасування призведе до зменшення надходжень до бюджету України.

Зокрема, в листі Міністерства доходів і зборів України, від 25.06.2014 року № 2109/5/99-99-17-03-02-16 зазначається, що в умовах дії Постанови №231 у І кварталі 2014 року спостерігається позитивна динаміка збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб з операцій з нерухомим майном порівняно з І кварталом 2013 року. Також у І кварталі 2014 року збільшилася кількість фізичних осіб, які отримували дохід від операції з нерухомим майном.

"Враховуючи викладене, Міністерство доходів і зборів України не підтримує скасування Постанови №231, оскільки її скасування може призвести до неоднозначного та множинного трактування норм законодавства, зниження вартості об’єктів оподаткування та відповідно зменшення надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету".

Нагадаємо, Постанова КМУ №231, була прийнята, ще 4 березня 2013 року, проте уряд минулої влади не давав можливості їй працювати ринку оцінки за новими правилами, які були запроваджені з прийняттям даної постанови.

1_09

2_05


×
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Вы сейчас просматриваете новость "Міндоходів: надходження до Державного бюджету за рахунок нових правил оцінки майна збільшилися". Другие Новости экономики смотрите в блоке "Последние новости"

Добавить комментарий:

Ваш комментарий (осталось символов: 1000)
Правила комментирования на сайте Сегодня.ua
Подписка: