укр
Олег Волошин
Берега Междуморья
Главная Последние новости Украины
18 Марта 2009, 18:32  Версия для печати  Отправить другу
×
СБУ нашла еще сотню виновников Голодомора http://www.segodnya.ua/img/article/1549/30_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/1549/30_tn.jpg Украина Историки говорят, что новый список также неполон.
Акция памяти жертв голодомора
Акция памяти жертв голодомора

СБУ нашла еще сотню виновников Голодомора

Историки говорят, что новый список также неполон.

СБУ обнародовала обновленный список людей, причастных к Голодомору 1932—1933 годов. Сюда вошли 136 лиц, погубивших миллион человек. Это генсек ЦК ВКП(б) Иосиф Сталин, глава ГПУ УССР Станислав Реденс, замглавы ОГПУ Иван Акулов, глава Верховного суда СССР Александр Винокуров и другие. "Был список из 29 человек. Мы его дополнили", — говорит директор отраслевого архива СБУ Владимир Вьятрович. "Список неполный. В Голодоморе участвовали тысячи людей, а не 136. Это предвзятая выборка спецструктурами", — говорит историк Михаил Погребинский.

ПОЛНЫЙ СПИСОК ЛЮДЕЙ, ПРИЧАСТНЫХ К ОРГАНИЗАЦИИ И ПРОВЕДЕНИЮ ГОЛОДОМОРА 1932–1933 ГОДОВ В УКРАИНЕ

Керівники вищих партійних і радянських органів, ОДПУ та ДПУ УСРР

Акулов Іван Олексійович, заступник Голови ОДПУ

Апресян Деренік Захарович, начальник 8 відділу Економічного управління ОДПУ

Балицький Всеволод Аполлонович, повноважний представник ОДПУ по УСРР, заступник Голови ОДПУ, очолював комісію з введення паспортів у СРСР

Винокуров Олександр Миколайович, Голова Верховного суду СРСР

Дашевський, Начальник Економічного відділу повноважного представництва ОДПУ по Криму

Друскіс Франц Семенович, Начальник Транспортного відділу ДПУ УСРР

Ковельський (Голованівський) Борис Володимирович, т.в.о. начальника Секретно-політичного відділу ДПУ УСРР

Красіков Петро Ананійович, Прокурор Верховного суду СРСР

Кривець Юхим Хомич, Начальник СПВ ДПУ УСРР

Леонюк Хома Якимович, Заступник Голови ДПУ УСРР

Миронов (Каган) Лев Григорович, Начальник Економічного управління (ЕКУ) ОДПУ

Мінаєв-Цикановський Олександр Матвійович, Начальник Економічного управління (ЕКУ) ОДПУ

Прокоф’єв Георгій Євгенович, Заступник Голови ОДПУ СРСР

Пустовойтов Сергій Аполлонович, Т.в.о. начальника 2-го відділення СПВ ДПУ УСРР

Реденс Станіслав Францович, Голова ДПУ УСРР

Салинь Едуард Петрович, Повноважний представник (ПП) ОДПУ по Криму

Сталін (Джугашвілі) Йосип Віссаріонович, Генеральний секретар ЦК ВКП(б)

Тимофєєв Михайло Михайлович, Начальник Харківського облвідділу ДПУ УСРР

Ягода Генріх (Єнох) Григорович (Гершенович), Заступник Голови ОДПУ

Вінницька область

Антонюк Іван Вікторович, Начальник Муровано-Куриловецького районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Бабич Ісай Якович, Начальник секретно-політичного відділу Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Бойко, Уповноважений СПВ Муровано-Куриловецького районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Бойко, Помічник прокурора Вінницької області

Брук Соломон Соломонович, Начальник оперативно-слідчої групи СПВ Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Власик, Уповноважений оперативно-слідчої групи Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Гешелін, Народний слідчий Антонінського району НКЮ УСРР

Герштейн, Начальник оперативно-слідчої групи Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Гречихін, Помічник уповноваженого СПВ Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Зінченко, Районний уповноважений Джулинського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Кац, Помічник уповноваженого Липовецького районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Король Гри¬горій Іванович, Районний уповноважений Станіславчикського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Куховаренко, Начальник Тульчинського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Левіна, Помічник прокурора Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Маков, Начальник Липовецького районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Михайлов, Уповноважений Оратівського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Міхалевич, Дільничний прокурор Липовецького району Вінницької області

Наронін, Уповноважений Липовецького районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Невердовський, Прокурор Бершадської дільниці НКЮ УСРР

Новіков, Уповноважений Джулинського районного відділення Вінниць¬кого обласного відділу ДПУ УСРР

Пастущак, Співробітник Тульчинського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Писаревка Максим Якович, Начальник Брацлавського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Польовий, Помічник уповноваженого Брацлавського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Пьоришко, Районний уповноважений Оратівського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Семенов Сергій Іванович, Прокурор Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Соколинський Давид Мойсейович, Начальник Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Тарабукін, Уповноважений секретнополітичного відділу Тульчинського районного відділення Вінницького обласного відділу ДПУ УСРР

Дніпропетровська область

Баршта, Прокурор Покровської дільниці Дніпропетровської області

Блінов, Начальник Олександрійського районного відділення Дніпропет¬ровського обласного відділу ДПУ УСРР

Горець, Начальник секретнополітичного відділу Запорізького міського відділу Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Гриф, Районний уповноважений Ново-Василівського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Гудим, Помічник уповноваженого Ново-Василівського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Долінер Герман Якович, Запорізький міський прокурор

Єременко Іван Юхимович, Прокурор Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Зайцев, Начальник Чубарівського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Ковтун, Уповноважений Чубарівського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Логвиненко, Уповноважений Олександрійського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Логвинов Петро Дмитрович, Уповноважений Ново-Миколаївського районного відділення обласного відділу ДПУ УСРР

Логінов, Уповноважений Молочанського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Нікельберг Гаврило Лазарович, Начальник Запорізького міського відділу Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Похилов, Уповноважений секрет-но-політичного відділу Запорізького міського відділу Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Скуридін, Районний уповноважений Ново-Миколаївського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Фомін, Уповноважений Молочанського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Чупров, Начальник Молочанського районного відділення Дніпропетровського обласного відділу ДПУ УСРР

Донецька область

Брюховецький, Уповноважений Марківського відділення Донецького обласного відділу ДПУ УСРР

Вейс Іван Григорович, Начальник Красно-луцького міського відділення Донецького обласного відділу ДПУ УСРР

Єременко Феодосій Мефодійович, Районний уповноважений Ново-Псковського районного відділення Донецького обласного відділу ДПУ УСРР

Жосан, Помічник уповноваженого Красно-луцького міського відділення Донецького обласного відділу ДПУ УСРР

Колісниченко, Уповноважений Ново-Псковського районного відділення Донецького обласного відділу ДПУ УСРР

Колодій, Старший помічник прокурора Донецької області

Ніколаєв, Районний уповноважений Марківського районного відділення Донецького обласного відділу ДПУ УСРР

Київська область

Матвійчук, Уповноважений секретнополітичного відділу Київського обласного відділу ДПУ УСРР

Медведєв Дмитро Миколайович, Начальник cекретно-політичного відділу Київського обласного відділу ДПУ УСРР

Розанов Олександр Борисович (Розенбардт Абрам Борисович), Начальник Київського обласного ДПУ УСРР

Молдавська АРСР

Вайсфельд, Начальник особливого відділу Молдавського обласного відділу ДПУ УСРР

Вовченко, Уповноважений особливого відділу Молдавського обласного відділу ДПУ УСРР

Логачов, Т.в.о. начальника Молдавського обласного відділу ДПУ УСРР

Одеська область

Богданов Прокопій Степанович, Уповноважений Миколаївського міського відділу ДПУ УСРР

Буртовенко, Співробітник оперативної групи Баштанського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Гітлер, Оператиний уповноважений Миколаїівського міського відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Готліб Арон Якубович, Начальник Ново-Бузького районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Змудь, Прокурор 77 дільниці Ново-Українського районного відділу ДПУ УССР Одеської області

Калюжний Володимир Пилипович, Районний уповноважений Доманівського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Камінський Яків Зельманович, Заступник начальника Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Курбатов, Помічник уповноваженого Доманівського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Кусков, Начальник Первомайського районного відділення Одеського облвідділу ДПУ УСРР

Лашко, Райуповноважений Арбузинського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Ленський, Начальник особливого відділу та Миколаївського міського відділу ДПУ УСРР

Леонідов, Начальник секретно-політичного відділу Миколаївського міського відділу ДПУ УСРР

Мазур, Помічник уповноваженого Первомайського районного відділення Одеського облвідділу ДПУ УСРР

Малишевський, Уповноважений Голованівського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Мальцев, Уповноважений Арбузинського районного апарату Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Мозговий, Уповноважений Ново-Бузького районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Орлов Данило Володимирович (Подольський Давид Вульфович), Начальник економічного відділу Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Самойленко, Районний уповноважений Голованівського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Скрипніченко, Помічник уповноваженого Ново-Українського районного відділення Одеського облвідділу ДПУ УСРР

Федоров-Берков Федір Самійлович, Помічник уповноваженого Миколаївського міського відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Харліп Веніамін Абрамович, Уповноважений економічного відділу Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Чалков, Уповноважений Баштанського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Чернявський, Начальник Ново-Ук¬раїнського районного відділення Одеського обласного відділу ДПУ УСРР

Щелков, Дільничний прокурор Голованівського району Одеської області

Харківська область

Бабич Ісай Якович, Начальник секретно-політичного відділу Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Баша Петро Євменович, Старший уповноважений особливого відділення Сумського оперативного сектора Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Богомаз, Уповноважений Пирятинського районного відділення Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Борзеленко, Помічник уповноваженого секретно-політичного відділу Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Буланов Георгій Георгійович, Начальник Пирятинського районного відділення Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Воробйов, Міжрайонний прокурор Сумського оперативного сектора Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Коваленко-Кузнецов, Помічник Харківського обласного прокурора по нагляду за органами ДПУ УСРР

Левицький Василь Якович, Начальник Сумського оперативного сектора Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Лук’янов Андрій Андрійович, Уповноважений секретно-політичного відділу Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Ніколаєв, Уповноважений секретно-політичного відділу Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Осинін – Вінницький Григорій Маркович, Начальник секретно-політичного відділу Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Попов, Районний уповноважений Велико-Бурлуцького райапарату Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Рахліс Пейсах Меєрович, Заступник начальника Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Саган, Начальник особливого відділення Сумського оперативного сектора Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Самовський Самійло Ізраїльович, Заступник начальника Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Чалий, Районний уповноважений Велико-Бурлуцького райапарату Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Шріфтов-Шрифтелик Борис Мойсейович, Прокурор Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Якушев (Бабкін) Лаврентій Трохимович, Помічник начальника секретно-політичного відділу Харківського обласного відділу ДПУ УСРР

Чернігівська область

Бойко, Районний уповноважений Ріпкинського відділення Чернігівського облас¬ного відділу ДПУ УСРР

Бржезовський Юліан Гнатович, Заступник начальника Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Волошко, Помічник уповноваженого СПВ Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Долгов, Уповноважений Новгород-Сіверського районного відділення СПВ Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Задорожний, Начальник Недригайлівського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Козак Йосип Іванович, Уповноважений Варвинського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Костров, Заступник начальника Прилуцького районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Крицький, Прокурор Конотопського району Чернігівської області

Новіков, Уповноважений Недригайлівського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Осовицький, Дільничий прокурор Недригайлівського району Чернігівської області

Перс, Начальник Варвинського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Підлужний, Помічник прокурора Варвинського району НКЮ УСРР

Прохоренко, Уповноважений Конотопського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Свірський, Помічник уповноваженого Прилуцького районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Труфанов, Начальник Конотопського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Трушкін Яків Лук’янович, Начальник Новгород-Сіверського районного відділення Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Шелудченко Матвій Іванович, Начальник СПВ Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР

Щербань, Прокурор Ріпкинської районної дільниці Чернігівського обласного відділу ДПУ УСРР


×
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Автор: Ципцюра Мария
Вы сейчас просматриваете новость "СБУ нашла еще сотню виновников Голодомора". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Добавить комментарий:

Ваш комментарий (осталось символов: 1000)
Правила комментирования на сайте Сегодня.ua
Подписка: