укр
Главная Последние новости Украины
25 Июня 2014, 15:39  Версия для печати  Отправить другу
×
У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс http://www.segodnya.ua/img/article/5316/26_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/5316/26_tn.jpg Украина Це буде перший проект в рамках стратегічної співпраці компаній Град Інвест та SportLife.
У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс

У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс PR

Це буде перший проект в рамках стратегічної співпраці компаній Град Інвест та SportLife.

Ультрасучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс включатиме в себе: спортивний басейн 25 метрів, величезний тренажерний зал, укомплектований новітнім американським обладнанням, 5 залів для занять йогою, аеробікою і танцями. Також новобудова буде включати в себе дитячий спортивний комплекс з басейнами і заняттями для дітей від 0 до 14 років.

Комплекс буде розташований в самому центрі Чернівців на вулиці Героїв Майдану (біля ТРЦ Майдан). Його зможуть відвідувати більш ніж 10 000 мешканців Чернівців, а також їхні діти. Він стане тренувальною базою для місцевих спортивних Федерацій і команд. Його пропускна здатність дозволить щорічно проводити більш ніж 50спортивнихзмагань, в т.ч. дитячих.

Як зазначив Володимир Руснак, директор з розвитку компанії Град Інвест:

"При будівництві спортивного комплексу будуть використані найкращі матеріали та найсучасніші технології. Цей проект був розроблений провідними творчими майстернями США і є типовим проектом міжнародної мережі фітнес-клубів Sport Life. До виконання підрядних робіт будуть залучені місцеві організації на умовах тендера, який буде оголошено найближчим часом. Загальна вартість проекту складатиме понад 35 млн. грн. "

У свою чергу, Олександр Степанов, генеральний директор Sport Life Development, додав:

"Новий Sport Life в Чернівцях – це вже 42-й спортивний комплекс нашої мережі. Це буде один з найкращих спортивних закладів України. Додатковою перевагою для наших майбутніхгостей буде можливість відвідування ще й інших наших клубів у будь-якому місті нашої країни. І ми дякуємо нашим партнерам- Град Інвест, а також депутатам міської ради, за підтримку цього проекту. Вже починаючи з 2015 року в Чернівцях почнеться масова популяризація здорового способу життя та залучення всіх верств населення, особливо дітей, до спорту".


×
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Вы сейчас просматриваете новость "У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Добавить комментарий:

Ваш комментарий (осталось символов: 1000)
Правила комментирования на сайте Сегодня.ua
Подписка: