укр
Светлана Панаиотиди
Территория добра
Главная Последние новости Украины
1 Июня 2016, 08:17  Версия для печати  Отправить другу
×
ФОТОФАКТ. Україна випробувала бойові дрони http://www.segodnya.ua/img/article/7205/56_main.jpg http://www.segodnya.ua/img/article/7205/56_tn.jpg Украина Випробування відвідав секретар РНБО України Олександр Турчинов

ФОТОФАКТ. Україна випробувала бойові дрони

Випробування відвідав секретар РНБО України Олександр Турчинов

Українські Збройні Сили випробовують десять видів безпілотних летальних апаратів та безпілотних авіаційних комплексів, серед яких є бойові. Гроші на їх закупівлю вже передбачені, тому питання тільки щодо вибору кращого варіанту, повідомив заступник начальника озброєння Збройних Сил України полковник Владислав Шостак.

Випробування дронів відбулися в рамках дводенного науково-практичного семінара під назвою "Проблемні питання розвитку безпілотних авіаційних комплексів в інтересах Хбройних Сил України та інших формувань з демонстрацією кращих закордонниз та вітчизняних зразків". 

В спільноті "Оружие Украины" в Facebook з'явилися фотографії з польових випробовувань безпілотних апаратів (дронів) на базі Державного науково-дослідницького центру Збройних Сил України і на Гончарівському полігоні, які відвідав секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Нагадає мо, учора Турчинов заявив, що в Україні вже створено серійне виробництво тактичних безпілотних комплексів, що здійснюють розвідку та коригування: "У нас вже працює серійне виробництво тактичних безпілотних комплексів, що здійснюють розвідку та коригування вогню, однак, поки відсутнє серійне виробництво бойових безпілотників" – цитує слова Турчинова прес-служба РНБО.

Він зауважив, що деякі з випробовуваних дронів доставлять в серйне виробництво, до якого долучиться держпідприємство "Антонов".

Зокрема, почне роботу виробництво "оперативно-тактичних і стратегічних безпілотних літаючих апаратів, здатних виявляти загрозу на дальних відстанях ще на території агресора, а також здатних переносити міцні ракети "повітря-земля" 

Читайте также:
Турчинов: Россия на Донбассе использует новейшее оружие и отрабатывает тактику ведения боя
В РФ построили копию дрона из компьютерной игры Half-Life 2
В бою с диверсантами военные захватили ценный трофей
В Украине создадут серийное производство боевых беспилотников - Турчинов


×
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Источник: "Сегодня"
Вы сейчас просматриваете новость "ФОТОФАКТ. Україна випробувала бойові дрони". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Добавить комментарий:

Ваш комментарий (осталось символов: 1000)
Правила комментирования на сайте Сегодня.ua
Подписка: