ВИШИВАНКА DAY 2021
ЯК ПРОЙШОВ МОДНИЙ ПОКАЗ
На найкращому оглядовому майданчику — Viewpoint by Parkovy, що розташований на даху конгресно-виставкового центру "Парковий", відбувся зірковий показ "Вишиванка DAY", який телеканал "Україна 24" та новини "Сьогодні" організували, щоб нагадати, як вишиванка єднає покоління.

Церемонію етносвята провели улюблені ведучі Катерина Федотенко та Микита Міхальов.
Відкривала показ ведуча новин "Україна 24"
Лада Тесфайє разом з донькою Адріаною
Євген Клопотенко
Кулінарний експерт вийшов на подіум у червоній вишиванці, створеній спеціально для нього. В орнаменті сорочки зашифровано унікальний візерунок Київщини. Євген закликає українців одягати національне вбрання не тільки у свята, бо ж вишиванка – це справжня та безумовна любов. А любов, як відомо, не потребує особливих приводів.
Тарас Тополя та Alyosha в народному вбранні були дуже гармонійні.

Артист зазначив, що українську культуру треба адаптувати до сучасних реалій. І вишиванка від бренду Gaptuvalnya, яку вибрав артист, лише підтверджує правдивість його слів.

Співачка Alyosha продемонструвала вишиту сукню-сорочку з романтичною назвою "Місячне сяйво" бренду Foberini.
Катерина Бужинська
"Півонія – квітка радості, символ пристрасті й тілесної любові. Вона є найбільш сприятливим символом для молодих подружніх пар. Відомий український бренд спеціально до модного показу "Вишиванка DAY" за три дні створив розкішну вишиту сукню", – розповіла співачка.
Ведуча програми "Україна сьогодні" Віолетта Логунова вийшла на подіум у приголомшливій темно-синій сукні бренду My Sleeping Gypsy з унікальною вишивкою шрифтом Брайля. Сама ж Віолета вважає, що вишиванка впевнено завойовує світ.
Дмитро Коляденко
Шоумен та ведучий програми "Зіркоманія" Дмитро Коляденко вибрав надзвичайно стильний лук. Чорний піджак, вишитий яскравими квітами, штани, жилетка. На голові чорна шапка.

Дмитро мав неперевершений вигляд, а яскрава синя вишиванка тільки підкреслила ефектність образу.
Юлія Галушка
У 100-річній вишиванці дефілювала ведуча "Сьогодні. Ранок. Вихідний". Вбрання з неймовірною історією Юля отримала від бабусі разом з іншими сімейними реліквіями. Цікаво, що вишиванка до сьогодні зберегла свій розкішний вигляд, хоч гаптувала її ще прабабуся телеведучої.
Аліна Гросу
Артистка з'явилася на подіумі у вишуканій темній сукні, оздобленій яскравою кольоровою вишивкою з квітково-рослинним орнаментом.

Таке поєднання не випадкове, адже кожен елемент має свою магічну символіку.
Анастасія Приходько
Ефектна співачка з радістю погодилася долучитися до зіркового свята. Анастасія вважає, що українська вишиванка – це традиція, яка має тисячолітнє коріння, вона вшита в нашу пам'ять, душу та свідомість кольоровими нитками. Для червоної доріжки артистка вибрала бірюзову сукню з традиційними мотивами від бренду Plahta.
Акторка театру й кіно Слава Красовська вдягнула білу сукню, створену в самому серці Карпат. Вишиванка Слави має романтичну назву «Княгиня Джіґурно». Це гуцульське слово, а княгиня – означає наречену.

Разом зі Славою на подіум вийшов зірка українського кіно – Тарас Цимбалюк.
"Вишиванка DAY" не просто свято, а зв'язок поколінь.
І вихід ведучої "Україна 24" Олени Чабак разом з мамою та донькою – чергове тому підтвердження. Три покоління однієї родини пройшли червоною доріжкою у власних вишиванках.
Анна Саліванчук
Зірка театру та кіно завітала на модний показ у вишитій білій сукні, саме в ній актриса була під час виписки з пологового будинку, коли народила другого сина. За словами Анни, вона відчувала себе у вишиванці найвродливішою, а до того ж, захищеною від недобрих поглядів – мамою, якій усе до снаги.
Відомий хокеїст Віктор Захаров уже вдруге взяв участь у святі "Вишиванка DAY". Цього року спортсмен вийшов на подіум разом з акторкою Людмилою Ардельян.
Марія Бурмака
Продемонструвала на показі сукню-талісман. Сама ж співачка – палка прихильниця "Вишиванка DAY". Артистка вважає, що народний одяг можна і потрібно носити в повсякденному житті. В особистій колекції Марії Бурмаки є старовинні сорочки, яким по 150 і більше років.
Наталка денисенко
Актриса береже свою вишиванку як найдорожчу сімейну реліквію. Спеціально для "Вишиванка Day" артистка розповіла, що цю сорочку їй мама вишила у студентські роки, а розкроїла бабуся, яка навіть у німецькому концтаборі займалася шиттям.
Наталія валевська
Зірка показу впевнена, що сторічна вишиванка, у якій вона взяла участь у міжнародному конкурсі, стала її талісманом та допомогла здобути гран-прі. Для червоної доріжки співачка вибрала вишуканий образ у синьо-білому кольорі.
Ярослава Руденко


Традиційним, але дуже красивим образом співачка завершила модний показ.