Куди звертатися, якщо ви готові взяти домашнього вихованця вже сьогодні

Адопція тварин із притулку – поширений тренд у Європі, тоді як українці лише починають розуміти необхідність і переваги такого способу знайти домашнього улюбленця. Згідно з дослідженнями Washington Post, Україна входить до ТОП-10 країн за кількістю безпритульних тварин. Уявіть, лише вуличних собак у нашій країні понад мільйон. А про котів годі й казати!
Сьогодні, у період тривалого карантину, ми на собі відчули брак спілкування. Особливо це стосується самотніх людей. Одна з рекомендацій психологів – завести чотирилапого улюбленця. Адже ніхто так не забарвлює людське життя, як домашня тварина! Проте слід пам'ятати, що бути власником кота чи собаки – велика відповідальність за його здоров'я та благополуччя. Та водночас це напрочуд благородна справа, адже домашні тварини роблять наше життя кращим, а ми можемо покращити життя комусь із них.

Нижче представлені історії тварин, які здатні розчулити кожного. І важко зробити вибір одразу. Але раптом натрапляєш на фото «свого» кота чи собаки, і серце дає знати: це він! І варто зробити крок назустріч і подарувати щасливе життя в люблячій родині хоч одній тварині – тоді і світ стане краще.

Таку свідому ініціативу – зробити світ кращим місцем для тварин – підтримує у рамках свого благодійного проєкту «З турботою про найменших» і компанія Royal Canin. Кожен українець може власним прикладом зробити світ для тварин кращим – взяти кота чи собаку з притулку або підтримувати тварин у межах закладу. Але слід розуміти, що адопція з притулку має свої переваги та свою специфіку, яку є сенс дослідити перед тим, як завести вихованця.

Тварини, яким потрібен дім

Київ
Adopt don't stop
До переліку тварин
До переліку тварин
Help dog
До переліку тварин
До переліку тварин
Хочу кота
До переліку тварин
До переліку тварин
Хочу собаку
До переліку тварин
До переліку тварин
Одеса
Glad Pet
До переліку тварин
До переліку тварин
Харків
«Добрий дім»
До переліку тварин
До переліку тварин

Партнерські притулки, що беруть участь у благодійній ініціативі Royal Canin

У Києві
У Вінниці
Притулок у Харкові
Одеський притулок
Черкаси