Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27
30,66
УКР

Ігор Добруцький

президент Folk Ukraine

Енергія людей, які хочуть жити в цій країні

мнение
Енергія людей, які хочуть жити в цій країні Ігор Добруцький

В Україні волонтери і громадські організації зламали багато стереотипів, підняли планку того, що відбувається у соціальному, духовному і організаційному житті країни. Ми бачимо, що чиновники не встигають за енергією тих людей, які хочуть жити в цій країні. Ми показали, що українцям є куди рухатись, і ми можемо рухатись. Це дуже важливо.

У нас, українців, зараз є все, що нам потрібно. Але нам бракує комунікації зі світом. Ми кожну хвилину кажемо, що хочемо співпрацювати з Європою. Для того, щоб весь світ вірив у нас, ми маємо показати, що Київ – це стабільне місто, яке хоче і може розвиватися, куди можуть заходити інвестиції. Маємо показати, що Київ – мирне місто, красиве місто, де шанують культуру, шанують традиції.

Нам потрібні гості з-за кордону, які приїдуть до нас, побачать нашу красу, наші свята, наші масові заходи, де люди не бояться і не ховаються. Де на обличчях людей – посмішка. Саме ці посланці скажуть: так, сюди можна їхати, вкладати кошти, і ті ресурси, які будуть надані для підтримки економіки, будуть повертатися. Це найважливіше зараз. Такий меседж отримають всі.

Україну мають впізнавати по символу-оберегу – писанці. Саме такий артоб'єкт ми хочемо нанести на дорожню карту туристів. Писанка має стати туристичним маршрутом, який конкуруватиме з Ейфелевою вежею і вежею у Пізі. Саме цього нам бракує на даному етапі. Писанка – це символ життя, символ передачі традицій від наших предків. Цей оберіг буде захищати всю Україну і все живе, що у ній знаходиться.

Такий символ країни, образ нашої соборності плануємо встановити на оглядовому майданчику перед Аркою Дружби народів. Композиція "Писанка. Годинник" має бути висотою 21 метр, шириною 15 метрів, Її внутрішня частина матиме годинник, і кожну годину з яйця буде вилуплюватися пташка. Туристи зможуть побачити і почути початок нового часу, нового життя. Механізм буде обертатися, і кожен раз глядачі будуть чекати, з якого віконця з'явиться пташка. Всередині писанки має бути стовбур, на якому влітку і навесні будуть рости рослини – виноград, плющ. Це вертикальне озеленення – дуже сучасне і дуже модне.

Зовні писанка буде вкрита 90 тисячами світодіодів, які створять яскравий візерунок. Ми хочемо, щоб один раз на місяць на писанці з'являвся орнамент, який представлятиме певний регіон України, а один день на рік, на Великдень, писанка має світитися спільним візерунком, який об'єднає всю країну. Я зараз шукаю підтримки у громади, щоб зробити писанку образом народного інвестування. Ми себе розкриємо, коли скажемо, що ми несемо частку відповідальності за цю країну власним коштом.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

АВТОР:

Ігор Добруцький, президент Folk Ukraine

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...