Сделать стартовой
26,42
29,76
УКР

Сергей Левочкин

Народный депутат от "Оппозиционного блока"

Фантазії міністра

мнение

Уявіть, що ви прокинулися у середу 31 серпня 2016 року у Києві, розплющили очі та зрозуміли, що ви є міністром МВС України.
 
Сівши в авто, ви пробиралися до міністерської будівлі крізь чисельні затори, що утворилися через проїзд у тому числі й вашого кортежу. Ви дісталися до робочого кабінету, де треба керувати понад 200-тисячною українською поліцією, працювати над урядовими завданнями (бо ви, до речі, є членом Уряду) та, врешті-решт, виконувати доручення Народного Фронту, рідної партії із великим ресурсом і нульовим рейтингом.
 
Ранок, відверто кажучи, не дуже:

- підлеглі на Миколаївщині по-звірячому вбили цивільного, всі порівнюють тебе з одіозним Захарченком, тобі нема чим відповісти, бо аналогія очевидна, але треба якось від себе це відвертати;
- НАБУ та прокуратура, навипередки намагаючись розслідувати високопосадову корупцію, дісталися до закупівель рюкзаків за завищеною ціною, треба щось пояснювати;
- бізнес-партнери гроші на офшори переводять (чи не на шановного міністра користь), треба розбиратися;
- реформа МВС чим далі, тим більше схожа на фейк із банальною зміною форми одягу, може щось зробити?
- політичні партнери намагаються викинути з посади – в Раді згадали про постанову щодо відставки голови МВС...
 
Але ви все це, звичайно ж, відкладаєте на потім і сідаєте писати… (вірно!)  пост для ФБ.
 
Уявляєте собі? :)
 
Я – ні. Тому мені все це нагадує спробу міністра відволікти увагу від реальних справ і проблем та зануритися у світ власних фантазій. А також, завдяки посаді, влаштувати політично мотивовані переслідування тих, хто має іншу точку зору.
 
До того ж Еспресо-ТВ та Малятко-ТВ, які відомо хто фінансує, – такий собі медіаресурс, відверто слабкий, і його бракує для висвітлення "завжди єдино вірної" думки. Тому є мрія про переділ медіаринку, втілюючи яку, товариші з НФ не гребують ані рейдерством, ані відвертим тиском на Нацраду, та не шкодують часу на вишукування ранкових епітетів замість того, щоб працювати.
 
Доброго дня, країно!
 
P.S. Дописано у блозі шановного "Сегодня.ua" через відмову у блозі (читай: висловленні точки зору) на шановній Українській правді :)

Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь