Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
26,89
30,45
УКР

Сергей Левочкин

Народный депутат от "Оппозиционного блока"

"Тиша" – надія. Що далі?

мнение
"Тиша" – надія. Що далі? //smm.ollcdn.net/img/article/7483/1_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/7483/1_tn.jpg Сергей Левочкин
Опозиційний блок з першого дня конфлікту виступав за дипломатичний шлях вирішення конфлікту як єдино можливий. Зрештою до нього повернулися, але ціна помилки виявилася занадто дорогою – тисячі життів і тотальна руїна на біду всій країні.
Мінський процес – це складна для виконання геополітична річ. Режим тиші – важкий, але вкрай необхідний сьогодні крок. Головне зараз – не піддаватися на провокації підбурювачів з обох боків, не дати їм знищити мрію мільйонів українців з обох сторін лінії поділу – мир.
Одночасно треба започаткувати формати суспільного діалогу людей з обох боків конфлікту. Зараз повинні говорити не лише політики й військові, але й представники елітарної части суспільства – лідери думок, суспільні діячі, люди з бізнесу, інтелігенція. До них на певному етапі можуть доєднатися й політичні сили.
Задача діалогу – широка загальнодержавна гуманітарна та економічна програма примирення та об’єднання. Створення планів відродження постраждалих регіонів, їхня соціальна та економічна реабілітація та реінтеграція.
Ми, Опозиційний блок, – категоричні противники сепаратизму з обох боків. Ми – противники тих, хто бажає відокремитися, але ще більші противники тих, хто бажає відокремити Донбас. Не тільки тому, що не можна ділити на шматки рідну країну, але й тому, що є великий ризик зробити цей процес невідворотнім.
Ми, Опозиційний блок, готові надалі робити все необхідне для організації та підтримки діалогу й мирного процесу. Без миру та злагоди розвиток України неможливий.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...