Олег Скрипка

Музыкант, вокалист, лидер группы "ВВ", основатель Международного фестиваля "Країна мрій"

ВВ Вшановує Героїв (відео)

мнения

14 Октября 2016, 05:12

В останні роки ВВ чимало гастролює за кордоном. Спілкуємося там із нашими українцями та іноземцями. Попри усталену думку про втому світу від України, щоразу відчуваю щиру підтримку нашої боротьби. Особливо відчувається захоплення мужністю українських героїв передової і тилу.

Представники різних народів серцем відчувають справжню бойову звитягу і щирість. І, коли ці країни визначаються щодо свого ставлення до України, для них ці чесноти є вагомішими, аніж бур’ян політичної корупції в українських верхах. Через це наші закордонні друзі попри політичний спротив щоразу продовжують санкції проти Кремля. Адже Європу важко здивувати корупцією. Але натомість там бракує справжніх героїв…

У такі хвилини розумієш, що наші воїни – головна цінність країни. Завдяки мужності цих простих хлопців і дівчат Україна існує і має підтримку США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Швеції інших країн.  Попри жахливу корупцію та безлад, які надокучили нам і світу.

ВВ за два роки виступали перед українськими воїнами у Мар’їнці, Маріуполі, Селідово, Дебальцево, Костянтинівці, Краматорську, інших містах і селищах українського Донбасу. Завжди й усюди ми бачили захисників України сильними і впевненими. Вони знають, для чого і заради кого тримають передову.

У День захисника України вшановуємо усіх наших воїнів. Щирі вітання тисячам наших друзів, які з якими бачилися та спілкувалися. Які забезпечували нам безпечне перебування поблизу лінії зіткнення. Для них ми змонтували невеличке відео "ВВ вшановує Героїв.

Нехай Пресвята Богородиця, яка споконвіків була заступницею козаків, оберігає українських бійців. Чекаємо із Перемогою. Світло перемагає пітьму. А сила правди – розвіює морок омани.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...