У "Народному контролі" обурені намірами Уряду провести "розпродаж" 1 млн га держземлі

Актуально

29 Февраля 2016, 17:12

У "Народному контролі" обурені намірами Уряду провести "розпродаж" 1 млн га держземлі

Дозволити провести "розпродаж" української землі урядом-казнокрадів – означає благословити розбазарювання останніх ресурсів країни.

Про це повідомив лідер партії "Народний контроль", секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи заяву прем'єр-міністра А.Яценюка, про необхідність продажу 1 млн га землі, яка перебуває у держвласності.

"Після цієї заяви Яценюка стало очевидно, що уряд не збирається йти у відставку, поки не розкраде останнє, що залишилось в українців – землю", – констатував нардеп.

На його переконання, допускати продажу держземлі не можна, не сформувавши перед тим прозорі кадастри власності, і не створивши конкурентні умови для розвитку ринку землі.

"Пускати державні землі "з молотка" зараз – це віддати їх за безцінь тим олігархам, що у ручному режимі керують урядом та парламентом, викачуючи мільярди з держпідприємств у свої кишені. Тому, ми закликаємо фракції-парламенту та Президента України дати політичну оцінку намірам прем'єра розпродати безпрецедентні площі держземлі", – зауважив Д.Добродомов.

Крім того, депутат зауважив, що сподівається на максимальне пришвидшення розслідування корупційних справ, до яких можуть бути причетні нинішні ТОП-посадовці.

"Адже, без належної правової оцінки вже відомих фактів розкрадання держмайна, продаж 1 млн га землі – стане черговим розбазарювання ресурсів країни, і завдасть невиправних збитків державі та суспільству", – підкреслив він.

Вы сейчас просматриваете новость "У "Народному контролі" обурені намірами Уряду провести "розпродаж" 1 млн га держземлі". Другие Новости политики смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...