Сделать стартовой
25,64
28,76
УКР

У президента спрашивают, почему нельзя смотреть кино на русском и чем ему не угодила Тимошенко

Вопросы, на которые завтра ответит Янукович

25 февраля, в годовщину своего пребывания на посту президента, Виктор Янукович пообщается с украинцами в эфире шести телеканалов. Любой желающий мог прислать президенту вопрос через информационные агентства "Интерфакс" или УНИАН, а завтра с 11 до 14.00 люди смогут спросить о том, что их интересует, лично – точки связи по телемосту будут в 16 городах Украины.

Вопросы, которые уже прислали Януковичу:

ПІБ: СЕРГЕЙ

Область (або закордонна країна): донецкая

Питання: если у нас демократия и мы свободная страна почему в кинотеатрах запрещено показывать фильмы с русским переводом ?

ПІБ: Кормош Василь Васильович

Область (або закордонна країна): Закарпатська

Населенний пункт: Іршава

Вік: 33

Питання: Доброго дня Віктор Федорович. Я інвалід дитинства 2-група,хровію на Гемофілію з трьох років.Для лікування мені потрібен ФАКТОР якого на жаль наша країна не виробляє і не закуповує для нас гемофіліків.Влада нам обіціла що буде тендер і фактора буде достатньо але то тільки обіцянки.На сьогодні в мене і в других гемофіліків це болюче питтання.Прошу Вас відповісти коли буде Фактор в достатній кількості і як його може отримати гемофілік.Дякую.

ПІБ: Деребеева Марина Игоровна

Область (або закордонна країна): Киивская

Населенний пункт: Киев

Вік: 25

Професія: Юрист

Питання: Шановний Віктор Федоровичу, повернувшись на Батьківщину я була в шоці.Рівень освіти близкий до нуля, політиків знімають на камеру, економіки, як такої, немає.Я хочу вас запитати. Чому ви переслідуете Юлю Тимошенко? Чим вона вам не догодила?

ПІБ: Борківський Віктор Вікторович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 60

Професія: юрист

Категорія питання: інші питання

Питання: Вікторе Федоровичу, як Ви ставитеся до питання щодо введення Вами посади, на на громадських засадах, "Радник Президента України з питань спадкового дворянства як носіїв історії та культури України" тощо? Це питання цікавить мене тому, що я, згідно документів Державного архіву Житомирськї області (тел. 0312424800), є спадковим дворянином тисячолітнього роду Дуніних-Борковських герба Лебідь. Чи погоджуєтеся Ви, як дворянин, на створення Всеукраїнського дворянського зібрання? З повагою.

ПІБ: Григоришин Андрій Степанович

Область (або закордонна країна): Івано-Франківська

Населенний пункт: с. Мала Туря

Вік: 39

Професія: підпиємець

Категорія питання: робота судів

Питання: Шановний Віктор Федорович, до Вас звертаються житилі Долинського району, ми стурбовані ситуацією яка відбувається у нашому районному суді, оскільки побоюємось за власне життя і здоровя. А зокрема стурбовані діями судді Лицура Івана Миколайовича, та його родичів. Які рішеннями судів різних інстанцій захопили цілий Долинський район (магалини,ристорани,дачі,земельні ділянки і.т.д.),звісно це все оформлено на родичів у більшості випадкі. Все це відібрано у людей рейдерських захоплень. ДОПОМОЖІТЬ!!!!!

ПІБ: Пётр

Область (або закордонна країна): Киев

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Думается, что в пенсионной реформе вопрос о пенсионном возрасте надо рассматривать, исходя из проблемы занятости населения, а не из количества пенсионеров в Украине, как предлагают Тигипко с Зайчуком. Процент безработных растёт, а людей в возрасте после 40-50 лет на работу уже никто не принимает. ПФУ необходимо расширить прибыльные виды предпринимательской деятельности. Обратите внимание.

ПІБ: Сергій

Область (або закордонна країна): Черкаська

Вік: 33

Категорія питання: інші питання

Питання: Пане президент. Хто ви по національності, чому в Україні придушуються націоналістичні організаціі? Росія закриває Українські організаціі,в Росії,а ви чомусь мовчите,,до того щей закриваєте,Українські школи. За пам"ятник Сталіну люди закриті,а за пам’ятник жертвам голодомору, в Білгород- Дністровську винні не найдені і не шукаються.

ПІБ: Дейнеко Вячеслав Александрович

Область (або закордонна країна): Киевская область

Населенний пункт: Киев

Вік: 35

Професія: Повор

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Доброго Вам дня Виктор Янукович! Я прошу только одного рассмотреть дом по ул. хоревая 18 кв.14 разве можно там жить без туалета без горячей воды, мне приходится снимать жилье на протяжении 15 лет и где спроведливость! Я сам киевлянин. Куда только не оброщался все молчат, просто бермутский треугольник. Мои заработанные деньги все уходят на сьем квартиры. Пожалуйста рассмотрите этот вопрос. Спосибо.

ПІБ: иван

Область (або закордонна країна): житомирская

Населенний пункт: малин

Вік: 40

Професія: бизнесмен

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Уважаемый Виктор Федорович ! Я думаю вопрос мой будет актуален не только для нашего региона, но и для всей украины: Почему продолжается давление на бизнес через неприем налоговых деклараций по НДС, присвоение статуса 23 без причин, что влечет за собой неприем деклараций, требование налоговой нагрузки до 8% с оборота. Это общие проблемы для очень многих фирм? если не всех в Украине. Полное разочарование, беспредел и беззаконие. Очень жаль.

ПІБ: Акадыров Заир

Область (або закордонна країна): Крым

Категорія питання: політика

Питання: Готовы ли Вы к компромиссу с крымскотатарской общественностью, т.е. вновь встретиться с представителями Меджлиса крымскотатарского народа после их отказа участвовать во встрече с Вами в августе прошлого года? До сих пор не состоялось ни одного заседания обновленного Вами Совета представителей крымскотатарского народа при Президенте Украины. Когда это может произойти?

ПІБ: Дзямко Анатолий Михайлович

Область (або закордонна країна): Закарпатська

Населенний пункт: Ужгород

Вік: 26

Професія: виськовослужбовець за контрактом

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Шановний Виктор Федорович чи варто чекати мені пидвіщення заробітної плати або виділення мені житла згідно закону України про вийськовослужбовців. Хотів би особисто повидомити що такого як робиться зараз в армії 6 років тому не було. Чи буде виправлена ситуація зокрема на Закарпатті

ПІБ: Клюянов Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Днепрорудное

Професія: художник

Категорія питання: політика

Питання: Виктор Фёдорович, Вы прекрасно знаете, что не будь в программе ПР и в Вашей предвыборной программе клятвы о присвоении русскому языку статуса государственного наравне с украинским, ни за ПР, ни за Вас половина Украины не проголосовала бы. Ссылки на отсутствие 300 мандатов в ВР уже не проходят. При заинтересованности Вы совершили большее – поменяли Конституцию, продлили себе сроки пребывания у власти. Ваши рейтинги быстро падают ещё и потому,что народ ощущает на себе лишь новые налоги. Меняйтесь!

ПІБ: Анна

Область (або закордонна країна): Киев

Населенний пункт: Киев

Вік: 19

Професія: студент

Категорія питання: інші питання

Питання: Когд наконец за Вашими словами и высказованиями будете следить Вы лично, а не Ваш пресс-центр? Если уже в Украине это простительно (половина страны знали, кого выбирали), то выражения из серии "летом украинские девушки раздиваются" в Европе естественно являются неприемливыми! Не лучше ли не допускать ошибок, чем потом за Вас будут их же исправлять?

ПІБ: Барзенок Сергей Викторович

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Донецк

Вік: 30

Категорія питання: економіка

Питання: Скажите пожалуйста когда будут наказывать работодателей которые до сих пор платят з\п половину официально а половину в конверте.И все проверки, комиссии безполезны. Все знают что все проплачено.Товарооборот тоже 50 на 50. Все везде проплачено

ПІБ: Ткачуковский Александр Феликсович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 40

Професія: врач

Категорія питання: мовне питання

Питання: Уважаемый господин президент! Я Ваш сторонник с 2004 года. Я честно работал в Ваших избирательных штабах. Меня очень интересует вопрос: когда будет принят Закон о статусе русского языка и других региональных языков? Для меня и сотен моих друзей в Украине и за ее пределами этот вопрос является очень актуальным. Спасибо.

ПІБ: Юрачковський Всеволод Леонідович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Володимир-Волинський

Вік: 38

Професія: військовий

Категорія питання: інші питання

Питання: Що для вас означає вислів – я українець?

ПІБ: Глушач Андрей Михайлович

Область (або закордонна країна): Крым

Населенний пункт: Евпатория

Категорія питання: міжнародне життя

Питання: Когда закончатся декларации и начнется реальное облегчение процедуры пересечения Границы Украины и России гражданами двух государств? Надоели эти крахоборы таможенники-бездельники

ПІБ: иван

Область (або закордонна країна): черновицкая

Категорія питання: політика

Питання: Господин президент,Виктор Фёдорович!Скажите пожалуйста, почему Вы как президент или даже как гражданин этой страны не обращаетесь в суд с иском о защите чести и достоинства против Юлии Тимошенко?Эта женщина постоянно публично обливает грязью и оскорбляет Вас лично и вашу команду.

ПІБ: Фомичёв Александр Геннадьевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 20

Професія: режиссёр,актёр

Категорія питання: культура

Питання: Уважаемый Виктор Федорович,Украина богата талантливыми людьми в разных сферах,но многие из них уезжают работать за границу из-за не возможных условий работы здесь,у нас на Родине,в Украине,это также касается и кино,так как кино в различных государствах,не будем ходить далеко возьмём соседнюю Россию-финансируется самим государством.Планируете ли вы уделить больше внимание киноискусству в Украине???Если да то как???Заранее спасибо за ответ.

ПІБ: Балцун Раиса Захаровна

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Арциз-2(военный городок)

Вік: 55

Професія: бухгалтер

Категорія питання: проблеми забезпечення водою, газом, вугіллям

Питання: Виктор Федорович!Помогите,пожалуйста,в решении такого вопроса:к кому нам(жильцам дома №16,1-й подъезд)обратиться по поводу отопления?В подъезде живут почти все пенсионеры,закупка угля превышает все допустимые(для наших пенсий)нормы.Обогрев электричеством невозможен(не выдерживает электропроводка!).У нас установлен котел,но уголь...Помогите!!!Будем Вам очень благодарны.Спасибо.С уважением жильцы.

ПІБ: Рудін Сергій Яковлевич

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: с.Кийлів

Вік: 45

Професія: Кінолог

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Останніми роками влада в Україні обрала проєгипетський шлях розвитку. Тобто своїм людям передано і землі під заміські палаци у природоохоронних зонах і пляжі у приватну власність, а всі інші отримали право лише на стусани від охорони. Чи планує нинішній Президент України остаточно узаконити раніше приватизовані землі водного фонду і ініціювати відміну шостої статті Водного кодексу України, згідно якої, прибережні захисні смуги, як водні об’єкти, є виключно власністю народу України?

ПІБ: Скрипкин Станислав Сергеевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 57

Професія: пенсионер

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Можете ли Вы дать поручение правоохранительным органам проверить действия бизнесмена Максимова Максима Владимировича по поводу захвата товара частных предпринимателей в магазине " Спортек" по адресу проспект Победы 9/47.? Товар- это частная собственность и никто не имеет права его забирать без суда. Прокуратура Шевченского района Киева тянет время.Прошло уже два года.Никаких действий,только отписки.В частности с моей дочери производители требуют возврата товара или денег на сумму более 20000 грн.

ПІБ: селютина Людмила Моисеевна

Область (або закордонна країна): днепропетровская

Населенний пункт: днепропетровск

Вік: 54

Професія: домохозяйка

Категорія питання: робота судів

Питання: уважаемый Виктор Фёдорович!я член и активист ПР много лет, прохожу потерпевшейч3 ст187 Индустриальный суд Днепропетровска.Обращалась к Вам с жалобой12 01 2010г был запрос от Джиги по моему делу.В настоящее время я прохожу лечение за пределами Украины .а судебное следствие возобновили .прокуратура заинтересована в пользу подсудимого.Я подвергалась травле ,в моё отсутствие все факты будут искажены я уверена. Сможете ли Вы защитить меня и отстоять как я отстаивала ПР на митингах?

ПІБ: Яковенко София Ивановна

Область (або закордонна країна): Львов

Населенний пункт: Львов

Вік: 85

Професія: пенсионер-ветеран

Категорія питання: мовне питання

Питання: Мне помогают писать родные Я ветеран В0В инвалид 1 груп Я освобождала Львов от немцев Много лет любила спектакли русского театра на ул Городоцкой 36 Теперь русский язык там не звучит Нет любимых пьес и артистов меняют Дорогой Виктор Федорович если это не трудно – верните последнюю радость Спасибо Ваш избиратель во Львове София Яковенко ул Театральная 3 кв 6 и мои подруги.

ПІБ: Никичук Виктор Титович

Область (або закордонна країна): Ровенская

Населенний пункт: Острог

Вік: 44

Професія: предприниматель

Категорія питання: економіка

Питання: Виктор Фёдорович! Почему в Украине фирмы украинских миллионеров зарегистрированы в офшорных зонах, что наносит огромный ущерб государственному бюджету и государству в целом, собираетесь ли вы запретить таким компаниям и далее грабить украинский народ???

ПІБ: Велічук Оксана Василівна

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населенний пункт: м.Шепетівка

Вік: 21

Професія: Перукар-модельєр

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Шановний Віктор Федорович!Прошу розглянути мое питання! У нашого сина (йому 1рік 9 місяців) не виліковне захворюваня Гемофелія А- це незгортаня кров яке нерідко грозить смертю. В інших країнах світу хворі на гемофілію, получають так називаємий ФАКТОР згортання крові, яким забезпечані в повному обсязі. І з таким захворюваннях працюють і щей отримують пенсію незалежно скільки становить уровень фактора в крові. У здорової людини уровєнь фактора В крові становить 60-200%.

ПІБ: селютина Людмила Моисеевна

Область (або закордонна країна): днепропетровская

Населенний пункт: днепропетровск

Вік: 54

Професія: домохозяйка

Категорія питання: робота судів

Питання: В индустриальном суде Днепропетровск прохожу потерпевшей от разбоя уже поменяли 5 составовы суда после 3х апелляций,потому что искажаются показания в пользу подсудимого и тех запись процесса стирается я устала бороться и с нервным срывом выехала лечится за пределы Украины знаю без меня исказят факты окончательно и надавят на свиделей в пользу подсудимого я член ПР и потом получится виноваты власти как предовратить это безззаконие и может ли мне ПР выделить в суд своего представителя?

ПІБ: Сергей

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Вік: 50

Категорія питання: політика

Питання: Почему, мой голос избирателя, сейчас работает за то, против чего я голосовал.

ПІБ: Бойчук Василь Васильович

Область (або закордонна країна): Австрія

Населенний пункт: Відень

Вік: 44

Професія: фахівець з міжнародної економіки та фінансів

Категорія питання: інші питання

Питання: Шановний пане Президенте! Я хотів би привернути Вашу увагу до статусу українців, які проживають за межами України і в силу тих чи інших причин отримали іноземне громадянство. Більшість з цих людей люблять нашу Батьківщину, підтримують з нею тісні зв"язки. Перетинаючи кордон України з іноземним паспортом я особисто маю не зовсім приємні відчуття. Важко змиритися бути іноземцем на рідній землі. Моє запитання до Вас: чи не вважаєте Ви що було б доцільним введення подвійного громадянства? Дякую

ПІБ: Гончаров Андрій Сергійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 24

Професія: фінансист

Категорія питання: мовне питання

Питання: Чому від Вас, Віктор Федорович, не має реакції на те, що вищі державні чини не знають української (наголошую ДЕРЖАВНОЇ)мови і не спілкуються нею в державних установах, це ж порушення Конституції України?

ПІБ: Галілейський Ілля Олегович

Область (або закордонна країна): Києвська

Населенний пункт: Бровари

Вік: 17

Професія: студент

Категорія питання: інші питання

Питання: Добрий день, в нашому місті припинилося підліткове життя....ось ми вже 7 рік поспіль, намагаємося своїми зусилями побудувати: "Скейт-парк"-для молоді, щоб вона могла там тренируватися,і готуватися до змагань(зі свого спорту). В нашому місті багато людей зааймається скейтом, велосипедом, роликами та іншими видами спроту, али нема де нам тренируватися, з різних місць нас виганяють....і у нас нема там де ми змогли б кататися. Наша Міська рада нічого не робіть, лише обіцяє.Будь-ласка допоможіть нам

ПІБ: Кошовець Валерій Павлович

Область (або закордонна країна): Чернігівська

Населенний пункт: Чернігів

Вік: 62

Професія: пенсіонер

Категорія питання: транспортні питання

Питання: У мене Є Авто. Налог на дороги для ветеранів праці був безкоштовний, а сьогодні в вартість палива входить податок на дороги.

ПІБ: Анна

Область (або закордонна країна): Крым

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Добрый день! Интересует вопрос ипотеки и кредитов на жилье для молодых семей!Когда они будут РЕАЛЬНО доступными для среднестатистического жителя Украины?

ПІБ: Анна

Область (або закордонна країна): Крым

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Кода медицина станет доступной?И врачи не будут делить людей на достойных их внимания и не достойных.Мы же все люди, не зависимо от количества денег в наших кошельках.

ПІБ: Володимир

Область (або закордонна країна): Донецька

Вік: 38

Категорія питання: інші питання

Питання: Действительно ли ваш отец был полицаем в годы Второй Мировой в Беларуси?

ПІБ: Анна

Область (або закордонна країна): Крым

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Добрый день! Хочется узнать, когда Вы наведете порядки в ГАИ, МРЭО и подобных структурах?Когда они перестанут выдавать липовые ТО на ворованные машины, а потом невинно хлопать глазками и говорить, что они не причем?Когда ГАИ начнет относится к водителям как к людям, а не как к дойной корове!

ПІБ: Сирицын Игорь Валерьевич

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Донецк

Вік: 27

Професія: инженер

Категорія питання: транспортні питання

Питання: Будут ли в Украине строиться новые платные автомобильные дороги? Будут ли существующие автомобильные дороги передаваться в эксплуатацию частным организациям?

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Славянск

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Стоимость холодной воды в нашем городе ( горячей воды вообще нет ) 9.68гр за 1 куб. Подача воды утром с 5.00-9.00 и вечером с 17.00-21.00. Люди платят за воду исправно. Неужели по такому тарифу нельзя подавать воду круглосуточно? СПАСИБО.

ПІБ: Маслинкова Жанна Георгиевна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: г. Бердянск

Професія: общественная работа

Категорія питання: інші питання

Питання: На Бердянской косе в 2003г пограничники установили военный объект РЛС "Наяда5" в жилом микрорайоне косы (ближайшие к нему жилые дома находятся в 200 метрах). Мощность РЛС 30 кВт импульсного режима, станция кругового обзора, высота излучателя антенны всего 11 метров. Люди проживают здесь постоянно, РЛС также находится в рекреационной зоне отдыха, здесь образован Азовский национальный парк.Какой закон может защитить жителей нашего микрорайона от воздействия электромагнитных излучений РЛС?

ПІБ: Гончаров Андрій Сергійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 24

Професія: фінансист

Категорія питання: економіка

Питання: Ряд ваших обіцянок передвиборчої програми не виконаний і не виконується зовсім, наприклад: подорожчання комунальних послуг, проїзду в громадському транспорті і ціни на газ?

ПІБ: Никульченко Надежда Васильевна

Область (або закордонна країна): Днепропетровск

Населенний пункт: Днепропетровск

Вік: 53

Професія: инженер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! Кто нас спрашивал,когда в 1996году,подписали соглашение с Казахстаном при переселении пенсионеров. В ноябре 2009г я начала в рай отделе процедуру оформления ПМЖ. Отцу 1921года рожд.это длилось до августа 2010года я все документы подавала вовремя не нарушая процедуру.Почему райотделу неизвестно об этом соглашении.Пенсию отцу выплатили только за 6 мес.Я год не работала ухаживала за ним.

ПІБ: Гончаров Андрій Сергійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 24

Професія: фінансист

Категорія питання: освіта

Питання: Віктор Федорович, ви гарант конституційного ладу в Україні і людина, котра зобов’язана створювати умови для розвитку української мови та культури, чому ви не виконуєте свої обов’язки і ніяк не реагуєте на закриття (і так рідкісних) українських шкіл у Донецькій, Луганській областях? Прокоментуйте, будь-ласка, перебування Табачника Д.В (відкритого українофоба як в помислах, так і діях) на посту міністра освіти і науки України?

ПІБ: Берташас Ринатас

Область (або закордонна країна): Черновцы

Вік: 39

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Когда обманутые вкладчики Родовид банка,смогут получить свои вклады в полном обьеме?

ПІБ: Костянтин

Область (або закордонна країна): Київ

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Коли Куцаку Сергію Володимировичу (КМС України) повернуть його спортивний мотоцикл марки "Дукаті", який вкрали 11.10.2010 співробітники Подільського РУ ГУ МВС України?

ПІБ: Нестеренко Владислав

Область (або закордонна країна): Київ

Вік: 35

Професія: філолог

Категорія питання: інші питання

Питання: Коли Ваш прем'єр пан Азаров заговорить нормальною українською мовою. Адже Ви майже однолітки і для вас обох українська ніколи не була рідною. Натомість Ви розмовляєте на пристойному рівні, а Микола Янович навіть не збирається.

ПІБ: Маслинкова Жанна Георгиевна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: г. Бердянск

Професія: общественная работа

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Просим помочь нашей семье узаконить земельный участок, который с 1948г находился в постоянном пользовании нашими предками, которые поселились здесь более 100 лет назад. Мы живём на Бердянской косе по улице Сибирякова, 12/9. Рядом с домом и участком проходит граница заказника"Оголовок Бердянской косы", земля которого входит в состав ПЗФ. Решением 77сессии №36 от 24 декабря 2009, бывшему депутату от ПР Руденькому и Бурхович выдали участки на нашей территории, утверждение наших документов, зависло.

ПІБ: Григорова Светлана

Область (або закордонна країна): Харьковская

Населенний пункт: Изюм

Професія: экономист отдела сбыта

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Хотела уточнить каким законом регламентируются тарифы на водоснабжение? В нашем городе 1 куб. холодной воды со стоками стоит 14,00 грн (таких тарифов даже в Киеве нет, в Хрькове в 4 раза меньше)Собираються повышать еще. Вода подаетя только ночью даже зимой, переращет делать не хотят и при этом подают в суд за несвоевременную оплату услуг, которые я не получаю. Суд выносит решение (не вызывая меня на слушанье) стягнуты. Где искать справедливасть?

ПІБ: Шабанов Асим Эльханович

Область (або закордонна країна): Харьков

Населенний пункт: Харьков

Вік: 22

Професія: человеческое

Категорія питання: інші питання

Питання: Здравствуй, дорогой !как дела?когда будет жизнь нормальное ?или все таки и не будет ?Только прошу вас ответит честно .Как всегда

ПІБ: Сергій Миколайович

Область (або закордонна країна): Харків

Населенний пункт: Харків

Вік: 23

Категорія питання: інші питання

Питання: Ув. Президент..Что можно противопоставить женской логике?

ПІБ: Станислав

Область (або закордонна країна): Черкасская

Вік: 39

Професія: инженер

Категорія питання: мовне питання

Питання: Ответьте почему не реализуются обещания данные Вами в гуманитарной сфере,Почему до сих пор нет возможности равноправно с украинским обучать детей и применять русский язык?

ПІБ: Коробков Олександр Геннадійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 51

Професія: підполковник запасу СБУ

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Чи можу я та суспільство розраховувати на Вашу особисту допомогу в вирішенні питань і проблем, що окреслені в моїх зазначених заявах, зверненнях та листах? Коли і як це буде реалізовано нарешті у реальній площині? Заздалегідь Вам вдячний.

ПІБ: Поліщук Оксана Вікторівна

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населенний пункт: Старокостянтинів

Вік: 33

Професія: вчитель

Категорія питання: освіта

Питання: Вища освіта в нашій державі. Як Ви вважаєте, Вікторе Фендоровичу, чи не забагато ВУЗів у наій державі? Адже більшість з них не дають високої професійної підготовки, а лише займаються "здирнецтвом". Можливо є сенс зменшити кількість, звернувши увагу на якість???

ПІБ: Коробков Олександр Геннадійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 51

Професія: підполковник запасу СБУ

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: 3. Чому прес-служба Апарата Президента України заблокувала мою електронну пошту? Чи не тому, щоб до Ваших рук в жодному разі не потрапила животрепетна та злободенна інформація, в тому числі і та, що викриває протиправну діяльність Ваших підлеглих з-поміж вищих державних посадовців?

ПІБ: Коробков Олександр Геннадійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 51

Професія: підполковник запасу СБУ

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: 1. Відомо Вам чи ні, хто і як прослуховує Апарат Президента України, Верховну Раду України, інші державні відомства та установи, в т.ч. військові/оборонні? Та чому СБУ старанно замовчує даний прикрий факт? 2. Чи потрапляла до Ваших рук хоча б одна з-поміж моїх численних заяв на ім’я Президента України? Чи була у Вас можливість ознайомитися з ними особисто?

ПІБ: аккустик

Область (або закордонна країна): Киев

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Когда Аккустику(КМС Украины) вернут его спортивный мотоцикл дукати который изъяли сотрудники Подольского РОВД г Киева???

ПІБ: петров виктор иванович

Область (або закордонна країна): днепропетровская

Вік: 50

Професія: рабочий

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Пан Президент когда в нашей стране СБУ займется своими прямыми обязанностями. Украину не признают как государство чиновники Одесской обл. Севастополь кишит пророссийскими организациями- в Одессе тоже. Финансируемые из за рубежа.В Росси закрывают украинские библиотеки .В Украине пророссийские организации ведут антигосударственную пропоганду- от СБУ ноль внимания. Патриотов Украины катують в застенках сизо Президент молчит. Что это? Напрашивается резонный вопрос .В какой стране мы живем.

ПІБ: Власенко Олексій Михайлович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населенний пункт: Лубни

Вік: 51

Професія: вища освіта безробітний

Категорія питання: політика

Питання: Потрібно відповідати на прямі запитання, а не прикриватись суфлером! Не вірю абсолютно"Інтер", "1 1", ICTV, "Україна"! Чому не ТВі та 5? Зміни до виборчого законодавства вносились між турами, то чи чесні були вибори президента? Чому ГП перевіряє 8 і 9 роки, а не 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10? Чому влада цинічно ненавидить народ Донбасу та Слобожанщини, де керують близнюрі, марковичі, адольфовичі? Коли для молоді буде робота (мій син самотужки у 23 роки закінчує другий вуз і доволі успішно)?

ПІБ: Бача Юрій Андрійович

Область (або закордонна країна): Словаччина

Населенний пункт: м. Пряшів

Вік: 79

Професія: публіцист, письменник.

Категорія питання: міжнародне життя

Питання: Пане Президенте, так склалася доля українського народу, що сьогодні понад двадцять мільйонів українців живе поза Україною ­­­­. Це третина народу! Зокрема трагічна доля дівчат та жінок-матерів, яку конче необхідно рішати та повернути дружин та мам до своїх родин! ­Україна обіцяє допомагати закордонним українцям та своїм сучасним емігрантам. Проте на практиці цього не відчутно! Чи й Вам не дає спати ця кардинальна проблема України та українського народу? То що будемо робити, пане Президенте?!

ПІБ: Маслинкова Жанна Георгиевна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: г. Бердянск

Професія: общественная работа

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: В Запорожском административном суде находится протест Бердянского прокурора от 01.07.10 №15/677 об отмене дачных строений на территории Природно Заповедного Парка Украины, сессии 77 и 78 решение №32 от 24 грудня 2009 и решение №38 от 28 сiчня 2010. Этот протест завис в воздухе, никто его не рассматривает, прослеживается коррупция т. к. дачникам уже выданы незаконные госакты на землю. Где справедливость? Где закон? Просим помочь навести порядок.

Область (або закордонна країна): Львівська

Населенний пункт: Мшана

Вік: 34

Професія: оператор

Категорія питання: політика

Питання: Коли ця вся вакханалія закінчиться???(гоніння опозиції, релігійний правовий,освітній нігілізм,міліцейська вседозволеність по відношенню до громадян).Прошу Вас, пане, президенте, вжити рішучих заходів,щодо політичної та економічної ситуації надати народу можливість жити у демократичній соборній суверенній Україні.Історія Вам зволікань і декларацій не вибачить! Прошу як гаранта конституційних прав громадян, боронити їх всіма засобами,вининути з влади номенклатуру,самодурів,хабарників і клоунів!!!!

ПІБ: Скороваров Александр Николаевич

Область (або закордонна країна): Кировоградская

Населенний пункт: г. Светловодск

Вік: 65

Професія: пенсионер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Я был рук-лем крупного маш-стр.завода. В 2006 г. вышел на пенсию.Расчёт пенсии производился за 1986-1990 г. Мин. по Украине и моя пенсии соотносились как 1/4. На сегодня это соотношение уменьшилось до 1/2. Рост мин.уровня пенсий считаю правильным для достойной жизни наших пенсионеров, но возникает вопрос соц. несправедливости: те люди, которые внесли весомый вклад в развитие экономики нашей страны со временем будут получать тоже мин. пенсию. Как этот вопрос будет разрешён? Это интересует многих.

ПІБ: Александр

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Населенний пункт: Днепропетровск

Вік: 37

Категорія питання: економіка

Питання: Почему все реформы направлены на то, что бы вытянуть последнее у простых граждан, а для власть – имущим и их спосоров "покращення життя вже сьогодні"? Почему все вносимые законы получают такое неприятие со стороны народа и одобрение со стороны власти, и их все приходиться переделывать, хотя эти изменения – только косметика, не меняющая сути?

ПІБ: Матвіїв Вадим Миколайович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Луцьк

Вік: 35

Професія: адвокат

Категорія питання: інші питання

Питання: У численних інтернет-виданнях була інформація, що після однієї з розмов з Вами у Владіміра Путіна з'явився синець під оком. Скажіть чи правда, що це Ви його вдарили і за що? Якщо ні, то чи відомо Вам походження синця В. Путіна?

ПІБ: Бєлінська Наталія Іванівна

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: м.Київ

Вік: 50

Професія: інженер з охорони праці

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Моє с. Пархомівка, Харківської області, Краснокутського р-ну, де я народилася та проживає мати-пенсіонерка, нілічує більш ніж 3 тисячі мешканців , раніше це було село з розвинутою інфраструктурою, своєю лікарнею . На даний час село не має ні лікарні, ні автобусного сполучення (навіть з районним центром, до якого 12км), культурні заклади -закінчують розбирати на будматеріали. За термінову медичну допомогу- годі говорити.Допоможіть, будь ласка, людям там вижити якось!!!!

ПІБ: Бергер Андрей

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 40

Професія: Предприниматель

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Виктор Федорович, скажите, пожалуйста, почему вы не можете убрать из власти Михаила Бродского? Чем он вам так дорог? Все его действия направлены на разрушения предпринимательства в Украине. И самое главное такие как Бродский портят прежде всего ваш имидж. Я дважды голосовал за вас и в 2004 и 2010. Я верю в вас, что вы измените Украину к лучшему и наша страна будет успешной. Но если такие как Бродский останутся у власти, то будущего нет ни у страны ни увас. Спасибо за ответ.

ПІБ: Валерій

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населенний пункт: Полтава

Вік: 46

Професія: інженер

Категорія питання: інші питання

Питання: Найбільшою внутрішньою проблемою суспільства є воровство і наймасовішим є крадіжки металевих виробів та конструкцій, які сягнули катастрофічних масштабів. Розкрадається і знищується державне, комунальне, особисте майно громадян. Правоохоронні органи не мають ні сил ні бажання це припинити, а громаданин не має права на захист свого майна. Питання: 1. Чи планує влада припиняти розгул металобрухтової злочинності? 2. Чи буде дозволено громадянам захищати своє майно?

ПІБ: Каплін Юрій Володимирович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 1939

Професія: інженер

Категорія питання: мовне питання

Питання: Вельмишановний пане Президенте! Коли в країні зникає мова корінної нації зникає й держава. Чому Ваші підлеглі, більшість державних службовців, депутатів, правоохоронців та т. і. не наслідують Ваш приклад та не користуються державною мовою під час виконання службових обовязків, під час передач на радіо та телебаченні і не здають іспити на знання її при прийому на роботу, як у Казахстані?

ПІБ: Матвіїв Вадим Миколайович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Луцьк

Вік: 35

Професія: адвокат

Категорія питання: робота судів

Питання: Для чого в Україні існує три різні судові юрисдикції, кожна з яких має чотири ланки? Навіщо стільки різних судів, апаратів, голів цих судів, якщо вся судова система може куди більш ефективно працювати, маючи єдину універсальну структуру?

ПІБ: Пичкур Анатолий Андреевич

Область (або закордонна країна): Германия

Населенний пункт: г. Бремен

Вік: 73

Професія: пенсионер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Каковы были мотивы и причины внесения в пенсионное законодательство Кабинетом Министров Украины, возглавляемым Вами в 2003 г., заведомо дискриминационных и неконституционных положений о прекращении выплаты пенсии на все время проживания пенсионеров за границей (в свете Решения Конституционного Суда Украины № 25-рп/2009 от 07.10.2009 г. и практики Европейского Суда по правам человека, которым любая пенсия признана имуществом и собственностью человека?

ПІБ: Каплін Юрій Володимирович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 1939

Професія: інженер

Категорія питання: інші питання

Питання: Вельмишановний пане Президенте! Як відомо, в будь якій організаційній структурі керівник є прикладом для наслідування. То чи не вважаєте Ви за необхідне повернути державі Україна незаконно вилучену з держвласності державну резиденцію "Міжгір я"?

ПІБ: Бача Юрій Андрійович

Область (або закордонна країна): Словаччина

Населенний пункт: м. Пряшів

Вік: 79

Професія: публіцист, письменник.

Категорія питання: політика

Питання: Пане Президенте, перед виборами Ви сформулювали свою МАКСИМАЛЬНУ програму, яку неможна виконати протягом одної каденції та за яку Вас сьогодні критикують порівнюючи: те обіцяв, а не виконав. Чи не могли б Ви тепер опублікувати свою МІНІМАЛЬНУ програму, якою б Ви точно визначили себе, виконали б її повністю та взяли б можливість Вашим ″недоброзичливцям″ критикувати Вас не тільки за Ваші недотягнення, але й за невиконання передвиборчих програм інших найвищих представників влади в Украяні?

ПІБ: Голиков Михаил Николаевич

Область (або закордонна країна): Россия

Населенний пункт: Москва

Вік: 58

Професія: юрист

Категорія питання: міжнародне життя

Питання: Почему украинское государство не защищает права украинцев за рубежом, где они подвергаются разным видам дискриминации.Попробуйте найти в России хоть одну газету, журнал, театр, цероквь, канал на телевидении и др.где можно что-то найти на украинской мове.Наше положение хуже животных. И наоборот, приедешь в Украину, все на иностранном языке.Почему мы украинцы не являемся людьми и каково наше будущее как этноса?

ПІБ: Соколов Валерий Дмитриевич

Область (або закордонна країна): Николаевская

Населенний пункт: г.Вознесенск

Вік: 48

Професія: инвалид 2 гр Вооружённых сил

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Пытаюсь самозанятым "предпринимательством" зарабатывать на лекарства и операции. С 1.01.2011 надо платить Единый социальный взнос – 358грн в месяц. 1.Неужели без денег инвалидов Пенсионный фонд рухнет? 2.Что имеет страна от Закона про оффшоры? 3.Зачем депутатам бесплатный отдых? 4.Зачем депутатам материальная помощь? 5.Почему нельзя убрать рекламу водки и пива с экранов ТВ? 6.Где деньги на лечение осложнений по программе "Сахарный диабет"?

ПІБ: Петровская Людмила Григорьевна

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Населенний пункт: Днепродзержинск

Вік: 45

Професія: ltkjdjl

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Здравствуйте! Скажите пожалуйста ,у нас Украина -это только Киев? Почему такие большие расхождения между регионами по комунальным ?Тарифы на воду отопление везде разные? А по сравнению с Киевом вообще разговора нет. У нас зарплаты по 1100грн.и 1000 нужно заплатить за комунальные услуги. Подскажите пожалуйста, как жить?

ПІБ: Каплін Юрій Володимирович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 1939

Професія: інженер

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Вельмишановний пане президент. "Покращення життя вже сьогодні" не може починатися з реального його погіршення для народу. То чи має потрібну кваліфікацію виконавча влада, яка не сприяє виконанню Ваших передвиборних обіцянок?

ПІБ: Матвіїв Вадим Миколайович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Луцьк

Вік: 35

Професія: адвокат

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Чому президент, як гарант Конституції, не вживає заходів для забезпечення дотримання статті 84 Конституції України, якою визначено, що Народні депутати України повинні голосувати особисто на засіданнях Верховної Ради України?

ПІБ: Матвіїв Вадим Миколайович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Луцьк

Вік: 35

Професія: адвокат

Категорія питання: інші питання

Питання: 1. Коли буде звільнено міністра Табачника? Чому його не звільнено до цього часу за антиукраїнську діяльність?

ПІБ: Белоцкий Василий Егорович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: киев

Вік: 45

Професія: бизнесмен

Категорія питання: інші питання

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! Когда вы давали свои предвыборные обещания, то о чем вы думали? Вы когда-нибудь собираетесь в час пик проехать с народом в метро на работу? И почему за народные деньги вы покупаете себе вертолеты и охрану?

ПІБ: Олекандр Вікторович

Область (або закордонна країна): Донецька

Населенний пункт: Донецьк

Вік: 23

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: В УЄФА існує правило, що гравець заявлений за одну команду, не може виступати за іншу в Лізі Європи і Лізі Чемпіонів. Чи можлива така ситуація з депутатами Верховної Ради України?

ПІБ: Матвіїв Вадим Миколайович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Луцьк

Вік: 35

Професія: адвокат

Категорія питання: особисте життя Президента (сім'я, відпочинок, хобі)

Питання: 1. Чому син президента Янукович В. В. користується автомобілем належним ДО "Автобаза державного управлінню справами"? Хто та за якими критеріями визначав орендну плату за вказаний автомобіль? 2. Коли журналісти незалежних ЗМІ (ТВІ, 5 канал, Українська правда, Український тиждень) будуть допущені на територію "Межигір'я"?

ПІБ: Соловьев Григорий

Область (або закордонна країна): Киев

Населенний пункт: Киев

Вік: 50

Професія: экономист

Категорія питання: економіка

Питання: Чому державні кошти,які госбюджет направляє на ЕВРО 2012, на розвідку черноморського шельфу, на альтернативну енергетику, то що йдуть тільки на фірми, які належать Клюєву,Колеснікову, Ахметову,Бойко,Фірташу. Що інших в країні нас нема?

ПІБ: Маслинкова Жанна Георгиевна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: г. Бердянск

Професія: общественная работа

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Жители Бердянской косы держат оборону от местной власти, которая продала земли под дачи Природного Заповедного Парка Украины чиновникам, бизнесменам, прокурорам их помощникам, директорам заводов-пароходов.В воздухе завис протест прокурора от 01.07.10 №15/677 об отмене 77 и 78 сессий решение №32 от 24грудня 2009 и решение №38 от 28сiчня 2010. Весь этот бес предел начал бывший мер Баранов, который после продажи земель ПЗФ вскоре стал депутатом Верховной Рады Украины- Блок Литвина Где наше будущее?

ПІБ: Олекандр Вікторович

Область (або закордонна країна): Донецька

Населенний пункт: Донецьк

Вік: 23

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: В Гонг-Конзі існує незалежна організація по боротьбі з хабарницьтвом, у якоЇ є розширені повноваження прослуховувати і стежити без санкції суду за громадянами, що "живуть" не на зарплату і вони домоглися того, що в Гонг-Конзі більше хабарів не беруть. Чи можлива робота або співтоваривство такої організації в Україні?

ПІБ: Юрий

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Виктор Федорович, подскажите когда я смогу забрать свой вклад в банке "Надра"

ПІБ: Дунаев Евгений Олегович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 27

Професія: Водитель

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Обясните пожалуста как людям своевременно оплачиват за комунальные услуги если нет своевременной выплаты зароботной платы и как быть с пенёй,это просто загоняет людей в "Долговую яму"?

ПІБ: валерій

Область (або закордонна країна): Тернопільська

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Західінкомбанк не повертає депозити, хоча вже як рік закінчився термін тимчасовоі адміністраціі.Є рішення суду про видачу депозиту але реально виконавча служба нічого не може зробити. В звітах НБУ Західінкомбанк серед тих хто успішно працює . Прошу Вашого втручання у вирішення даного питання тому що таких як я --- обманутих банком ,тисячі вклдників Західінкомбанку

ПІБ: Олендер Леонід Едуардович

Область (або закордонна країна): Ізраїль

Населенний пункт: Тель-Авів

Вік: 22

Професія: студент

Категорія питання: міжнародне життя

Питання: Доброго дня, пане Президент. В мене до Вас 2 запитання. Перше стосується чинної ситуації в законодавстві про громадянство України. Коли, на вашу думку будуть усунуті існуючі правові коллізії стосовно подвійного громадянства і буде спрощено порядок виходу згромадянства України (звичайно, в разі остаточного встановлення заборони подвійного громадянства і відповідальності за це перед законом)? Друге – щодо сучасного стану української мови в державі і політики мін-ва освіти. Що Ви думаєте про це?

ПІБ: Струтинська Лілія

Область (або закордонна країна): Київ

Населенний пункт: Київ

Вік: 27

Професія: ліквідована з райради Дніпровського району

Категорія питання: інші питання

Питання: Добрий день. Як головному спеціалісту райради можна особисто попасти до Вас на прийом?

ПІБ: Олександр

Область (або закордонна країна): Київ

Вік: 32

Професія: Військовослужбовець

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Чому до сих пір не припинено зловживання зі статусом учасника бойових дій?(ті, хто дійсно проходив службу в гарячих точка без проблем можуть підтвердити статус відповідними документами, а як на рахунок тих хто просто купив статус, або просто відвідав підрозділ за кордоном – інспеція, медальний парад тощо).Перевірити регістр, дати час добровільно відмовитись від незаконних пільг, якщо ні – застосувати комплекс санкцій, і все!

ПІБ: Оксана

Область (або закордонна країна): Харьковская

Вік: 30

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Когда прекратится произвол, начатый Юлией Тимошенко, с выплатами детских пособий по уходу за ребенком до 3 лет? Сейчас Нам платят 130 грн., а согласно Закона Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании в связи с временной потерей трудоспособности и затратами, обусловленными рождением и погребением" статьи 43 выплата устанавливается на уровне не меньше прожиточного минимума, с 1 декабря 2010 г. – 687 грн., и будет ли перерасчет за прошлые года?

ПІБ: Струтинська Лілія

Область (або закордонна країна): Київ

Населенний пункт: Київ

Вік: 27

Професія: ліквідована з райради Дніпровського району

Категорія питання: інші питання

Питання: Шановний Віктор Федорович! Допоможіть влаштуватися на роботу. Я працівник Дніпровської районної ради, яку в листопаді 2010р ліквідували. Допоможіть будь ласка.

ПІБ: Ольга

Область (або закордонна країна): Харьковская

Категорія питання: освіта

Питання: Уважаемый Виктор Фёдорович, как вы относитесь, являясь православным христианином, к сексуальному просвещению детей в школах и внедрению криминальной (ювенанальной) юстиции, которую согласно вашему указу, должны внедрить в этом году?? Ведь ни для кого не секрет негативный опыт европейских стран, где тысячи детей незаконно отбираются у родителй, а детская преступность неуклонно растёт. Какую цель преследуете Вы, одобряя данные нововведения?

ПІБ: Дунаев Евгений Олегович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 27

Професія: Водитель

Категорія питання: транспортні питання

Питання: Почему Власть отвернулас от таной отрасли как городской электротранспорт,ежегодно недофинансирует.Подвижной состав и материальные базы разрушаются.Потом же затраты на возрождение электротранспорта будут на много больше чем сечас?

ПІБ: Панасенко Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: пенсионер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: При повышении пенсионного возраста необходимо учитывать наличие детей ,соц. положение и кол-во трудового стажа. Снижать выход на пенсию тем,кто этого достоин и заслужил ,а повышать тем – у кого эти показатели низкие.Как можно сравнить женщину с 2-8 детьми,со стажем 35 лет и мужчину с 2-5 детьми и стажем 45 лет с гражданином со стажем 5-10 лет,без детей . работающего и имеющего большую з/плату. Необходимо ограничить пенсию всем гражданам , в т.ч и получающим ее. Будут ли учтены мои предложения?

ПІБ: Струтинська Лілія

Область (або закордонна країна): Київ

Населенний пункт: Київ

Вік: 27

Професія: ліквідована з райради Дніпровського району

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Добрий день Шановний Віктор Федорович.Я являюся членом Партії Регіонів, працювала в штабі на виборах, і не раз задавала питання про Долларовий кредит, і що з ним робити?! У мене відібрав Альфа банк авто, але ще більшу половину я повинна банку. Як далі жити з таким боргом, що робити людям у яких кредити в долларах???? Я працювала в Райраді Дніпровського району, а нас взяли та ліквідували, мені тепер немає де працювати. Куди тепер ідти працювати???? Допоможіть.

ПІБ: Борис

Область (або закордонна країна): Львів

Вік: 64

Професія: пенсіонер

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Коли закінчаться знущання над вкладниками Родовід-банку? Ні грошей, ні інформації.Люди щоденно ходять, а в відділеннях тільки розводять руками.Банкомати пусті.А на сайті і в заявах керівництва – все для вкладників державного банку.

ПІБ: СТАРИНЕЦ Владислав Игоревич

Область (або закордонна країна): Винницкая

Населенний пункт: Винница

Вік: 36

Професія: предприниматель

Категорія питання: економіка

Питання: Как стать рядом с Президентом ,чтобы снять страну с кредитной иглы ,поднять производительность труда как у китайцев,внедрить новые конкурентноспособные технологии и грамотно провести реформы ?Как победить непрофесиональный менеджмент, по управлению экономикой? Вот мои мысли по этому вопросу(газета ''2000'' от 10 .02 раздел А стр 7) Декілька років нам втовкмачували, що ми вже "європейці", підсадили на жахливу кредитну голку – і всю Україну, і багатьох з нас особисто. За 2005-2008 рр.

ПІБ: Варич Богдан Володимирович

Область (або закордонна країна): Харківська

Населенний пункт: Харків

Вік: 30

Професія: юрист

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Пане Президент, як Ви ставитеся до того, що депутати Верховної Ради України дозволяють собі голосувати чужими картками, хоча наприклад у Польщі це вважається шахрайством та такий депутат може бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Якщо людини мала намір стати депутатом, якому довірились люди, чому вони тоді не ходять на засідання ВРУ, хоча отримують за це заробітну плати. Дисциплінарну відповідальність передбачену за прогул КЗпП ще ніхто не скасував?

ПІБ: Михаил

Область (або закордонна країна): Харьков

Вік: 32

Професія: менеджер по продажам телекоммуникационного оборудования

Категорія питання: економіка

Питання: Уважаемый Виктор Фёдорович, знаете ли Вы о том, что все без исключения закупки оборудования Cisco Systems в IT инфраструктуру госслужб и предприятий происходят по завышенной цене и с откатами? Существует ли контроль целесообразности освоения бюджетных денег на построение IT инфраструктур? Десятки тысяч долларов из денег налогоплательщиков возвращаются закупщикам в виде откатов наличными. Как в 90х годах было, так и сейчас... спасибо за ответ.

ПІБ: Ігор Олексійович

Область (або закордонна країна): Кіровоградська

Професія: Військовий пенсіонер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Прошу надати відповідь, коли буде проведено перерахунок військових пенсій у відповідності до Зак. України"Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби " за яким військові пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців? Наказом Міноборони 576 від 05.11.2010 з 1.11.2010 . підвищено розмір премії, яка е складовою грошового забезпечення з якого призначаеться пенсія. Чому Кабмин не приймає Законного рішення?

ПІБ: Величко Володимир Богданович

Область (або закордонна країна): Тернопільська

Населенний пункт: Тернопіль

Вік: 48

Професія: інженер механік

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Чому банк не повертає депозит.Чому виконавча служба не виконує рішення суду про повернення депозиту. ПАТ Західінкомбанк 12.02.2010 виведено тимчасову адміністрацію і банк працює в звичайному режимі.До цього часу рік діяла тимчасова адміністрація і діяв мораторій на зняття депозитів. Надсилав листи звернення – адміністрацію президента – кабінет міністрів – національний банк. Від всіх отримав листи відписки .

ПІБ: Панасенко Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: пенсионер

Категорія питання: робота судів

Питання: В какой из стран цивилизованного мира становяться судьей в 25 лет, а "пожизненно" – в 30 лет ? Я отвечу -ни в какой. Судья должен избираться населением той местности ,где он правит правосудие. Так-же начальник муниципальной милиции(шериф),эти обе должности избираються народом и отчитываються перед ним.Назначаются судьи только областные и выше, а статус "пожизненно" присваивают судьям высшей категории и авторитетным специалистам. Могут ли найти эти предложения место в судебной реформе Украины?

ПІБ: Шульга Александр Сергеевич

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Донецк

Вік: 50

Професія: строитель

Категорія питання: культура

Питання: Виктор Фёдорович! Читали ли Вы сами книгу В.Шкляра " Залишенец. Черный Ворон", которой присудили Шевчековскую премию. Считаете ли Вы , что автор , проживающий в многонациональной Украине вправе называть русский народ оккупантом Украины, " кацапами ", " кацапидлами" и т.п., как это неоднократно встречается в указанной книге ?! Может ли подобное произведение, фальсифицирующее нашу историю, искажающее отношения между русским и украинским народами, способствовать развитию нашей молодежи ?

ПІБ: Варич Богдан Володимирович

Область (або закордонна країна): Харківська

Населенний пункт: Харків

Вік: 30

Професія: юрист

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Коли в Державному бюджеті України будуть передбачені статті видатків на здійснення доплат до пенсійного забезпечення дітям війни, чорнобильцям та іншим категоріям населення. Гірко бачити як старі люди вимушені ходи по судам та іншим інстанціям для вибиття у Держави коштів на проживання, які по суті передбачені спеціальними законами України, але ніколи ще державні органи влади не приймали Державний бюджет з відповідними статтями видатків.

ПІБ: Клименко Сергій Васильович

Область (або закордонна країна): Чернігівська

Населенний пункт: Прилуки

Вік: 31

Професія: юрист

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Пане Президенте, хто може допомогти вирішити питання, щодо коррупції у владі в м.Васильків, яка відібрала 15 квартир і передала їх суддям, прокурорам, працівникам міліції. Вони нам сказали "Звертайтеся до Президента, а квартири ми вам не віддамо". Допоможіть нам будь-ласка.

ПІБ: Попадюк Зорян Володимирович

Область (або закордонна країна): Львівська

Населенний пункт: Львів

Вік: 57

Професія: філолог

Категорія питання: мовне питання

Питання: Шановний пане Президенте, як Ви вважаєте, чи стане Україна в осяжному майбутньому мовно монолітною державою, яка це буде мова і що Ви маєте на меті чинити в цій сфері? При цьому я не маю на увазі будь-яких утисків мов національних меншин, а, навпаки, їх підтримку. Дякую.

ПІБ: александр

Область (або закордонна країна): донецкая

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Пенсионное обеспечение офицеров уволенных в СССР на грани нищеты. Они никого не интересуют. Прапорщик ВС Украины получает пенсию больше полковника ВС СССР. Каждый президент приходя к власти обещает это исправить. Намерены это сделать вы и когда?

ПІБ: Наталья

Область (або закордонна країна): Черниговская

Населенний пункт: Н-Северский

Вік: 27

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Вы рассматриваете вопрос о повышении пенсионного возраста, но пенсионеров и так не возможно отправить на заслуженный отдых, они умудряются работать и после 70 лет, что же делать нам, молодым людям? Остается только ждать когда их вынесут. Можно ли сделать так чтоб люди пенсионного возраста получали или зарплату или пенсию, Почему они получают доходы с двух мест, а мы сидим без работы?

ПІБ: Оксана Витальевна

Область (або закордонна країна): Черновицкая

Населенний пункт: Черновцы

Вік: 40

Категорія питання: робота судів

Питання: Не сомневаюсь, что проведение реформ на основе мирового опыта необходимо. В процессе работы корректировка с учётом особенностей государства обязательна. Борьба с коррупцией должна проходить красной нитью через весь период преобразований. В Украине зафиксированы многочисленные жалобы на работу судов, хотелось бы услышать, что сделано в этом направлении. В моём случае при наличии потерпевших, виновника и всех положенных экспертиз дело о возмещении ущерба от пожара рассматривается четыре года.

ПІБ: Клименко Сергій Васильович

Область (або закордонна країна): Чернігівська

Населенний пункт: Прилуки

Вік: 31

Професія: юрист

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Шановний, Пане Президент, ми у 2009 р. проінвестували квартиру у м.Василькові вул.Сонячна 5. А у 2010 р. влада Василькова присвоїла нашу квартиру та передала колишньому заміснику мера. На всі звернення в правозахисні органи ми отримуємо відписки, так як вони теж зацікавлені. Обласній прокуратурі передали 3 квартири у нашому будинку, в ГПУ ми не можемо звернутися без відповіді прокурора області, яку він нам не надає. Просимо, Вас, як гаранта Конституції допомогти захистити наше право на власність

ПІБ: Мария

Область (або закордонна країна): АР Крым

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Когда прекратится произвол с выплатами детских пособий по уходу за ребенком до 3 лет? Сейчас нам платят 130 грн., а согласно Закона Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании в связи с временной потерей трудоспособности и затратами, обусловленными рождением и погребением" статьи 43 выплата устанавливается на уровне не меньше прожиточного минимума, с 1 декабря 2010 г. – 687 грн., и будет ли перерасчет за прошлые года?

ПІБ: Мазур Олексій Миколайович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: журналіст

Категорія питання: політика

Питання: Чи не побоюєтеся ви повторити долю єгипетського президента Мубарака? Чи вважаєте ви себе гарантованим від народного трибуналу? Український народ дуже терплячий, але і його терпіння має межу, до якої нещасних українців наближає кожен день вашого правління. Не боїтеся гніва народного, то побійтеся Божого!

ПІБ: Мазур Олексій Миколайович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: журналіст

Категорія питання: політика

Питання: Чому ви у всьому, навіть в дрібницях, копіюєте російського президента і від першого дня свого президентства намагаєтеся насадити на український демократичний грунт російську модель керованої демократії? Медвєдєв що – ваш кумир чи начальник? Чи і перше, і друге? Він носить на лацкані значок з кольорами російського прапора. Нещодавно ви теж причепили собі значок, слава Богу, з українським прапором. Чи запитували ви на це дозвіл в Медвєдєва? Чи консультувалися з Кремлем?

ПІБ: Разгоняев Валерий

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Белицкое

Вік: 27

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Я инвалид 1 группы. Очень хочу поехать в санаторий, так как это единственная возможность для восстановления. Почему так мало выделяется спинальных путёвок?

ПІБ: Панасенко Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: пенсионер

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Земельні питання та запеспечення житлом -треба розглядати разом.В Украине это наболевшие вопросы,хотя в законодательстве (в т.ч. Конституции)-ответы есть,но не решаються.Государство не может бесплатно обеспечить всех жильем , хотя если роздать всем участки земли под застройку -это будет около 7% тер-ии Украины. Желающих построиться много,а чиновники не хотя выделять землю ,мотивируя тем ,что нет земли ,не там прописан,не инвалид ,не учасник и т.д.Можно ли решить эту проблему на гос.уровне ?

ПІБ: Базь Наталія

Область (або закордонна країна): Київщина

Населенний пункт: Боярка

Вік: 30

Професія: інженер

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Як оформити житлову субсидію трьом сім’ям з однієї кімнати невідомо ким приватизованого гуртожитку?

ПІБ: Гридін Олександр

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: викладач, доцент

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Шановний пане Президенте, чи займаєтесь Ви благодійністю? Якщо так, то коли і як Ви востаннє особисто допомагали іншим? Чи можливе надання фінансової підтримки державою дітям, що страждають від онкологічних захворювань, не можуть бути вилікованими в Україні і мають надію лише на закордонне лікування і, відповідно, лише на благодійну грошову підтримку? Приклад такого випадку – 7 річний Сашко Северінов із Харкова.

ПІБ: Каревин Александр

Область (або закордонна країна): Киев

Категорія питання: мовне питання

Питання: Собираетесь ли Вы сдержать слово и предоставить родному для большинства украинцев русскому языку статус второго государственного?

ПІБ: Семикин Антон Сергеевич

Область (або закордонна країна): Луганская

Населенний пункт: Лисичанск

Вік: 27

Професія: программист

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Добрый день. Меня интересует вопрос о молодежных кредитах. Мне 27 лет, я женат и есть ребенок 4 года. Мы с женой работаем. Я программистом, а жена медсестрой. Живем с родителями в двух комнатной квартире (27 кв. м.). По телевизору говорят о каких-то молодежных кредитах, и в интернете читал. Мы с женой обращались в исполком, с этим вопросом, но там нам сказали денег нет. Как можно купить квартиру в таком случае? В банке очень большие проценты. Посоветуйте как быть в такой ситуации. Спасибо

ПІБ: Мазур Олексій Миколайович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: журналіст

Категорія питання: інші питання

Питання: Ледь не кожен ваш виступ приносить країні нові конфузи і ляпи. Ви постійно помиляєтеся в прізвищах письменників і світових політиків, забуваєте українські слова, як це трапилося з "ялинкою" – ледь не півхвилини намагалися згадати як це дерево називається українською, і в результаті, видали на-гора російську "йолку". На презентації України в Давосі не змогли вимовити гасло "Увімкни Україну". А як можна було назвати російського письменника Антона Чехова українським поетом? Що з вами?

ПІБ: Каревин Александр

Область (або закордонна країна): Киев

Категорія питання: політика

Питання: Понятно, что страна Вам досталась в плачевном состоянии. Обычно в подобной ситуации народ ждет, что в течение первого года новый правитель сумеет остановить снижение уровня жизни, в течение второго -добьется пусть небольшого, но подъема этого уровня, а далее – добьется заметного подъема. Ваш первый год заканчивается, а, судя по проанонсированным повышениям цен и тарифов, жизнь народа продолжит ухудшаться. Неужели Вам хочется вслед за Вашими предшественниками стать президентом-разочарованием?

ПІБ: Потурай Сергій Григорович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Володимир-Волинський

Вік: 49

Професія: військовий пенсіонер

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Звільнений із ЗСУ у 2003 році за станом здоров'я , батько 5-х дітей .Мої звернення до керівництва ЗСУ щодо забезпечення моєї сім'ї житлом результатів не дали.На черзі перебуваю з 1995 року.Запитання:чи зможу я в поточному році отримати житло у відповідності до чинного законодовства?

ПІБ: Мазур Олексій Миколайович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: журналіст

Категорія питання: політика

Питання: Чому ви скасовуєте в Україні свободу слова та мирних зібрань? Хто дав вам на це право? Чому відгороджуєтеся від людей парканами й металевими щитами? Чому обносите металевими конструкціями цілі майдани? І при цьому кажете, що нічого не боїтеся? Чому ваша влада бjреться з опозицією і демократією енкаведистськими методами, відроджуючи в країні сталінізм? Отямтеся, пане президенте! Зупиніться!

ПІБ: Панасенко Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: пенсионер

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Коммунальное хозяйство и проблема обеспечения водой,газом и углем -это одна проблема ЖКХ. Я в свое время пр-е ЖКХ из самых отсталых вывел в самые передовые в Донецкой обл., на работу к нам записывались в очередь и по "блату".Насильственное введение ОСМД и Управляющих компаний- это далеко не ПАНАЦЕЯ , уже с этой проблемой столкнулась Россия.Концепцию построения ЖКХ я передавал Попову А.П. ХивричуЮ.Е.СемчюкуГ.М.,ответа нет. Найдется ли у Вас время для ознакомления с этим документом ? Я надеюсь.

ПІБ: Мазур Олексій Миколайович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: журналіст

Категорія питання: політика

Питання: Життя пеерсічних українців стає все гірше з кожним днем. Народ дедалі зубожіє, ледь зводячи кінці з кінцями. То про яку стабільнісить ви мовите? Складається враження, що ви живете в якійсь іншій державі, перебуваєте у своєму світі, який немає нічого спілього з української реальністю. Ви обіцяли почути кожного, то чому ж тепер замість цього ламаєте всіх об коліно? Країну колотить від вашої стабільності. Ваша влада – як слон в посудній лавці: все б'є і трощить, руйнує. Коли це нарешті скінчиться?

ПІБ: Наталья

Область (або закордонна країна): Луганская

Населенний пункт: Луганск

Вік: 35

Професія: чп

Категорія питання: економіка

Питання: Я в декрете,3 месяца перед декретом была в больнице,соответственно не работала,больничный есть, меня за эти месяца заставляют платить пенсионный налог,в Луганске ничего добиться не могу! Полученные деньги за больничный должна отдать в пенсионный!За что мне жить?!И кормить ребенка?Должна ли я платить?

ПІБ: України Народ

Область (або закордонна країна): Україна

Вік: 35

Категорія питання: інші питання

Питання: Коли ви вже збирете свої чемодани і поїдете на свою родіну росію. і перестанете морити нас голодом. чи вам зібрати всією україною гроші на білет?

ПІБ: селютина людмила моисеевна

Область (або закордонна країна): днепропетровская

Населенний пункт: днепропетровск

Вік: 54

Професія: домохозяйка

Категорія питання: робота судів

Питання: как член и активист ПР могу ли я просить предоставить мне представителя моих интересов как потерпевшей от разбоя сейчас суд Индустриальный район Днепропетровск на лечении за пределами Украины и по этому делу я уже обращалась к Вам и был запрос Джиги но прокуратурой и судом это игнорируется могу ли я просить Президента за победу которого активна боролась о защите и помощи тк прокуратура заинтересована смягчить наказание и переквалифицировать статью на более лёгкую поможете ли Вы мне ?

ПІБ: Мазур Олексій Миколайович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 34

Професія: журналіст

Категорія питання: політика

Питання: Від першого дня свого президнтства і до сьогодні ви як мантру повторюєте про встановлення в країні політичної і економічної стабільності. Про яку міфічну стабільність йдеться? Те, що у вас немає суперечок з прем'єром Азаровим – це ще не значить стабільність. За вашої стабільності в парламенті підзвітні вам депутати розбивають в кров обличчя та ледь не проломлюють голови депутатам від опозиції, народ збирається на майдани проти розроблених вашою адміністрацією кодексів. Яка ж це стабільність?

ПІБ: евгения

Область (або закордонна країна): донецкая

Вік: 45

Категорія питання: економіка

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! Мне 45 лет, высшее образование- экономист, есть опыт работы, но устроиться на работу невозможно. ВОПРОС: как глава государства смотрит на проблему безработицы в стране. Что будет сделано в этом направлении. Сколько рабочих мест будет создано.

ПІБ: Шестаков Андрей Иванович

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 33

Професія: менеджер

Категорія питання: економіка

Питання: Когда ВЫ наведете порядок на Одесской таможне (КРИК ДУШИ)!!!!

ПІБ: Куліус Тамара Василівна

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 59

Професія: пенсіонер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Більшість пенсіонерів підпримали Вас на виборах з надією на краще життя, бо не розуміли, що грошей у бюджеті на виконання Ваших обіцянок не було. І як результат – розчарування і недовіра до всієї влвди. Як Ви збираєтеся повернути до себе довіру тих, хто вважав Вас майже месією? Не треба слів, назвіть лише один факт реального покращення життя людей похилого віку за рік Вашої роботи.

ПІБ: Демченко Леся Петрівна

Область (або закордонна країна): Київська

Професія: головний редактор

Категорія питання: робота судів

Питання: Чи стоїть на належному рівні судова гілка влади, поряд з законодавчою та виконавчою?

ПІБ: Екатерина

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Когда прекратится произвол, начатый Юлией Тимошенко, с выплатами детских пособий по уходу за ребенком до 3 лет? Сейчас Нам платят 130 грн., а согласно Закона Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании в связи с временной потерей трудоспособности и затратами, обусловленными рождением и погребением" статьи 43 выплата устанавливается на уровне не меньше прожиточного минимума, с 1 декабря 2010 г. – 687 грн., и будет ли перерасчет за прошлые года?

ПІБ: Наталья

Область (або закордонна країна): Луганская

Населенний пункт: Луганск

Вік: 35

Професія: чп

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: В Луганске самые дорогие коммунальные платежи, не обоснованные качеством,от жеков ничего не добьешься!Идешь выше(начальник жеков районов,зам мера и т.д),никому ничего не нужно,посылают в жек,получается замкнутый круг!Рука руку моет!А деньги платим не известно за что!Отопление в мес.400 грн.,в квартире 15 градусов!!!Когда закончится этот беспридел?!Когда вы начнете контроль над местными властями!

ПІБ: Демченко Леся Петрівна

Область (або закордонна країна): Київська

Професія: головний редактор

Категорія питання: робота судів

Питання: Чому Українські суди настільки переповнені справами? Та чи можна організувати з Вами інтерв'ю?

ПІБ: ШЕВЕРЯ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Область (або закордонна країна): ЗАКАРПАТСЬКА

Населенний пункт: ХУСТ

Вік: 47

Професія: ОСВІТЯНИН

Категорія питання: освіта

Питання: ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ. ДО ЯКОЇ ПОРИ ВЧИТЕЛЬ БУДЕ ЗЛИДАРЕМ .ЧИ МОЖЕ ЦІЙ ДЕРЖАВІ ВОНИ ЗОВСІМ НЕ ПОТРІБНІ .ХТО ХОЧЕ ІК ХОЧУТЬ ТАК ОСВІТОЮ КЕРУЮТЬ. ПРИДУМАЛИ ТЕНДЕРИ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ ЗАКУПКУ ОБЛАДНАННЯ ХАРЧІВ. БЕЗДОННА БОЧКА ВЗЯТКИ .ВІДКАТИ .ВИ ПОДИВІТЬСЯ ЯК ЦІ КЕРМАНИЧІ ЖИВУТЬ. ВСЕ НАСТІЛЬКИ ВЗАЕМОПОВЯЗАНО КРУ . МВС .ЩО ВИ ЯК ПРЕЗИДЕНТ МОЖЕТЕ МЕНІ ТА МОЇМ КОЛЕГАМ ВІДПОВІСТИ.

ПІБ: Павло

Область (або закордонна країна): м. Київ

Категорія питання: інші питання

Питання: Чому питання, поставлені через сайт Unian, не публікуються? Як я можу бути впевненим, що моє питання дійде до президента, якщо я не знаю, які питання поставлені?

ПІБ: Сиренко Николай Владимирович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Бердянск

Вік: 54

Професія: Офицер запаса, участник боевых действий

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! Обращается к Вам офицер запаса, участник боевых действий в Афганистане. Мы с семьей стоим в очереди на жилье 19 лет, с февраля 1992 года. Я хотел бы знать, что конкретно Вы планируете предпринять в этом году, чтобы решить эту очень важную для нас проблему? Сиренко Николай Владимирович.

ПІБ: Панасенко Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: пенсионер

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Более 80% кредитов взято в ин-й валюте. После кризиса крайними оказались Заемщики, банки " не виноваты", государство в стороне.Почему бы не разделить убытки по этим кредитам на троих: Заемщик; Финучреждение(банк); Государство ? Этот вопрос Вы подымали в свое время и говорили примерно тоже.Решение этой проблемы в разных вариантах ( взаимозачеты,рассрочка,замена валюты ,снижение ставки и пр.) здвинет этот вопрос с мертвой точки и даст возможность банкам кредитовать физ. и юрлитца в полной мере.

ПІБ: Galina

Область (або закордонна країна): Луганская

Категорія питання: інші питання

Питання: Где просмотреть вопросы , которые задают люди президенту через интернет? Если это невозможно, то вопрос: какая вероятность того, что президент будет отвечать на вопросы народа, а не на вопросы, подготовленные Анной Герман?

ПІБ: Віктор

Область (або закордонна країна): Волинь

Категорія питання: питання трактування історії

Питання: Пане призиденте, складається враження, що за останній час Вашого правління наша історія знову почала трактуватися, будь-як але не так, яка вона насправді. Особливо викликає обурення діяльність таких осіб, як Д. Табачник, В. Колісниченко та інші, що не являються патріотами України, а лоббістами російських інтересів в нашому домі. Скажіть будь-ласка, як довго Ви дозволятимите діяльність вищезгаданих осіб, що обурюють мої почуття українця і моїх співгромадян?

ПІБ: Яков

Область (або закордонна країна): Германия

Категорія питання: особисте життя Президента (сім'я, відпочинок, хобі)

Питання: Виктор Фёдорович! Было ли у вас дома в детстве любимое животное? Как вы относитесь к запрету на Украине применения обезболивающих средств для животных при проведении операций ветеринарами?

ПІБ: Панкевич Володимир Васильович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 55

Професія: лікар

Категорія питання: інші питання

Питання: Я , як лікар впевнений , що найкращий метод пропаганди здорового способу життя , а значить покращення здоровя нації , це залучення молоді до спорту . Чи не є доцільним законодавчо зобовязати телеканали певний відрізок ефірного часу висвітлювати спортивні заходи для популяризації спорту .

ПІБ: ага, щас! здогадайтесь... батечко

Область (або закордонна країна): Київ

Населенний пункт: Київ

Категорія питання: інші питання

Питання: Чого і скільки Вам потрібно, щоб залишити Україну в спокої?

ПІБ: Райковський Юрій Михайлович

Область (або закордонна країна): Івано-Франківська

Населенний пункт: Івано-Франківськ

Вік: 42

Професія: Інжинер

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Пане Президент нещодавно після особистого звернення до Вас Голови ВС України Онопенка В,В. було звільнено від правового тиску членів його сімї – кримінальні справи закрито. В цьому бачиться і ваша безпосередня участь як гаранта прав і свобод українського народу. Чи будете ви послідовні і доведете справу до кінця, вимагаючи від генерального прокурора Пшонки публічного розслідування причин такого тиску і публічного покарання винних, зокрема слідчих які прозріли тільки після Вашого втручання?

ПІБ: Григорова Светлана

Область (або закордонна країна): Харьковская

Населенний пункт: Изюм

Вік: 28

Професія: экономист отдела сбыта

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Как прожить одинокой матери в депрессивном районе с зарплатой 1500,00 грн? Не надеясь на государство взяла кредит на жилье в 2008 году(курс был 4,5), 800дол США(курс 7,99) платить в месяц. Никаких льгот получить не возможно, т. к. зарплата алименты 650 грн. и никого не волнует кредит. Зарплату плотят с задержкой на текущую дату еще не выплатила за декабрь 2010г .Нужно платить за коммунальные услуги, кормить ребенка одевать и т.д. Где государство, которое заботится о своих гражданах?

ПІБ: Тимощук Володимир Олексійович

Область (або закордонна країна): Київ

Населенний пункт: Київ

Вік: 43

Професія: математик, менеджер

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Пане президенте, чому немає реальної (співрозмірної хоча б з прожитковим мінімумом) фінансової допомоги на кожну дитину сім'ям багатодітних? У мене 6 дітей; я хворий на рак крові (ХМЛ) з 2004року, ліки забирають від 1000 до 2000грн на місяць (крім тих, що дає МОЗ). То ж якби не допомога друзів та знайомих з церкви – уже давно не мали би за що жити. Постійно говориться, що нація вимирає, що кожна сім'я має мати більше 3дітей, щоб був приріст населення. То ІНВЕСТУЙТЕ В ДІТЕЙ КОШТИ, НЕ ЖАЛІЙТЕ...

ПІБ: Михайло

Область (або закордонна країна): Миколаївська

Вік: 23

Професія: оператор ПК

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Доброго дня, Віктор Федорович! Вітаю з річницею. Я хворий на гемофілію. В країні немає необхідного препарату(антигемофільного фактору 8, та 9). Чому країна не може таких хворих забесппечити необхідним лікуванням та профілактикою, щоб ми могли жити та працювати, як звичайні люди? Будь ласка, допоможіть нам. Ви ж гарна людина.

ПІБ: Сергій

Область (або закордонна країна): Львівська

Вік: 40

Професія: лікар

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Потрібна реформа медицини. Головні лікарі поводять так себе ніби лікарні це їх власність , а ми їхні наймити. Громада кожної медичної установи повинна погоджувати призначення того чи іншого головного лікаря на посаду. Головну корупцію в медицині породжуе адміністрація, тому що за то що тебе допустять до будь яких медичних процедур, ти маеш заплатити головному лікарю хабаря і тоді роби що хочеш.

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: економіка

Питання: Пожалуйста, верните старые ГОСТы на продукты питания. Хочется уже колбасы из мяса и без сои. Хочется натуральных продуктов, а не красителей, консервантов, стабилизаторов, ароматизаторов.

ПІБ: Троцький Олександр Павлович

Область (або закордонна країна): Миколаївська

Населенний пункт: Вознесенськ

Вік: 30

Професія: інженер

Категорія питання: політика

Питання: У всіх передвиборчих обіцянках майже всі кандидати обіцяють зняти недоторканість. Назвіть можливу дату зняття недоторканості депутатів. Депутат повинен бути відкритий і доступний перед народом який його обирає

ПІБ: Ольга

Область (або закордонна країна): Миколаївська

Вік: 24

Професія: викладач

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Шановний Віктор Федорович, вітаю з річницею... В мене до Вас є питання, стосовно хвороби гемофілії. Мій чоловік хворий на цю хворобу, а в нашому місті, як і по всій Україні немає ліків. Чому наша сильна країна не може виділити кошти на лікування? Чому в нас немає такого медичного забеспечення, як в інших країнах? Чим ми гірше? Будьласка, зрозумійте нас. Ми лише бажаємо жити щасливо.

ПІБ: Александр

Область (або закордонна країна): Житомирская

Вік: 35

Професія: Підприємець

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Шановній Президент Віктор Федорович, чи вважаєте Ви справедливим і законним, що на Україні банками видавались валютні кредити, і що наслідки цього повинні лежати тільки на плечах тих, хто попавши під рекламні лозунги банків, з чесними намірами, взяв ці кредити, на квартирі, на розвиток бізнесу, і тепер в кризу, не маючи допомоги не в судах, не в уряді, тягнуть кредитній тягар, який виріс більш ніж на 100%, а банки не несуть ні яких збитків і відповідальності?

ПІБ: Самойленко Ольга Александровна

Область (або закордонна країна): АР Крым

Населенний пункт: Симферополь

Вік: 28

Професія: инженер

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Матери Крыма – те, что поддержали Вас на выборах Когда прекратится произвол, начатый Юлией Тимошенко, с выплатами детских пособий по уходу за ребенком до 3 лет? Сейчас Нам платят 130 грн., а согласно Закона Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании в связи с временной потерей трудоспособности и затратами, обусловленными рождением и погребением" статьи 43 выплата устанавливается на уровне не меньше прожиточного минимума, с 1 декабря 2010 г. – 687 грн., и будет ли пе

ПІБ: Троцький Олександр Павлович

Область (або закордонна країна): Миколаївська

Населенний пункт: Вознесенськ

Вік: 30

Професія: інженер

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Передвиборча програма Януковича – Організуємо на кожному промисловому та аграрному підприємстві конкурентоспроможне виробництво, створимо нові продуктивні сучасні робочі місця. Питання: Чому не відбуваються реформі на селі. Витрати на утримання сільського господарства зросли в звязку з зростанням цін, а закупівельні ціни готової продукції знизилися.

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Пожалуйста, попросите губернатора одесской области Э.Матвейчука поменьше пиариться, заниматься болтологией и обещаниями. Пусть уже начнет что-нибудь конкретно делать.

ПІБ: Забережан Михаил Юрьевич

Область (або закордонна країна): Украина

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: разные

Категорія питання: інші питання

Питання: Уважаемый Виктор Федорович. Я, обладающий значительной информацией научного, религиозного, общечеловеческого характера, еще не известной человечеству, прошу Вашей помощи в ее распространении через государственные СМИ (желательно, – телевещание). Помимо общечеловеческого значения, эта информация поднимет престиж Украины в мировом сообществе и может стать объединяющей национальной идеей. Буду рад встрече с Вашим представителем, обладающим религиозно-философским мышлением, или лично с Вами.

ПІБ: Смирнов Сергей Альбертович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 52

Професія: конструктор

Категорія питання: транспортні питання

Питання: В чем причина объявления войны Министра МВД и ГАИ против автовладельцев? Почему Министр постоянно выступает с инициативами по ущемлению прав водителей и введению дополнительных поборов? У нас милиции больше нечем заняться? Разве в Запорожье и в Украине уже решен вопрос по защите граждан и бизнеса от разных бандитов? Спасибо за ответ!

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Ссудный процент ведет к обнищанию страны и населения. Не пора ли от него отказаться?

ПІБ: Воробьева Татьяна Михайловна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Красноармейск

Вік: 41

Професія: инженер

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: День добрый. вопрос мой касается обеспечения больных гемофилией, препаратами свертывания крови. Согласно ответа МОЗ, на мое письменное обращение, больные Украины обеспечены на 10%, Согласно ответа гл. гематолога Донецка Батмановой И.Ю., область обеспечена на 17%.После митинга больных в Киеве под МОЗ, премьер Азаров Н.Я. объявил, что больные обеспечены полностью.Так почему в отделениях нет препаратов и умирают люди? Когда будет полное обеспечение препаратами этих больных? Мать больного гемофилией.

ПІБ: Кловський Леонід Сергійович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 48

Професія: держслужбовець

Категорія питання: питання трактування історії

Питання: Шановний пане Президенте! Як ви ставитесь до такої думки, щоб не нав'язувати всім регіонам України єдиний погляд на минуле і єдиних героїв? Більша частина Західної України ніколи не була ні в складі Росії, ні в складі СРСР до 1939 року, тому цілком природньо є те, то в цьому регіоні інший погляд на історію України в цілому та на Другу світову війну зокрема. Може є сенс заморозити ці спірні питання минулого на невизначений термін і більше займатися проблемами сьогодення? С повагою, Леонід.

ПІБ: Панасенко Александр Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: пенсионер

Категорія питання: питання трактування історії

Питання: Політика та Питання трактування історїі дуже повязані між собою. Стоит ли выносить эти вопросы на обществен.обсуждение в т.ч. телеэфир, без предварительного научного, социологического, исторического и пр. изучения соответствующими структурами и компетентными органами ? Представители " Свободы" и прочие праворадикальные течения агресивно ведут монолог ,а не диалог и очень жалко выглядят их оппоненты которые не могут или не знают что ответить.Не слишком ли много "Свободы" на ТВ кан, в т.ч.ПЕРВОМ?

ПІБ: Панкевич Володимир Васильович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: Київ

Вік: 55

Професія: лікар

Категорія питання: політика

Питання: Я впевнений , що реформи, які ніціює Президент та Уряд , спрямовані напокращення життя простого українця . Чи не здається Вам , що причина критики та супротиву реформам в недостатньому розяснені їх сутті в засобах масової інформації .

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: культура

Питання: Остановите, пожалуйста, поток эротики, порнографии, сквернословия, льющийся с экранов телевизоров. Я вынужден прятать телевизоры от своих детей (8 и 9 лет) в кладовку.

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: освіта

Питання: Считаете ли Вы, что ограничение доступа всех слоев населения к высшему образованию (в виде платного обучения) будет способствовать культурному росту членов общества?

ПІБ: Сергій

Область (або закордонна країна): Львівська

Вік: 40

Професія: лікар

Категорія питання: політика

Питання: Чому Ви не хочете увійти в позитивну історію України, а не лишитись в ній як Кучма чи як Ющенко, коли народ без поганих слів їхне прізвище не згадуе. У Вас та Вашої родини є все не вже Вам не хочется зробити хоч щось для людей. Люди все погане забудуть та простять, а добро залишится з Вами та з нами. Вам випала така доля бути нашим поводирем Ви за нас у відповіді. Я би ще багато що хотів спитати у Вас. Хотілось би пишатись нашим президентом. Ми в біді – рятуйте нас. З повагою Сергій.

ПІБ: Елена

Область (або закордонна країна): Донецк

Вік: 33

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Здравствуйте! В каком размере будет выплачиваться помощь за второго ребенка, если первому уже 14?

ПІБ: Юрій

Область (або закордонна країна): Львівська

Населенний пункт: Львів

Вік: 25

Професія: Працівник ІТ

Категорія питання: політика

Питання: Як Ви оцінюєте власні шанси на 2 термін. Кого вважаєте основним конкурентом?

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: економіка

Питання: У нас в Одессе многие промышленные предприятия обанкрочены и порезаны на металлолом: ОдАЗ, Центролит, ЗОР, Январка, Радиалка и др. При этом "бизнесмены", которые уничтожают отечественную промышленность, прекрасно себя чувствуют, пребывая в Партии Регионов (в частности Юрий Печерский). Ваши действия, господин Президент?

ПІБ: Штановський Тарас Степанович

Область (або закордонна країна): Київська область

Населенний пункт: с.Петропавлівська Борщагівка

Вік: 23

Професія: Фінансист

Категорія питання: освіта

Питання: Шановний, Віктор Федорович! Я, Тарас Штановський, студент Національного Університету Біоресурсів і Природокористування, звертаюсь до Вас, як до гаранта Конституції, з наступними питаннями: 1) Що готові зробити Ви, для того щоб молоді фахівці, які щойно закінчили ВУЗ, отримали можливість працювати в обраній ними сфері? 2) Що саме Ви можете запропонувати для студентів аграрних ВУЗів? 3) Як ці ідеї будуть реалізовуватися? Дякую, за Вашу відповідь. З повагою, Тарас Штановський

ПІБ: Олексій Володимирович

Область (або закордонна країна): Харків

Вік: 30

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу, Дуже цікаво було б дізнатися на якій стадії наразі перебуває перехід української армії на контрактну основу? Шо робиться у цьому напрямку? На скільки швидко просувається процес? Адже мені зовсім не хочеться аби мій син коли виросте примусово йшов до армії і взагаль щоб він щось робив примусово у вільній та демократичній країні. Дякую за відповідь.

ПІБ: ЮРIЙ

Область (або закордонна країна): ХАРКIВСЬКА

Населенний пункт: НОВА ВОДОЛАГА

Вік: 18

Професія: СТУДЕНТ

Категорія питання: інші питання

Питання: КОГДА МОЛОДЕЖЬ ОБЕСПЕЧАТ РОБОЧИМИ МЕСТАМИ-И КУДА ОБРАЩАТСЯ ЕСЛИ Я УЧУСЬ НА ЗАОЧНОМ В ТЕХНИКУМЕ-НО НЕ МОГУ НАЙТИ РАБОТУ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ(ЮРИСТКОНСУЛЬТ)-Я ЗНАЮ МНОГО ЗАКОНОВ- И ДУМАЮ МОГ БЫ ХОРОШО РАБОТАТЬ В ОРГАНАХ МЕСТНОЙ ВЛАСТИ-ПОМОГИТЕ! И КОГДА ВЫ ПРИЕДЕТЕ В НОВУЮ ВОДОЛАГУ ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛ? И ВООБЩЕ РЕАЛЬНО ПРОСТОМУ СМЕРТНОМУ С ВАМИ ПООБЩАТСЯ? СПАСИБО.ЖДУ ОТВЕТ

ПІБ: Рубцов Роман Валерьевич

Область (або закордонна країна): Луганск

Населенний пункт: Луганск

Вік: 27

Професія: временно безработный

Категорія питання: інші питання

Питання: почему работодатели не предоставляют,достойную работу инвалидам,а только ту которая малоплачиваемая, то есть подсобными рабочими и платят минимальную заработную плату, и ни какой преспективы найти достойную работу и получать достойную зарплату.Меня обучили в Реабилитационном центре компьютерному набору, но работу найти в Луганске по специальности не возможно – везде у же занято, причем здоровыми людьми или пенсионерами .Что делать и сколько ждать улучшения? Спасибо за внимание.

ПІБ: Косюга Игорь Андреевич

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 43

Професія: ТОР-менеджер

Категорія питання: політика

Питання: Какая социально-экономическая формация будет построена в Украине при президенте Януковиче? Будет ли "элитарное" меньшинство и далее паразитировать на труде и жизни большинства граждан Украины?

ПІБ: Семенюк Андрій Олександрович

Область (або закордонна країна): Львівська

Населенний пункт: Львів

Вік: 28

Професія: історик

Категорія питання: політика

Питання: Шановний пане Президенте! Чи не вважаєте Ви, що до 2012 року повинна бути проведена адміністративно-територіальна реформа, та разом з виборами до Верховної Ради України у 2012 році повинні відбутись позачергові вибори до місцевих рад?

ПІБ: ЮРIЙ

Область (або закордонна країна): ХАРКIВСЬКА

Вік: 18

Професія: СТУДЕНТ

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: ДОБРИЙ ДЕНЬ! КАКИЕ РЕФОРМЫ ОЖиДАЮТ УКРАИНСКУЮ АРМИЮ В 2011 ГОДУ.БУДЕТ ЛИ УВЕЛИЧЕН СРОК СЛУЖБЫ В АРМИИ? С КАКОГО ГОДА БУДЕТ КОНТРАКТНАЯ АРМИЯ-ПОЛНОСТЬЮ? И КОГДА В СТРАНЕ ВЫ НАЧНЕТЕ НАВОДИТЬ ЛАД – КАК ВЫ ОБЕЩАЛИ ТО В СВОЕЙ ПРОГРАМЕ? МЕНЯ ИНТЕРИСУЕТ ВСЕ, ЧТО ЗАПЛАНИРОВАНО ПОД РЕФОРМЫ АРМИИ В 2011 ГОДУ-ВСЯ ТОЧНАЯ И ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ.СПАСИБО.БУДУ ЖДАТЬ ОТВЕТА!

ПІБ: Сергій

Область (або закордонна країна): Чехія

Вік: 42

Професія: Лікар

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Шановний пане президенте.Я працюю лікарем в Чехії вже 12 років.Може хтось здивуеться але хотів би повернутись назад в Україну.За 12 років моєї відсутності не було створено умов для нормального життя лікаря.Під нормальним життям я розумію достатній рівень заробітної плати.Що ви як президент зробите для того щоб наші лікарі не втікали за кордон а мали на рідній землі можливість гідно жити?Коли буде проведена реформа медицини?В Німеччині лікар має 4-6 тисяч евро,в Чехії 1,5-2 а на Україні 500.Дякую

ПІБ: Крацова Юлия Филипповна

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 26

Професія: Специалист-документовед, менеджер информационной деятельности

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! У меня вопрос по ипотечному кредитованию. В 2007 г. взяли кредит на квартиру, тогда 1 доллар=5,05 грн. Сейчас доллар около 8 грн. Очень тяжело выплачивать валютные кредиты по такому курсу. Доходы упали, подорожали продукты, одежда, электроэнергия и многое другое. Очень хочется услышать ответ на вопрос: Будут ли решения в пользу заёмщиков по ипотечным кредитам, которые мы брали по курсу 1 дол.= 5,05? Помогите, пожалуйста, решить данный вопрос! Спасибо!

ПІБ: Онопченко Анатолий Анатольевич

Область (або закордонна країна): Крым

Населенний пункт: Бахчисарай

Вік: 49

Професія: Инженер

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Здравствуйте!Хотелось бы знать,какое право имеет местная власть г.Бахчисарая отменять решения правительства Украины?В городских маршрутных такси владельцев удостоверений о праве на льготы,водители,ссылаясь на какое то постановление месных властей,требуют отдавать водителям написанные на любых клочках бумаги личные данные владельцев удостоверений на льготы.Получается,что запись в удостоверении"Действует на всей территории Украины"у нас не учитывается,а бумажка-документ?

ПІБ: Бондарь Ирина Анатольевна

Область (або закордонна країна): Севастополь

Населенний пункт: Севастополь

Вік: 43

Професія: кассир

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Что лично Вы, как гарант Конституции Украины делаете для её исполнения органами властных полномочий? Я, вместе с несовершеннолетним сыном с 24.09.2010г. лишена возможности проживать в принадлежащем мне жилье. Мои обращения в прокуратуру и милицию ничего не дали, кроме отписок. И милиция и прокуратура отказали в возбуждении уголовного дела против лиц захвативших моё жильё. Постановой Суда эти отказы признаны неправомерными. Суд вернул материалы на доследование. Но они постанову суда не исполняют.

ПІБ: Ярослав

Область (або закордонна країна): Донецька

Вік: 25

Професія: викладач

Категорія питання: освіта

Питання: Шановний Віктор Федорович! Я працюю в ВУЗі, одружений, маю маленьку дитину. Я отримаю заробітну платню 1500 грн на місяць, моя дружина в декреті і отримує від держави 130 грн. При постійному зростанні комунальних платежів та цін на продукти харчування цих грошей не достатньо для виживання вже сьогодні. Чи буде підійматися заробітна плата викладачів ВУЗів і якщо так то коли і на скільки? Дякую за відповідь.

ПІБ: Слинько Олексій Михайлович

Область (або закордонна країна): Черкаська

Населенний пункт: м. Черкаси

Вік: 31

Професія: охоронник

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу! Допоможіть мені, будь ласка. Не перший рік я прошу посадових осіб Міністерства оборони України поновити мене на службі у Збройних силах України, однак постійно чую відмови. Я маю вищу військову освіту, досвід служби на офіцерській посаді, забезпечений житлом у місті Черкаси (отже питання забезпечення мене житлом не ляже на військове відомство), маю стійке бажання служити Батьківщині. Лише на Вас покладаю свої надії. Допоможіть, будь ласка!

ПІБ: Сергій

Область (або закордонна країна): Львів

Вік: 43

Професія: Водій

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Пане Президент!!! Повністю згідний з тим, що злодії мають бути покарані, тим більше злодії від влади. Я дуже добре розумію, то Ви не слідчий прокуратури,та чомусь наказують лише попередню владу. Алеж перед нею також були не святі. Боделан, Білокінь, Бакай та інші.Чи можливо при теперішніх відносинах з Росією перевірити i їх. Дякую за відповідь

ПІБ: Слободяник Владислав Віталійович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровьска

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 41

Професія: Директор ІТ-компанії

Категорія питання: культура

Питання: Шановний пане Президенте, Всі українці бачили на державному телеканалі свято з нагоди ювілею Вашого однопартійця Я. Табачника. В залі були присутні державні службовці найвищіх рівнів. На сцені шоу великими літерами було написане гасло "Україну мають таланти". Будь ласка, як на Вашу думку, який зміст має це гасло? Дякую.

ПІБ: Забережан Михаил Юрьевич

Область (або закордонна країна): Украина

Населенний пункт: Киев

Вік: 60

Професія: разные

Категорія питання: інші питання

Питання: Виктор Федорович. Я, как познавший истину в большей мере, чем кто-либо из живущих или живших на Земле,обладаю важными знаниями общенаучного, религиозного характера,необходимых для избавления человечества от существующих заблужденй в той и другой областях. Данную информацию легко проверить по моим сообщениям на религизно-философских форумах, под ником jasvami и другими. Прошу Вашего содействия в выходе на СМИ, для всенародного освещения данных истин, ибо пришло время Богу дать Свой Суд

ПІБ: Онопченко Анатолий Анатольевич

Область (або закордонна країна): Крым

Населенний пункт: Бахчисарай

Вік: 49

Професія: Инженер

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Здравствуйте.Хотелось бы знать,почему остановлена программа по улучшению условий проживания для льготных категорий граждан,в частности участников боевых действий?Уже много лет,как застряла очередь в городе Бахчисарае!

ПІБ: Шеремета Наталія Вікторівна

Область (або закордонна країна): Івано-Франківськ

Населенний пункт: Івано-Франківськ

Вік: 42

Професія: вчитель

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Доброго дня, пане Президенте. Мене турбує питання забезпечення ліками, а саме фактором згортання крові, хворих на гемофілію. Мій син гемофілік, йому 12 років, потрібен фактор VIII. Такі дітки стають інвалідами, або помирають, тому що держава не виділяє коштів на придбання ліків. Чому в Росії, Білорусії, Молдавії, Казахстані і т.д. є кошти, а в нас, для наших дітей немає. Хто відповість за смерть гемофіліків?

ПІБ: Шестаков Андрiй Шванович

Область (або закордонна країна): Харкiвська

Населенний пункт: Харкiв

Вік: 33

Професія: менеджер

Категорія питання: економіка

Питання: Вiкторе Федоровичу! Чи можливо в нашiй краiнi прийняти закон який би захистив вiтчизняного виробника(будь-якого). Наприклад : зобовязати торгiвельнi мережi обовязково розмiщувати 25-40% товарiв вiтчизняного виробництва. Це б дало змогу зменшити частку iмпорту, а також стимулювати виробництво, а це новi робочi мicця тощо...

ПІБ: Семеняков Ігор Петрович

Область (або закордонна країна): Закарпатська

Населенний пункт: Мукачево

Вік: 28

Професія: Робітник

Категорія питання: політика

Питання: Пане президенте! На вашу думку, чи буде в найближчі 4 роки влада прислухатися до опозиції , адже не вся країна віддала свої голоси за Вас, тому потрібно зважати і на тих , хто за нинішню владу не голосував. Як Ви вважаєте? Дякую.

ПІБ: Денис

Область (або закордонна країна): Харківська

Категорія питання: політика

Питання: Виктор Фёдорович, почему Вы не выполняете программу с которой шли на выборы президента? Почему, никто в стране не видит "покращення життя вже сьогодні"?

ПІБ: Слободяник Владислав Віталійович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населенний пункт: Дніпропетровськ

Вік: 41

Професія: Директор ІТ-компанії

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Шановний пане Президенте, Чи не вважаєте Ви за можливе, що, оскільки закони у Верховній раді приймаються одним депутатом за трьох, то й виконувати такі закони мають лише кожний третій громадянин України?

ПІБ: Кравець Раїса Павлівна

Область (або закордонна країна): Вінницька

Населенний пункт: Вінниця

Вік: 41

Професія: вчитель

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу, мій син хворіє на важку інгібіторну форму гемофілії, для зупинки спонтанних кровотеч, які виникають 2-3 рази на місяць в нашому випадку потрібен препарат Новосевен, 1 флакон якого коштує близько 23 тисяч гривень, на зупинку одного епізоду кровотечі син потребує не менше 8-9 флаконів, з державних закупівель на область в минулому році було розподілено всього 10 флаконів на 2 гематологічні відділення, як вижити таким хворим в Україні з таким забезпеченням ліками???

ПІБ: Сергій Григорович

Область (або закордонна країна): Київська

Вік: 29

Професія: держслужбовець

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Шановний пане Президенте! У всіх цивілізованих країнах світу такий прошарок як держслужбовці займають певну нішу у суспільстві. У нас же спеціалісти, які безпосередньо реалізовують політику держави на місцях, працюючи в органах виконавчої влади отримуюють 1500 грн. Також нагадаю Вам, що жодної пільги службовці не мають. Чи дійсно Ви вірите, що за таку заробітну платню чиновник буде працювати на благо держави? І як в такій ситуації втримати професійних, молодих працівників у виконавчій владі?

ПІБ: Оксана Ивановна

Область (або закордонна країна): Киев

Населенний пункт: Киев

Вік: 40

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Я хотела бы узнать,знает ли Виктор Фёдорович о ситуации в комунальной сфере?О таком резком и стримительном повышении цен на услуги.Не задумывается ли он о происходящем,как о своей дискриминации?Не могут ли его приближённые таким способом специально провоцировать людей к массовому недовольству правительством и всему из этого исходящего?

ПІБ: Сергій

Область (або закордонна країна): Івано-Франківськ

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Що ви плануєте робити з проблемою забезпечення ліків для хворих на гемофілію. На даний момент забезпечення на 10%.

ПІБ: Байдащук Роман

Область (або закордонна країна): Німеччина

Населенний пункт: Дрезден

Вік: 26

Професія: юрист

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Пане Президенте, КОЛИ Ви, Ваш суд, прокуратура, міліція нарешті розпочнуть реагувати на журналістські розслідування та викриття зловживань чиновників всіх рангів (тільки викриття на сайті Української правди чого варті). Наприклад "Межигір'я", Мерседеси працівників МВС, дачі прокурорів. Чи не здається Вам, що для цього треба відправити у відставку всю теперішню так звану "еліту" правоохоронців, яка вийшла з криміналітету різних регіонів України?

ПІБ: Дроботько Юлия Игоревна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 48

Категорія питання: інші питання

Питання: Ответьте,пожалуйста,когда будет наведен порядок в обеспечении инвалидов автомобилями

ПІБ: Дроботько Юлия Игоревна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 48

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Почему не прекратите воровство на уровне государства.Есть ночной тариф на электроэнергию,цены на электроэнергию подымают,а счетчики не ставят. Это даже не издевательство над людьми,а преступление.

ПІБ: Гребенюк Лідія Іванівна

Область (або закордонна країна): Кіровоградська

Населенний пункт: м.Знам'янка

Вік: 64

Професія: керівник установи

Категорія питання: освіта

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! За 20 лет Независимой Украины в нашем городе ничего не создавалось, а только разрушалось продавались помещения. С приходом в исполком новой команды было сказано, что нет денег на содержание внешкольных учреждений города.На исполкоме 27 января 2011 года было принято решение № 26 О ликвидации внешкольных учреждений отдела образования и продаже помещений. Обращались в прокурору,губернатору.Результат-0. Защитите наших детей, будущее Украины от произвола чиновников.

ПІБ: Антон

Область (або закордонна країна): Кіровоградська

Населенний пункт: Кировоград

Вік: 22

Професія: інженер

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Обіцянки своєчасних виплат дотацій сільгоспвиробникам у реальності переросли на ускладнення в отриманні самих дотацій. Декларовані програми "антикризового продовольчого та медичного кошиків" на практиці позначилися неконтрольованим та різким зростанням цін на базові товари першої необхідності, вершиною чого стала сумнозвісна "гречана криза".

ПІБ: Антон

Область (або закордонна країна): Кіровоградська

Населенний пункт: Кировоград

Вік: 22

Професія: інженер

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Складається парадоксальна ситуація, за якої влада часто не просто не реалізує декларовані у передвиборчій програмі принципи, а чинить прямо протилежно. Зокрема, декларовані п’ятирічні податкові канікули для малого бізнесу перетворилися на ухвалення нового Податкового кодексу, де закладено суттєве обмеження системи єдиного податку та зростання залежності малого бізнесу від адміністративного контролю. Як ви це поясните?

ПІБ: Ткалич Валентин Васильович

Область (або закордонна країна): Луганська

Населенний пункт: Луганськ

Вік: 50

Професія: вчитель

Категорія питання: економіка

Питання: Чи можливо вже найближчим часом запровадити в Україні таку систему оплати найманих працівників, коли б у послузі чи товарі було 20% зарплати, а не 8%, як це є сьогодні? При цьому соціальні відрахування покласти на самих працівників, а не на працедавців.

ПІБ: Зоя

Область (або закордонна країна): Київ

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Правоохоронні органи, зокрема ДАІ, продовжують брати хабарі, чому не вживаються ніякі ЕФЕКТИВНІ засоби та реформи? Чому не переймаємо досвід Грузії у цьому питанні. Дякую.

ПІБ: Евгений

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 26

Категорія питання: політика

Питання: Когда президент начнет выполнять обещания, данные простым людям в своей предвыборной программе? Когда молодежь получит уверенность в завтрашнем дне и сможет без страха обзаводиться семьей? Когда и какими путями будет искореняться коррупция? Когда в нашей стране исчезнут олигархи? Когда в коммунальные службы будут приходить не для того, чтобы безответственно воровать, а чтобы выполнять свои прямые обязанности? Когда политика и бизнес разъединится? Слишком много КОГДА? Ответ: не в этой стране!!!

ПІБ: Виктор

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Населенний пункт: Днепропетровск

Вік: 52

Професія: программист

Категорія питання: економіка

Питання: Почему проводятся реформы только ухудшающие и без того тяжелую жизнь ПРОСТОГО народа? Почему нет действий, заставляющих платить налоги очень богатых людей?

ПІБ: Ковтун Виктор Пантелеевич

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: г Дружковка

Вік: 58

Професія: Строитель

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Уважаемый Виктор Федорович я болезнено смотрю что делается с землей. Земли все запущены, в основном растут бурьяны, фермы пустуют где при Союзе полно было живности и разрушаются. Откуда у нас с вами будет мясо и молоко? Надо все опять брать и организовывать коллективные господарства и контроль держать за плановыми посевами как это делается в Белорусии. Тогда мы будем и богатыми и здоровыми. И второе, хватит создавать и укрупнять большие города и растра

ПІБ: Игорь

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 27

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Уважаемый Виктор Фёдорович! Будет ли создана эффективная система предоставления (реализации на льготных кредитных условиях) жилья молодым семьям. Я и моя жена – люди с высшим образованием и работающие в бюджетной сфере (госслужба и школа соответственно) не решаемся завести детей из-за отсутствия собственного жилья. Скитание по съёмным квартирам поглощает половину семейного бюджета. Отсутствие перспективы доводит до отчаяния. Помогите с жильём!

ПІБ: Виктор

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 52

Професія: горняк

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Когда возобновится перерасчёт пенсий?

ПІБ: Карнаухов Михаил Юрьевич

Область (або закордонна країна): Харьковская

Населенний пункт: Харьков

Вік: 38

Професія: инженер

Категорія питання: інші питання

Питання: Господин Президент, когда вы обратите внимание на народ, который выживает на грани возможного.

ПІБ: УХ ТЫ

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Категорія питання: економіка

Питання: Господин Президент. В УССР, по утверждению нынешней власти, её историков и экономистов была не эффективная экономическая модель. При этом хватало денег на бесплатное образование, медицину, огромную армию, бесплатное жильё, отстутствовало социальное неравенство, не было массовой нищеты. Сейчас модель капиталистическая, эффективная, ни на что вышеперечисленное, средства не направляются. Вопрос – " ГДЕ ДЕНЬГИ, ЗИН ??????"

ПІБ: Валерій

Область (або закордонна країна): Волинь

Категорія питання: економіка

Питання: Державні службовці, чи буде достойна заробітна плата для них, чи просто боротьба з корупцією це чергові поліцейські закони про боротьбу з корупцією,з якими держслужбовцю вихід на вулицю у вихідний день розцінюватиметься як корупційні дії.Спочатку достойна зарплата і тоді конкретна відповідальність – ось ефективна боротьба з корупцією.З зарплатою простого переферійного держслужбовця без корупції,яка розуміється в законодавстві не працювати не вижити не можливо.

ПІБ: Маргарита

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Киев

Вік: 26

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Добрый день!Меня зовут Маргарита!мы с мужем поженились уже почти 3 года назад,живём 5 человек в 2х комнатной квартире,очень хотелось бы ребёнка,но для него просто нет места,муж работает в метро машинастом,купить квартиру Мы не можем: Я слышала в нашей стране предусмотрено социальное жильё! Подскажите пожалуйста,у Нас есть хоть какието надежды?Мы уже просто на грани от безвыходной ситуации. Спасибо заранее. С ув.Маргарита

ПІБ: Игорь

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Категорія питання: мовне питання

Питання: Господин Президент, когда вы выполните обещание, данное вашим избирателям, по преданию Русскому языку статуса Государственного. Когда вы, как гарант Конституции прекратите, происходящее в Украине нарушение её 24 статьи, в которой говорится – "Граждане имеют равные конституционные права и свободы и равны перед законом. Не может быть привилегий или ограничений...по языковым или иным признакам."

ПІБ: Felix

Область (або закордонна країна): Австралія

Категорія питання: питання трактування історії

Питання: Пане Президенте! В столиці Австралії Камбері відбулися демонстрації українців перед посольством України та посольством Росії в Австралії. Сподіваюся, що Ви обізнані із суттю демонстрацій і чому власне демонстрації перед посольствами України та Росії? Цікаво чути Вашу думку і яка Ваша відповідь демонстрантам? Спеціально цікаво чути Вашу думку про репресії українців в РФ та чому Ви не стали в оборону звання героїв України Бандери і Шухевича, та ж вони віддали життя за УКРАЇНУ якої Ви є президентом!

ПІБ: Євген

Область (або закордонна країна): Рівненська

Населенний пункт: Рівне

Вік: 25

Професія: фрілансер

Категорія питання: інші питання

Питання: Чи сповідає президент Ісуса Христа, як свого Господа і Спасителя? Чи читає він Слово Боже? Чи молиться і ходить щонеділі до церкви?

ПІБ: Иван Николаевич

Область (або закордонна країна): 0

Населенний пункт: с. Нижняяпокровка

Вік: 33

Категорія питання: освіта

Питання: Как можно закрывать сельские школы когда до города больше 30 км. О чем вы думаете о детях, их здоровье или о своих деньгах – где их сэкономить. Экономите на своих депутатах, пускай они получают минимальную зарплату как предлагают нам, а то им 15-20 тысяч мало, а мы должны за 700гр прожить . Может хватит экономить на сельском населении ?

ПІБ: Колісніченко Назар Сергійович

Область (або закордонна країна): Черкаська

Населенний пункт: Шукайвода

Вік: 22

Професія: Тракторист

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Де ваше піклування про село? Дороги не ремонтують і взимку не чистять, немає де працювати,автобус їздить в аварійному стані. Мораторій на землю скасуєте і село померло.

ПІБ: Климова Анна Александровна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 31

Професія: социальный работник

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Здравствуйте! Виктор Фёдорович, я с отцом зарегистрирована в частном доме по ул. Скальной, г. Запорожья, который находится уже много лет в аварийном состоянии. Скажу прямо, что это "лачуга" и она вот-вот рухнет. Дело в том, что уже много лет ул. Скальную собираются сносить и давать квартиры тем, кто там живёт или зарегистрирован, но не имеет необходимых условий для проживания. У меня к Вам, как к президенту страны, который в силах помочь, вопрос: "Когда снесут Скальную? Когда нам дадут жильё?"

ПІБ: Иван Николаевич

Область (або закордонна країна): 0

Населенний пункт: с. Нижняяпокровка

Вік: 33

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Почему нет дотаций за молоко и КРС сельскому населению? А если они есть, почему мы их не получаем – за 8 лет ни 1 копейки?

ПІБ: олександр

Область (або закордонна країна): луганська

Вік: 33

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: cкажіть як ви вважаєте підняття терміну служби для в/сл є справедливим? адже держава не забезпечує їх житлом, вони не мають право висловлювати свою думку публічно, проходять службу там де вказує держава. невже необхідно так робити?

ПІБ: Василевский Сергей Юрьевич

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: Мариуполь

Вік: 57

Професія: Частный предприниматель

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! В любой стране мира отношение власти к людям преклонного возраста иное чем у нас.Меня и многих ,которые страдают сахарным диабетом интересует вопрос,почему инсулин,произведенный в Украине такого низкого качества? У кого-то есть возможность пользоваться импортным,но ведь у большинства такой возможности нет. Ответьте,что в этом плане делается правительством,президентом. Не забывайте,это наши пенсионеры. Спасибо!

ПІБ: Мусієнко Олег Григорович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: с. Ксаверівка

Вік: 58

Професія: адвокат

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: У зв"язку із заданими запитаннями прошу прийняти мене на особистому прийомі для надання усних пояснень. МАЮ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПЛАН РЕФОРМУВАННЯ ПРАВООХОРОННОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ, який здатен перетворити країну і зробити з неї справжню демоератичну державу! Всі мої відкриті листи до Вас блокуються другорядними виконавцями Адміністрації З шануванням і повагою, Олег Мусієнко

ПІБ: Мусієнко Олег Григорович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: с. Ксаверівка

Вік: 58

Професія: адвокат

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: незаконне порушення ними сотень кримінальних справ "на замовлення" та ув’язнення тисяч підприємців. Мета – штучно завищити "показники" своєї роботи та довести суспільству, підприємцям та посадовцям, в т.ч. і Президенту, свою всесильність, Чи маєтк Ви намір і иожливості, реально пеформувати правоозоронну систему та зробити її справедливою? Си не дурять Вас очільники силових відомств? Чи хочете Ви бути найуспішнішим Президенто України та здобути повагу і шанування власного народу? Чи щірі Ви??!

ПІБ: Мусієнко Олег Григорович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: с. Ксаверівка

Вік: 58

Професія: адвокат

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: а в подальшому захопити всю повноту влади в країні; – не виключено, що користуючись відсутністю певного професійного досвіду у Голови СБУ, без його відома та за його спиною, в очолюваному ним відомстві, діють інші керманичі, які підзвітні одному з бувших керівників цієї силової структури; аналогічна ситуація може існувати і в МВС України; – про це може також свідчити систематичне і свідоме втручання СБУ і МВС в господарсько-правові та цивільно-правові відносини між суб’єктами господарювання!?

ПІБ: Мусієнко Олег Григорович

Область (або закордонна країна): Київська

Населенний пункт: с. Ксаверівка

Вік: 58

Професія: адвокат

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Правовий та суспільно-політичний аналіз подій, пов’язаних з двома вибухами в місті Макєєвка 20 січня поточного року, в сукупності з вибраним часом і місцем події, а саме: відсутність в країні Президента держави та вчинення теракту на його малій батьківщині, може свідчити про наступне: – силові структури, очолювані панами ХОРОШКОВСЬКИМ та МОГИЛЬОВИМ, фактично намагаються вийти з під керування та впливу Президента України, посиливши свою вдавану значимість в суспільно-політичному житті держави!?

ПІБ: Волков Николай Александрович

Область (або закордонна країна): Харьковская

Населенний пункт: Харьков

Вік: 23

Професія: Инженер-технолог

Категорія питання: економіка

Питання: Здравствуйте уважаемый Виктор Федорович! Я работаю молодым специалистом на заводе им. Малышева по направлению с ВУЗа. За пол года работы на предприятии я получил всего две зарплаты (август и ноябрь 2010г), с нынешними ценами на коммунальные услуги, с ростом цен на продукты питания я не знаю что мне делать. Я ведь хочу остаться здесь работать, здесь и коллектив хороший, и профессия мне эта нравиться. Я уже неоднократно писал обращения к руководству завода им. Малышева и никакого ответа. Помогите

ПІБ: Тухачевский Михаил Павлович

Область (або закордонна країна): 0

Населенний пункт: Киев

Вік: 29

Професія: оператор

Категорія питання: політика

Питання: Гарантируете ли вы свободу совести и вероисповедания для всех граждан Украины во время вашего срока?

ПІБ: Остапенко Олег

Область (або закордонна країна): Канада

Населенний пункт: Торонто

Вік: 39

Професія: бізнесмен

Категорія питання: економіка

Питання: На цивілізованому Заході доходи майже неможливо приховати від податкової інспекциї. Це стосується абсолютно всіх, не залежно від Їхнего так бі мовити "суспільного становища". Всі як на долоні! Чі можливо в Україні досягнути якихось певних результатів у питанні прозорості великого бізнесу і влади? Дякую.

ПІБ: Павлюк Володимир

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населенний пункт: Плужне

Професія: будівельник

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Чому зросла злочинність в порівнянні з 2009 роком?

ПІБ: Павлюк Володимир

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населенний пункт: Плужне

Вік: 53

Професія: будівкльник

Категорія питання: інші питання

Питання: Коли закінчиться лобіювання на державному рівні інтересів Православної Церкви Московського Патріархату на теренах України.

ПІБ: Стеценко Павло Степанович

Область (або закордонна країна): США

Населенний пункт: Дэйтон

Вік: 47

Професія: iнженер

Категорія питання: робота судів

Питання: Пане Президенте!Чого так довго зволiкають iз поданням карних справ на Тимошенко до суду?Це дiло потрiбно довести до кiнця.Злочинцi повиннi нести вiдповiдальнiсть.Зрозумiло,якщо буде ухвала суду.

ПІБ: Власов Алексей

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 23

Категорія питання: інші питання

Питання: Большая часть моряков работает за рубежом, на иностранный флаг. Почему не сделать Украинский флаг более доступным для судоходных компаний?

ПІБ: Власов Алексей

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 23

Категорія питання: економіка

Питання: Почему цены на все товары растут, на коммунальные растут, а зарплаты и пенсии остаются практически без изменений?

ПІБ: Власов Алексей

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 23

Категорія питання: економіка

Питання: Когда Государство начнет поддерживать морскую отрасль? Развитие Портов, Судостроительных Верфей?

ПІБ: Власов Алексей

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 23

Категорія питання: транспортні питання

Питання: Мы рядовые граждане платим налоги, когда в Украине появятся целые дороги без ям?

ПІБ: Алексей

Область (або закордонна країна): Одесская

Населенний пункт: Одесса

Вік: 29

Категорія питання: мовне питання

Питання: Виктор Фёдорович, скажите пожалуйста, когда будет возможность смотреть в кинотеатрах городов фильмы на том языке, на котором разговаривает подавляющее большинство населения города – на русском языке?

ПІБ: Власов Алексей

Область (або закордонна країна): Донецкая

Вік: 23

Категорія питання: транспортні питання

Питання: Когда проведут реформу ГАИ, а не реформу изменения правил ПДД и Прохождения ТЕХ.Осмотра сильно бьющих по карману рядовых граждан? Сколько будет продолжаться произвол сотрудников ГАИ?

ПІБ: Никитин Константин Геннадьевич

Область (або закордонна країна): Киев

Населенний пункт: Киев

Вік: 49

Професія: нет

Категорія питання: інші питання

Питання: Почему вы так ненавидете мою страну Украину?

ПІБ: Богдан

Область (або закордонна країна): Рівненська

Вік: 44

Професія: IT

Категорія питання: інші питання

Питання: 1. Чому ніхто з вашої влади не почне реформи із себе? Наприклад, відзвітуватися про витрати себе коханого і своєї рідні, повернути Народу награбоване... а то подивитися на вас всіх – ну точно тобі сироти казанські. Це перше запитання. 2. Друге. Яка країна у вашому колі найбільш популярна для подальшої еміграції? Виключно та, в яку пустять? Дякую.

ПІБ: Ігор

Область (або закордонна країна): Київcька

Категорія питання: інші питання

Питання: Віктор Федорович, що Вам поганого зробила Україна та Українці, що ви так ненавидите і знищуєте Україну разом з Українцями.

ПІБ: Тухачевский Михаил Павлович

Область (або закордонна країна): Украина

Населенний пункт: Киев

Вік: 29

Професія: оператор

Категорія питання: політика

Питання: Готовы ли вы уйти в отставку досрочно,если вы не реализуете ваши обещания перед гражданами Украины?

ПІБ: Олег

Область (або закордонна країна): Київська

Категорія питання: інші питання

Питання: Коли Ви вже припините мучити свій народ та подасте у відставку?

ПІБ: Голуб Юрий Павлович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населенний пункт: Запорожье

Вік: 46

Професія: офицер запаса

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Что предпринимается президентом для решения проблемы обеспечения ЖИЛЬЕМ военнослужащих? Я уволен из армии на пенсию в 2000 году и с 1995 года стою на очереди по Запорожскому гарнизону.За этот период ни каких положительных сдвигов практически не произошло.Как мне добиться своего Конституционного права о социальной защите военнослужащих и членов их семей?

ПІБ: Євгеній

Область (або закордонна країна): Черкаська

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Муссируется вопрос о взысканиях на жильё за неуплату коммунальных услуг. Не надо меня отсылать в учреждения, где на меня смотрят как на пиявку. Я 20 лет платил налоги не для того, чтоб сейчас побираться. Вы собираетесь отобрать мою квартиру? Выбросить меня на улицу?

ПІБ: Надежда

Область (або закордонна країна): Киевская

Населенний пункт: Славутич

Вік: 58

Професія: пенсионер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Когда ПР была в оппозиции, Вы критиковали (Папиев, Карпачёва) изменение условий перерасчёта пенсий кабинетом Тимошенко, после отработанных 2-ух лет, работающим пенсионером. Теперь Вы при власти, "А воз и ныне там". Я выиграла суд в первой инстанции, так ПФ подал на апелляцию. Ждать сказали 1,5-2 года. Создаётся впечатление власть ждёт, что вопрос уйдёт в мир иной :)

ПІБ: Євгенія

Область (або закордонна країна): Полтавська

Категорія питання: економіка

Питання: Скажіть будь-ласка,чи передбачається зниження цін на продукти українського виробництва?Дякую.....

ПІБ: Литвин Анатолий Григорьевич

Область (або закордонна країна): Черкасская

Населенний пункт: Смела

Вік: 48

Професія: сварщик

Категорія питання: політика

Питання: У нас 20 лет строилось государство для олигархов ,и под олигархов . миллионы людей выезжают за границу в поисках роботы и лучшей жизни . Вопрос .когда же у нас государство будет своим для своих граждан ? Удачи Вам товарищ Президент и ждем от Вас конкретных ответов и конкретных действий !!!

ПІБ: курочкин владислав владимирович

Область (або закордонна країна): киевская

Населенний пункт: киев

Вік: 55

Професія: сотрудник

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Суть обращения к Президенту Украины, состоит в том, что в области соблюдения прав ребенка сложилась ситуация, что не существует целостной, эффективной, а главное работоспособной системы по защите этих прав. На практике имеет место только декларирование этого. Прокуратура, Омбудсмен, суды фактически вывели защиту прав ребенка из правового поля. Считает ли необходимым Президент целесообразным создание эффективной системы в виде введения в Украине Уполномоченного по правам ребенка при Президенте.

ПІБ: Лаврів Микола Васильович

Область (або закордонна країна): Львівська

Населенний пункт: Жовківський р-н.с фійна

Вік: 20

Професія: Автослюсар електрогазозварщик

Категорія питання: інші питання

Питання: Пане Президент.в мене просте але дуже важливе для мене прохання.я дуже хочу працювати але немаю такої можливості.допоможіть будь-ласка.

ПІБ: Олійник Марія Василівна

Область (або закордонна країна): Донецька

Населенний пункт: Донецьк

Вік: 68

Професія: математик

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Чому в Донецькій області головою Донецької ОДА А.М.Близнюком 15.10.2010р. таємно від громадськості підписана "Регіональна дорожна карта щодо оптимізації мережі бюджетних установ та видатків місцевих бюджетів на їх утримання" згідно з якою ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ закриваються школи,в тому числі україномовні, лікарні...одним словом все, що фіннансується з бюджету, пояснюючи відсутністю фінансування на утримання шкіл. ХІба це було Вашою передвиборчою програмою?

ПІБ: О-Нілл Берт

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Нововолинськ

Вік: 40

Професія: історик

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Коли провладна більшість у парламенті та Президентська команда зрозуміє, що Росія – перша загроза веденню їх бізнесу, і перестане викручувати руки підприємцям та власному народу надмірним оподаткуванням, та антиукраїнськими законами? Довалите Україну – станете банкрутами.

ПІБ: Ладатко Анна

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населенний пункт: Кременчук

Вік: 24

Категорія питання: економіка

Питання: Дайте, будь ласка, відповідь на наступне питання. Чому я, маючи вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" за рівнем спеціаліст, володіючи двома іноземними мовами (англійська та німецька) та навичками роботи в компьютерних програмах Microsoft Office, Internet Explorer, 1С: Підприємство, Парус, вже півтора року не можу знайти роботу? Адже всі роботодавці не хочуть брати людину без досвіду роботи. Що для покращення мого життя вже сьогодні робить держава?

ПІБ: Бобкова Сюзанна Ярославівна

Область (або закордонна країна): Львівська

Населенний пункт: Львів

Вік: 33

Професія: журналіст

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: Шановний президент! З початку року в країні не виплачують лікарняні і допомогу у звязку із вагітністю і пологами. Я з січня перебуваю у декретній відпустці, і отримати свої гроші не можу. Розумію, що для високопосадовця ця сума є незначною. Для мене – це можливість придбати для майбутньої дитини все необхідне. До вашого відома, за скромними мірками, для цього необхідно мати 7-8 тисяч грн. Найдешевші повзунки на ринку коштують 45 грн. А ще треба "віддячити" за народження дитини лікарю...

ПІБ: О-Нілл Берт

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Нововолинськ

Вік: 40

Професія: історик

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Як ви ставитеся до міліційної помсти і фабрикування справи проти Д.ГОВЕРДОВСЬКОГО – активіста громадської організації "Дорожній контроль", що розмістила відео про даїшника і "телячу мову"?

ПІБ: Таран Дмитро Ігорович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населенний пункт: Полтава

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: інші питання

Питання: Шановний , Вікторе Федоровичу. Коли в Україні буде вирішено питання гуманного поводження з безпритульними тваринами?

ПІБ: Сергій Володимирович

Область (або закордонна країна): Київ

Вік: 50

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Пане Президент! Вже більше року Родовід банк відмовяє мені в повернені переведеннго з Укрпромбанку депозиту у повному обсязі. Банк просто знущається з мене, пропонуючи приходити кожного дня і отримувати по 150 Грн. на день. А коли мені працювати? І таке скрутне становище далеко не тільки у мене. Коли Ви вирішите цю проблему? З повагою, Сергій

ПІБ: Таран Дмитро Ігорович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Полтава

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу, коли нарешті буде вирішене питання категорії Діти війни?

ПІБ: Мария

Область (або закордонна країна): Запорожская область

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Виктор Федерович. При рассмотрении пенсионной реформы будут ли рассматриваться такие вопросы: 1. входит ли в трудовой стаж время учебы в высших учебных учереждениях ( я год работала, а потом поступила в институт), 2. будет ли входить в трудовой стаж декретный отпуск (трое детей) 3. почему в Украине, семьи,у которых 3 детей не считаются многодетными (в том же Приднестровье женщинам с 3 детьми платят пенсию с 50 лет, не смотря на то работает она или нет).

ПІБ: Таран Дмитро Ігорович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Полтава

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Шановний, Вікторе Федоровичу. Наша родина рік тому подала документи на отримання держакту права власності на землю ( за програмою безкоштовної приватизації) . Були сплачені певні грошові внески. Органи компетентні з даного питання, затягують процедуру видачі акту. Допоможіть у вирішенні даного питання. Заздалегідь вдячні.

ПІБ: Бутов Сергей Сергеевич

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: Макеевка

Професія: пенсионер

Категорія питання: інші питання

Питання: Гопода модераторы, большая просьба направить моё сообщение лично Виктору Фёдоровичу в знак моего уважения! Здравствойте, Виктор Фёдорович! Желаю Вам, чтобы у Вас всё получилось и прошу Вас, если будет когда желание и свободное время, познакомиться с моим творчеством: http://www.stihi.ru/avtor/hardknox Вам понравится! А это Ваша, насколько я помню, любимая песня: http://my.mail.ru/my/audiotrack?uid=27114279&file=6ce794a1365e94e77d43a4277b978111 Да поможет Вам Бог!

ПІБ: Лопанов Сергей Владимирович

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: г.Горловка

Вік: 40

Професія: монтажник

Категорія питання: економіка

Питання: Ув.Виктор Фёдорович!Очень часто в нашей стране берут пеню за несвоевременную оплату услуг или просрочку платежей (банках,сфере ЖКХ).Предлагаю платить пеню рабочему за задержку з/п,со мной не рассчитались ещё за сентябрь 2010г.Я думал,что беспредел уже давным давно закончился,но это уже вошло в традиции нашей страны.Я думаю,что моё предложение поддержала бы вся Украина!

ПІБ: Таран Дмитро Ігорович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Полтава

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: інші питання

Питання: Шановний , Вікторе Федоровичу. Які перспективи працевлаштування у молодих , ініціативних студентів -випускників в органах державної влади.

ПІБ: Жакун Ігор Олексійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населений пункт: Бровари

Вік: 21

Професія: пп

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Чому б не компр"ютеризувати комунальний сектор та інші державні структури, і користуватись ним за призначенням, а не виписувати папірці по півгодини, коли в черзі ще 30 людей сидить? Це ж економія часу, а отже і грошей.

ПІБ: Таран Дмитро Ігорович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Полтава

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: інші питання

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу . Пропоную Вам частіше проводити прямі телефонні лінії і спілкуватися з громадянами.

ПІБ: Фирер Елена Николаена

Область (або закордонна країна): Израиль

Населений пункт: Хайфа

Вік: 60

Професія: товаровед

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Почему Украина не платит пенсии бывшим гражданом, уехавшим на ПМЖ в другие страны и проработавших в Украине много лет????

ПІБ: Таран Дмитро Ігорович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Полтава

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу. Прошу Вас посприяти у благоустрої пішохідної доріжки від Яківчанського шляхопроводу до Музею історії Полтавської битви. Пішохідну доріжку потрібно очистити від аварійних дерев та кущів. Це потребує значного фінансування. Прошу посприяти у вирішенні даного питання. Заздалегідь дякую.

ПІБ: Mария

Область (або закордонна країна): Запорожская область

Категорія питання: освіта

Питання: Уважаемый Виктор Федорович. Почему в высших учебных учреждениях стипендии платят в том размере, в котором захочется руководству вуза. Так в КНЭУ студенты, которые учаться на отлично получили в январе стипендию в размере 500 гривень, им не доплатили 200 гривень. И это происходит все время. Студенты отличники не досчитываются от 30 до 150 и более гривень. Кто за это отвечает, и как Вы думаете, можно прожить месяц с такой стипендией?

ПІБ: Євген Михайлович

Область (або закордонна країна): Київська

E-mail: nuada@i.ua

Вік: 25

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Шановний Віктор Федорович! Я розумію, що підвищення тарифів на послуги ЖКГ є необхідним заходом, але я не розумію чому тарифи в різних містах є різними. Невже газ в Чернігові чимось відрізняється від газу в Києві, така ж ситуація і з іншими послугами. Чому місто Київ, де рівень життя людей кращий ніж в регіонах сплачує менше ніж регіони. Чому ціна не може бути справедливо однаковою для усієї країни, або ж принаймні встановлювати тарифікацію за рівнем розвитку регіону чи міста. Дякую.

ПІБ: Рибак Юрій Петрович

Область (або закордонна країна): Рівненська

Населений пункт: Рівне

Вік: 37

Професія: викладач

Категорія питання: освіта

Питання: Скільки буде тривати кампанія відкритого продажу курсових, дипломних на інших наукових робіт, про що свідчать оголошення чи не на кожному стовпі? Це злочин, а тому потрібно за вказаними адресами відслідковувати і карати злочинців.

ПІБ: Багінський Михайло Сергійович

Область (або закордонна країна): Київ

Вік: 21

Професія: студент

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: За яких причин СБУ припинила контррозвідку проти Росії(було повідомлення в газеті Дзеркало тижня весною 2010)? Чи є підстави вважати, що офіційна політика Росії щодо України істотно змінилася з часів Російської імперії? Чи можливо ви вважаєте, що політика Москви завжди була толерантною та терпимою до україни, української культури та свідомості? Які державні програми передбачені для підтримку українців в Ростовській, Кубанській, Воронежській та інших областях РФ?

ПІБ: Домбровський Богдан Анатолійович

Область (або закордонна країна): Київ

Вік: 22

Професія: тимчасово не процюю

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Шановний Президент в мене до Вас таке питання, я закінчив ВУЗ маю юридичну освіту, протягом навчання на військову кафедру не зміг вступить так як для мене було дорого заплатить я неміг, думав пійду відслужу в армії, але по стану здоров*я (зір) мені дали "білий квиток" Чому мене без військового квитка відмовляються брать на роботу в міліцію, може є якийсь вихід з цієї ситуації? Дякую.

ПІБ: Черняхівський Наум

Область (або закордонна країна): Житомирська

Населений пункт: Малин

Вік: 63

Професія: Програміст

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Шановний пане Президенте! Звертаюсь як до гаранта моїх конституційних прав, які грубо порушені депутатами Верховної Ради при принятті змін до Конституції. Як зложії відключають в музеї сигналізацію, було відмінено запобіжник проти фальсифікації – вимогу проводити голосування бюлетенями. Змінено незаконно – в залі не було 226 депутатів, які голосували "ЗА". А потім були два фальсифіковані голосування картками. Порушення в останньому задокументовані. Прошу Вашого коментаря і реакції. Дякую.

ПІБ: Сергей

Область (або закордонна країна): Одесская

Вік: 48

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Почему повышение цен и тарифов на услуги ЖКХ – никак не связано с повышением качества этих услуг и стимулированием энергосбережения? Газ – поступает не качественный – платим как за качественный, обогрев в домах символический – платим как за настоящий, бензин разбавленный чем попало – платим как за европейское качество и т. д. Любая реформа имеет шансы на успех, если государство принимает на себя ответственность улучшить "товар" за большую цену. Иначе зачем платить больше?

ПІБ: Саенко Марина Александровна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населений пункт: Запорожье

Вік: 49

Професія: бухгалтер

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Почему закрыли Кардиологический Центр в Ирпене? Просим повлиять на решение Министра МОЗ Емца И.Н. о закрытии Кардиологического Центра в Ирпене. Помогите инвалидам.

ПІБ: Андрій

Область (або закордонна країна): Львівська область

Категорія питання: політика

Питання: Другий президент України казав, що Україна не Росія.Для чого сьогодні Президент України, будучи в 2004 році кандидатом в Президенти України якого підтримував пан Кучма, вибудовує нашу державу на зразок Росії,оскільки навіть сьогоднішнє спілкування з народом України є копією спілкування пана Путіна з народом Росії? Невже наша славна Україна не має свого шляху, який би забезпечував добробут Українців по всьому світі???

ПІБ: Полищук Андрей Евгениевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Киев

Вік: 24

Професія: учитель

Категорія питання: інші питання

Питання: А вы знаете, каково жить на 1300 грн в месяц?

ПІБ: Сергей

Область (або закордонна країна): Крым

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Любое гос. учереждение погрязло в корупции. Любой чиновник лобирует интересы бизнеса.Когда будет порядок в стране?

ПІБ: Полищук Андрей Евгениевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Киев

Вік: 24

Професія: учитель

Категорія питання: мовне питання

Питання: Когда наконец я смогу смотреть кино в кинотеатрах на русском?

ПІБ: Полищук Андрей Евгениевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Киев

Вік: 24

Професія: учитель

Категорія питання: особисте життя Президента (сім'я, відпочинок, хобі)

Питання: Есть ли у Вас мотоцикл?

ПІБ: Анонім Анонім Анонім

Область (або закордонна країна): Харківська

Населений пункт: Харків

Професія: інженер

Категорія питання: економіка

Питання: Коли на ДП "ЗіМ" будуть виплачуватися вчасно заробітні плати? На 15.02.2011 борг є за вересень(2010), жовтень(2010), грудень(2010) січень(2011)

ПІБ: Довгань Андрей Сергеевич

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: Донецк

Вік: 25

Професія: безработный

Категорія питання: інші питання

Питання: Здравствуйте Ув. Виктор Фёдорович! Меня зовут Андрей, мне 25, живу в г.Донецк. Пытаюсь защитить свою диссертацию в ДонГУУ и получить учёную степень кандидата наук гос.управления. С 2009-го г. столкнулся с проблемой безработицы, когда был просто выкинут на улицу работодателем под видом сокращения. Как не пытался трудоустроиться в г. Донецке, никакого набора просто нет, при этом объявлений о работе уйма! Могу ли я рассчитывать на помощь наконец моего президента чтобы быть трудоустроенным по спец.?

ПІБ: Демченко Петро Дмитрович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Кременчук

Вік: 65

Професія: вчитель

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу! Скажіть, будь-ласка,чи справедливо, що я маючи стажу 36 років, з них 32 педагогічного, з них більше 20 останніх років працював на 1,5 ставки, отримавши при виході на пенсію її максимальний розмір (відповідно до ст.19 старого пенсійного закону) в 3 мінімальних, хоча по заплаті і стажу вистачало на 6 мінімальних пенсій по віку, а зараз моя пенсія становить 850 грн, це трохи більше 1 мінімальної, хоча і Конституцією, і новим пенс. законом це недопустимо?

ПІБ: Полищук Андрей Евгениевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Киев

Вік: 24

Професія: учитель

Категорія питання: мовне питання

Питання: Ув. Виктор Федорович! Я как русский человек хочу обратиться к Вам с наболевшем для меня вопросом. Почему мы русские люди должны смотреть кино кинотеатрах в 100% переводе на украинский дубляж? Почему Вы не учитываете точку зрения русских людей!? Вы ведь тоже общаетесь на русском и смотрите на русском!

ПІБ: Бігунов Денис Олександрович

Область (або закордонна країна): Донецька

Населений пункт: Слов'янськ

Вік: 23

Професія: Менеджер з туризму

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Виктор Федорович, Украина находится на 164 месте по легкости ведения бизнеса. Под Вашим контролем находится могущественная властная вертикаль. Что мешает Вам сегодня изменить ситуацию в лучшую сторону. Почему мы до сих пор не на первом месте по легкости ведения бизнеса. Очень хочу услышать ответ. Спасибо.

ПІБ: Алексей

Область (або закордонна країна): Херсонская

Населений пункт: Херсон

Категорія питання: робота судів

Питання: Как быть, если судья, даже после судебной реформы, не стесняется принимать заведомо незаконное решение, и зная, что в аппеляционном суде города судьи его друзья, чуствуешь себя полностью безправным во вроде как правовом государстве!

ПІБ: Віктор

Область (або закордонна країна): Запорізька

Категорія питання: економіка

Питання: Шановний Пане Президент! Колишні працівники запорізького ДП "Кремнійполімер" на протязі 2 років не можуть отримати заробітну плату, не зважаючи на наявність рішеннь суду. Державна виконавча служба не виконує своїх обов'язків щодо примусового стягнення коштів з боржника згідно рішень суду. Боржник приховує свої кошти та займається знищенням та розкраданням державної власності – вирізає на металобрухт обладнання та устаткування підприємства. Просимо Вас допомогти у вирішенні цієї проблеми.

ПІБ: Микола Миколайович

Область (або закордонна країна): Сумська

Населений пункт: м.Охтирка

Вік: 27

Професія: І

Категорія питання: економіка

Питання: Шановний Президенте, скажіть будьласка, коли почнеться фінансування програм з єкономічного та інфраструктурного розвитку малих міст? Я проживаю у невеликому райцентрі Сумської області – місті Охтирка, місті НАФТОВИКІВ. У нас вже 15 років як неможуть добудувати лікарню, дороги неремонтуються, "нові робочі місця" нестворюються. У нас видобувають НАФТУ – стратегічно важливий та єкономічно вигідний продукт – невже місто НАФТОВИКІВ не заслуговує на достойне життя??? Куди йдуть зароблені кошти???

ПІБ: Полищук Андрей Евгениевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Киев

Вік: 24

Професія: учитель

Категорія питання: освіта

Питання: Ув. Виктор Федорович! Когда Вы планируете помогать молодым учителяем? Вы даже не знаете каково жить на 1300 грн целый месяц с учетом того, что нужно заплатить еще из этих денег кварплату. Когда наконец будут выдавать молодым учителям квартиры по договорам и когда же наконец закончатся пустые на ветер обещания?

ПІБ: Самойленко Сергій Сергійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населений пункт: Бровари

Вік: 27

Професія: майстер-овочівник

Категорія питання: мовне питання

Питання: Как Вы думаете, введение русского и английского языков как других национальных повысит конкурентоспособность Украины, и её граждан в частности, в мире?

ПІБ: Інна

Область (або закордонна країна): Миколаївська

Населений пункт: Березнегувате

Вік: 22

Професія: бухгалтер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Чи правда,що Ви хочете підняти пенсійний вік і збільшити мінімальний пенсійний вік?Чи не боїтесь,що люди знову вийдуть на Майдан?Чому люди,які на пенсії досі працюють,а ми,молоді не можемо знайти роботу за фахом?Наприклад,я бухгалтер з вищою освітою,а мушу працювати продавцем в магазині.Дайте можливість попрацювати нам,а вони нехай сидять дома.

ПІБ: Олег

Область (або закордонна країна): Луганская

Населений пункт: Алчевск

Вік: 35

Професія: б/р

Категорія питання: інші питання

Питання: Когда в нашем государстве прекратятся неофициальные трудоустройства, работы "на хозяина"? А именно охранные структуры, строительные фирмы и т.д., где по-окончании работ, договоров, оставляют без выходного пособия. В частности, в Алчевске, трудоустроиться без определённого денежного "подарочка" не возможно, потому и приходиться обращаться в "кидальные" предприятия Украины, АР Крым.

ПІБ: Мельник Микола Миколайович

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населений пункт: Хмельницький

Вік: 22

Професія: товарознавець

Категорія питання: економіка

Питання: Скажіть будь-ласка чому в нашій державі, великі підприємства які після кризи почали оговтуватись і отримувати непогані прибутки, незбільшили оплату праці робітникам? А надалі продовжують набивати свої кишені. Хоча ціни збільшуються з кожним днем.

ПІБ: Сокирко Володимир Іванович

Область (або закордонна країна): Івано-Франківська

Населений пункт: Івано-Франківськ

Вік: 59

Професія: вчитель

Категорія питання: інші питання

Питання: Чому Ви говорите неправду, коли кажете, що Ваша ціль – Європа?

ПІБ: Андрей

Область (або закордонна країна): Харьковская

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: Скажите пожалуйста, почему в Харьковской области самые высокие тарифы на водоснабжение в Украине? Это просто немыслимо планируемое повышение тарифов с 10.50 грн/куб.м до 19.50 грн/куб.м. Почему соответствующие органы не следят за такими ПОБОРАМИ? Чем можно обосновать такое повышение?

ПІБ: Дробышев Сергей Анатольевич

Область (або закордонна країна): Кировоградская

Населений пункт: Александрия

Вік: 32

Професія: врач

Категорія питання: робота медичних установ

Питання: Ув. Виктор Федорович. Обращаюсь к Вам с просьбой. Наш город Александрия нуждается в современном диагностическом оборудовании . В частности необходим современный ультразвуковой аппарат для отделения функциональной диагности. Врачи работаю на устаревшем оборудовании 1982 года выпуска, которое не соответсвует современному уровню развития медицины, списано и постоянно ломается. Обращения во всевозможные инстанции ни к чему не привело. Вопрос не решается годами. Возможно ли решить этот вопрос?

ПІБ: Дугина Яна Николаевна

Область (або закордонна країна): Луганская

Населений пункт: г.Краснодон

Вік: 28

Професія: экономист

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: в сентябре 2008г. погиб мой муж в ДТП по пути следывания на работу(работал монтажником в ВАТ "Краснодонуголь",я осталась одна с 1,5годовалым сыном.Предприятие на котором работал супруг отказалось оказать нам помощь вообще либо в чем .При обращении к руководству установить этот случай как производственный несчастный случай, наотрез отказались,ссылаясь на то,что он ехал на частном автомобиле,а не на транспорте от предприятия.Помогите разобраться в этом вопросе,как мне жить дальше?где правда??????

ПІБ: Евгений Викторович

Область (або закордонна країна): Полтавская

Населений пункт: Полтава

Вік: 20

Професія: Финансист

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Шановний Віктор Федоровичу у мене до Вас повседневне питання (житло). Я працюю, навчаюсь. Сам я з забутого села Грабарівка, Пирятинського р-н. Вдалося найти роботу. А от квартиру важко купувати нема такої можливості. И наврядчи будуть адже однокімнатна квартира коштує не дешево 500 000 грн. Я згоден працювати, швидко учусь всьому добросовісний, тільки б отримати якусь програму знижок від держави, на купівлю квартири. Велике Вам спасибі за можливість Вам надати запитання.Я за Вашу політику!!!

ПІБ: курочкин владислав владимирович

Область (або закордонна країна): киевская

Населений пункт: киев

Вік: 55

Професія: сотрудник

Категорія питання: робота судів

Питання: Суть обращения состоит в том, что Верховный Суд Украины игнорирует исполнение решения Европейского суда по правам человека (ЕСПЧ). В 2010 году ЕСПЧ констатировал нарушение 8 статьи Конвенции прав человека судами Украины,которые аннулировали решение об усыновлении ребенка. Этот беспрецедентное судебное решение освещалось в печати и на телевидении. Прошу помощи у Президента Украины. чтобы восстановить права ребенка на семью, на право иметь отца. С уважением Владислав Владимирович.

ПІБ: Сокирко Володимир Іванович

Область (або закордонна країна): Івано-Франківська

Населений пункт: Івано-Франківськ

Вік: 59

Професія: вчитель

Категорія питання: інші питання

Питання: Які суто національні цінності українського народу ви розвиваєте, чи збираєтесь розвивати і яким чином. Назвіть конкретні приклади.

ПІБ: Поварнiна Оксана Олександрiвна

Область (або закордонна країна): Харкiвська

Населений пункт: Харкiв

Вік: 24

Професія: консультант IT

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Доброго дня вельмишановний Віктор Федорович! У мене таке питання: як можна молодій родині одержати квартиру? У нас маленька дитина 4 місяця, усе своє сімейне життя ми знімаємо квартири, а зараз така ситуація, чоловіка незаконно звільнили з роботи( не мали права, на ньому два утриманці), тепер платити за знімну квартиру немає за що, зводимо кінці з кінцями, тепер нам жити не де , хоч на вулиці живи. Що нам робити, чи може держава виділити нам житло? Заздалегідь спасибі!

ПІБ: чекменев саша николаевич

Область (або закордонна країна): николаевская

Населений пункт: николаев

Вік: 21

Професія: машинист

Категорія питання: проблеми комунального господарства

Питання: когда будет наведен порядок в комунальном хозяйстве?(нормальное финансирование)

ПІБ: Алла

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Чи будуть прийматися рішення щодо допомоги фізичним особам, які до кризи 2008 року взяли валютні кредити по курсу 5,00 грн за долар, а тепер вимушені повертати кредити по курсу 8,00 грн? На момент кризи попередньою владою розроблялися різні схеми виходу з ситуації, але жодна не була реалізована. Чи збираєтеся Ви якимось чином допомогти цим людям, які вимушені віддавати останні кошти на погашення кредиту? Ми, як Ваші виборці, чекаємо від Вас рішення, яке б послабило фінансовий тиск на таку категорію людей.

ПІБ: Svetlana

Область (або закордонна країна): Italia

Вік: 43

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Будет ли отменён обязателный призыв в армию?? Спасибо.

ПІБ: Коцурак Аліна Олександрівна

Область (або закордонна країна): Вінницька

Населений пункт: М.Бар

Вік: 17

Професія: Студентка

Категорія питання: освіта

Питання: Я живу лише з матір'ю,хворію на цукровий діабет важкої форми,дуже хотіла б вступити в вищий навчальний заклад на заочне навчання.Чула що для дітей інвалідів це може бути безкоштовно.Чи це правда,і які документи(справки)для цього потрібні?Чекаю на вашу відповідь.Дякую!

ПІБ: Бука Віктор Володимирович

Область (або закордонна країна): 0

Вік: 22

Професія: Офіціант

Категорія питання: інші питання

Питання: Чому Я дипломований спеціаліст з "Економічної кібернетики" не маю змоги працювати по спеціальності в нашій незалежній державі ?

ПІБ: Детиненко Александр Викторович

Область (або закордонна країна): Днепропетровская

Населений пункт: Кривой Рог

Вік: 51

Професія: военный пенсионер

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Летом 2010г. в г.Севастополе Вы обещали увеличить в два раза денежное содержание офицеров ВМСУ. По существующим нормам должна увеличится и пенсия пенсионеров ВМСУ как минимум. Пенсия не увеличивалась уже три года, а не вдаваясь в подробности курс доллара прыгнул с 4,5 до 8,0грн. Военнослужащим денег то добавили, да по-хитрому, чтобы пенсии не повышать. В предвыборной гонке Вы много и щедро обещали "электорату", а на вопрос опонентов: "гдевозьмёте деньги?", обещали взять в тумбочке

ПІБ: кабула игорь петрович

Область (або закордонна країна): киев

Населений пункт: киев

Вік: 45

Професія: ,hjrth

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Скажите. когда закончиться бардак на таможне? Сколько можно выжимать налогов? Сейчас мебель прессуют и вымогают за решение вопросов!!!!!!!

ПІБ: Юлія Медяник Миколаївна

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населений пункт: Нікополь

Вік: 19

Професія: Студентка

Категорія питання: освіта

Питання: Правду говорять, що плата за навчання буде підвищуватись? Але як це можливо, якщо ми підписували контракт з зазначеною сумою для плати на 4 роки?! І ще: на майбутнє в країни є шанси вибратись з кредитів та боргів? І що нас чекає далі?

ПІБ: Хизева Екатерина Леонидовна

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населений пункт: Мелитополь

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: почему мэр города Мелитополя соединяет свой частный рынок и государственный убирая проезжую часть на ул.Свердлова в райне центрального рынка не спросив у горожан? как этому помешать.В Мелитополе ОЧЕНЬ процветает коррупция!!! ментам платят как такси так и маршрутчики.Когда это прекратится?тоже самое и с дет.садами.Кто с Этим будет бороться если САМА голова города такая???

ПІБ: Мельник Микола Миколайович

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населений пункт: Хмельницький

Вік: 22

Професія: товарознавець

Категорія питання: економіка

Питання: Віктор Федорович скажіть будь-ласка, чому розмови про пенсійну реформу йдуть, а про реформу для працездатного населення по збільшеню заробітньої плати ніхто не каже. Вже до того дійшло що пенсії стали перевищувати заробітні плати. Невже молодій людині менше потрібно ресурсів для життя?

ПІБ: Валентина

Область (або закордонна країна): Рівненська

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Чому сільські ради не видають земельних ділянок вже більше 4-х років?

ПІБ: Нікітіна Євгенія Андріївна

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська область

Населений пункт: місто Апостолове

Вік: 21

Професія: домогосподарка

Категорія питання: інші питання

Питання: Чи правда, що в Україні планується зробити одну релігію – Православне Християнство? Невже не буде права обирати собі релігію, певну християнську конфесію? Дякую за майбутню відповідь.

ПІБ: Дмитрий Иванович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Киев

Вік: 23

Професія: СПД

Категорія питання: питання безпеки, роботи правоохоронних органів та Збройних Сил України

Питання: Без лирический отступлений. Хотелось бы спросить когда произойдет реформа в милиции? Когда закончится произвол, хамство и безнаказанность в МВД и ГАИ? Спасибо.

ПІБ: Самойленко Сергій Сергійович

Область (або закордонна країна): Київська

Населений пункт: Бровари

Вік: 27

Професія: майстер-овочівник

Категорія питання: інші питання

Питання: Не кажется ли Вам что пора запретить алкоголь – сделать его наркотиком официально? Народ спивается. И ни какая власть не сможет улучшить его благосостояние не отрезвив людей, которые, в свою очередь, начнут сами думать о своём будущем, а не жить от рюмки до рюмки.

ПІБ: юрий

Область (або закордонна країна): україна

Професія: емигрант

Категорія питання: економіка

Питання: Доброго дня пане президенте, у мене ще одне запитання – до яких пір в Україні будуть ціни як в Європі а зарплати як в африканському континенті? Чому ви не регулюєте ціни в Україні, вони вільно зростають і б'ють усі рекорди і тільки в цьому плані ми швидко наздоганяємо Європу. Це така стратегія уряду по швидкому виходу з кризи?? Чому складається таке враження, що держава як ніби зацікавлена в зростанні цін на все, а не в зростанні зарплати громадян, і тому немає ніякого регулювання цін з боку держави ??

ПІБ: .юрий петрович

Область (або закордонна країна): запорожье

Вік: 53

Професія: пенсионер

Категорія питання: інші питання

Питання: А где покращення життя, которое вы обещали?

ПІБ: Жуков Валерий Викторович

Область (або закордонна країна): Полтавська

Населений пункт: Кременчук

Вік: 22

Професія: менеджер

Категорія питання: транспортні питання

Питання: Коли побудують новий міст в Кременчуці через річку Дніпро? міст знаходиться в дуже аварійному стані.!

ПІБ: Паранюк Виталий Олегович

Область (або закордонна країна): Одесская

Населеннй пункт: Балта

Вік: 18

Професія: учусь на повара

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: я живу с родителями в общежитие, в одной комнате, отопления нету, у нас зимой +5,+11. Очень холодно, без удобств; ( вода во дворе, туалет также), за все нада платить а средств нету. Хотим купить дом но не можем, мама работает одна, отец не работает, любитель выпить, но а я учусь и все средства идут на меня. Прошу помогите мне с жильем. Дайте пожалуйста ответ!!!!!

ПІБ: Ольга

Область (або закордонна країна): Харьковская

Населений пункт: Харьков

Категорія питання: робота судів

Питання: Столкнулась с судебным процессом и убедилась, что искусственно затягиваются рассмотрение дел, идет вымогательство взяток. Судьи чувствуют свою безнаказанность и ведут себя своевольно и грубо. Когда действительно будет торжествовать справедливость в Украине?

ПІБ: Антон

Область (або закордонна країна): Закарпатьска

Категорія питання: інші питання

Питання: Коли Ви навчите розмовляти Миколу Азарова розмовляти українською мовою?

ПІБ: Верба Наталія Василівна

Область (або закордонна країна): Київ

Населений пункт: Київ

Вік: 36

Професія: бібліотекар

Категорія питання: материнство і дитинство

Питання: В своїх предвиборних рекламних роликах Президент В.Янукович обіцяв дітям від 3 до 16 років надавати щомісячну матеріальну допомогу (як це робиться в розвинутих європейських державах). Коли це нарешті буде вирішено в Україні?

ПІБ: Олександр

Область (або закордонна країна): Київська

Населений пункт: Київ

Вік: 37

Професія: менеджер

Категорія питання: політика

Питання: Віктор Федорович, як можна прожити в країні де кредити треба платити по 8 грн ( а ви обіцяли допомогти в цьому при балотуванні в президенти), де не працюють суди, де не можна вести бізнес, де чиновники при владі просувають на посади своїх родичів, де досягти кар"єрного зросту практично неможливо, де суцільна корупція саме в голові риби, де декларуючи мізерні доходи найзаможніше живуть чиновники, де влада не поважає мову країни в які живе, де влада знаходиться постійно на валізах?

ПІБ: Царук Олег Вікторович

Область (або закордонна країна): АР Крим

Населений пункт: Сімферополь

Вік: 19

Професія: студент (менеджер-економіст)

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу! Я хотів би у Вас запитати, коли будуть введені (і чи будуть введені взагалі) податкові канікули для малого та середнього бізнесу? І чому новий Податковий Кодекс абсолютно не враховує інтересів представників малих підприємств України? Адже, як відомо, саме малий бізнес найбільше сприяє зростанню ВВП країни та формуванню середнього класу. Чи розумієте Ви, як Президент України, що держава має сприяти розвитку підприємництва, а не придушувати його непідйомними податками?

ПІБ: Бровко Ірина Сергіївна

Область (або закордонна країна): Херсонська

Населений пункт: с. Зелене

Вік: 20

Професія: студент

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Шановний Пане Президент! Згідно з даними антикорупційної неурядової організації Transparency Internationаl за 2010р., Україна за рівнем корупції посіла 134 місце серед 178 країн світу. Дієвим методом боротьби з цією проблемою міг би стати закон, який передбачав би обов'язкову декларацію витрат високопосадовців. Але, нажаль, його відхилили (за проект закону проголосувало лише 124 народних депутати). Чи маєте Ви намір особисто посприяти вирішенню цього питання?

ПІБ: юрий

Область (або закордонна країна): україна

Професія: емигрант

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Доброго дня пане президент, у мене запитання – скажіть будь ласка моя мама пропрацювала 30 років в Україні на заводі хіміком, зараз у неї 920 грн пенсії при тому що пенсійному фонді пенсіонери отримують 8000 тис грн. Чому така різниця?? Чому в Італії пенсіонер мало того що отримує пенсію в 20 разів більшу ніж в Україні, він ще і має право віддати її у спадок дітям після смерті. В Україні 500 грн має віддати за комунальні послуги. Це ваші реформи такі – 450 грн чистої пенсії людині, яка пропрацювала 30 років?

ПІБ: Полонський Валерій Анатолійович

Область (або закордонна країна): Одеська

Населений пункт: Одеса

Вік: 20

Професія: Залізничник

Категорія питання: політика

Питання: Доброго дня вельмишановний пане Президенте.В мене декілька питань.Ви патріот своєї держави,ви поважеєте нашу історію,наші цінності, якщо так, то скажіть будь ласка, як можна було призначити або підтримати на пост міністра освіти та науки українофоба, антиукраїнця Табачника, ви розумієте що цей шановний пан, зменшує вам рейтинг своїми діями та новаціями, студенти проти, викладацький персонал у вишах та інших навчальних закладах проти, навіть Герман Г.М. проти, чому ви мовчите ви підтримуєте його?

ПІБ: Назаренко Віктор Миколайович

Область (або закордонна країна): 0

Населений пункт: Севастополь

Вік: 32

Професія: державний службовець

Категорія питання: політика

Питання: Україна, як держава, утвердилася досить давно. Конституцією України визначені державні символи України. Але на сьогоднішній час Україна не має великого державного герба. Скажіть, будь ласка, коли даний герб буде існувати в Державі?

ПІБ: Лаврушин Дмитрий Дамирович

Область (або закордонна країна): Запорожская

Населений пункт: село Кирово

Вік: 18

Професія: безработный

Категорія питання: економіка

Питання: Почему такой дефицит рабочих мест? ведь вы економику подымаете? а рабочих мест нет... ток цены растут...

ПІБ: Світлана

Область (або закордонна країна): Житомирська

Професія: Викладач

Категорія питання: освіта

Питання: Шановний пане Президенте! Скажіть будь-ласка, коли наша система освіти буде отримувати достойну зарплатню?

ПІБ: Гирш Михаил Олегович

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: Мариуполь

Категорія питання: економіка

Питання: Уважаемый Виктор Федорович. У меня есть очень наболевший вопрос как для меня так и для всей страны. Цена на бензин и дизельное топливо ! Когда она остановиться, и что ждать дальше ! Спасибо.

ПІБ: Дмитрий

Область (або закордонна країна): АР Крым

Категорія питання: економіка

Питання: Добрый день! На 15 февраля 2011 года стоимость бензина в Крыму составляет 8, 95 грн за литр АИ 95 – вопрос , когда мы сможем заправляться по старым ценам???? и почему цена на бнзин повышается по два три раза в неделю???

ПІБ: Анатолій

Область (або закордонна країна): Львівська

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Прохання прискорити вирішення питання повернення коштів вкладників ДЕРЖАВНОГО банку "Родовід", яке було припинене 26 січня цього року 2011р.

ПІБ: Караваєв Володимир Олександрович

Область (або закордонна країна): Київська

Населений пункт: Київ

Вік: 50

Професія: Правозахисник

Категорія питання: інші питання

Питання: Якому почуттю від народу України ви віддали б перевагу: повазі або любові?

ПІБ: Бервинова Анжелика Анатольевна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: Мариуполь

Вік: 41

Професія: преподаватель

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Уважаемый Виктор Фёдорович! Я живу в Украине 18 лет, работаю преподавателем в школе 18 лет.Замужем за гражданином Украины с 1998года, воспитываю 3 детей.Два года мои документы находятся в Жовтневом паспортном отделе, но гражданства мне не дают. Я уже письменно к вам обращалась. Скажите, может мне легче оставаться гражданкой России, чем испытывать такие издевательства.

ПІБ: Хан Юрій Ярославович

Область (або закордонна країна): Львівська

Населений пункт: Стрий

Вік: 44

Професія: військовий пенсионер

Категорія питання: політика

Питання: Шановний Віктор Федорович, чому би Вам, як Президенту, не очолити РЕАЛЬНУ боротьбу з тотальною корупцією в Україні, щоб не опинитися серед тих, хто буде з часом втікати з країни?

ПІБ: Тадер Вадим Олегович

Область (або закордонна країна): Львів

Населений пункт: Львів

Вік: 49

Професія: актор

Категорія питання: культура

Питання: Шановний пане Президенте З 1953 р у Львові існував російський театр Після його перепідпорядкування місцевій громаді грати вистави російською мовою заборонили. На 8 областей України це був єдиний россійський театр. 200 000 тісячна російськомовна громада області залишилась без свого закладу культури. Російських акторів поступово виживають з роботи Конституція гарантує нам що рос мова має підтримку держави Викторе Федоровичу допоможіть відновити наш театр чи створити новий Дякую

ПІБ: Александр Георгиевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Вік: 57

Категорія питання: інші питання

Питання: Отмените ,пожалуйста,осенью переход на зимнее время!!! Кому,кроме преступников,нужна темень на улицах в декабре в 15 час 30 мин??

ПІБ: Оксана

Область (або закордонна країна): Запорізька

Категорія питання: освіта

Питання: Вікторе Федоровичу! Чи підтримаєте Ви нинішній законопроект про освіту, який лобіює Д.Табачник? І скажіть, будь ласка, що в діяльності сьогоднішнього міністра освіти Вам імпонує, а що Ви вважаєте неприйнятним. Спасибі за відповідь.

ПІБ: Анатолий

Область (або закордонна країна): Ривненская

Вік: 38

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Уважаемый Виктор Федорович! Скажите пожалуйста, когда нам, инвалидам производства, будет проведена индексация выплат социальной страховки по потере трудоспособности, которая уже два года стоит на одном уровне, когда цены уже выросли на некоторые продукты и остальное почти в два раза? Хотя бы в этом году сделайте уже что-нибудь, дальше уже терпеть просто невозможно!

ПІБ: Александр Георгиевич

Область (або закордонна країна): Киевская

Вік: 57

Категорія питання: проблеми підприємництва та бізнесу

Питання: По состоянию на 1 января 2011 года у многих предприятий, юрлиц на едином 10%-м налоге, образовалась переплата по взносам в Пенсионный фонд. Почему ПФУ эту переплату не учитывает в счет будущих платежей по Единому Социальному Взносу? Почему ПФУ уже 1,5 месяца не дает по этому вопросу ОФИЦИАЛЬНОГО разъснения? А неофициально советуют оформить переплату ПФУ,как благотворительную помощь!

ПІБ: сергей

Область (або закордонна країна): луганская

Категорія питання: інші питання

Питання: где найти прямую связь на оф. сайтах президента или кабмина. есть идея международного значения. о единой международной валюте, решаются практически все вопросы на автомате (ценовая политика, пенсионный фонд, медицинская страховка и .т.п)

ПІБ: чернивчан сергей васильевич

Область (або закордонна країна): черновицкая

Населений пункт: с.Оршевцы

Вік: 42

Професія: предприниматель

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Уважаемый Виктор Фёдорович!Пишет вам председатель сельской организации партии Регионов,с пятилетним стажем.Когда на местах начнётся жёсткий контроль над чиновниками.Они при прежней власти не очень-то радели за народ,а теперь тем более.Они же в основной сввоей массе-помаранчевые.И своими действиями только дискредитируют всю задумку реформ.И кто явно, кто скрытно -тормозят процесс.Предлагаю:создать службу контроля за чиновниками по исполнению своих прямых обязанностей.И карать вплоть до увольнения

ПІБ: Евгений

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: г.Мариуполь

Вік: 50

Професія: экономист

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Я и члены моей смьи являются вкладчиками государственного Родовид банка, в котором уже около двух лет работает ВА НБУ! В результате проделанной работы банк – фактически банкрот: мизерные лимиты 150 грн в сутки, перебои с наличными в банкоматах и кассах, депозиты не возвращаются. Разве так дожен работать гос. банк, где же Ваши профессионалы которые наведут порядок в банке? Когда людям будут возвращены их средства в полном объеме?

ПІБ: Петров Євгеній Іванович

Область (або закордонна країна): Дніпропетровська

Населений пункт: Дніпропетровськ

Вік: 27

Професія: Студент

Категорія питання: забезпечення житлом

Питання: Коли нарешті вирішаться УСІ існуючі питання стосовно надання чергового житла? Моя сім'я дорослі люди,що мають потреби у мінімальному комфорті та власному просторі На житловому обліку з 85р.,вимушені ділити між собою 17.8м.2 жилого простору Життя в усіх лише одне,невже єдиний шанс збільшити метри-дочекатися смерті власної матері? Житлом не забеспечений Я,а будують для біженців-парадокс! Країна в якій 90% населення незадоволені якістю житла,президент не має морального права жити краще за більшіст

ПІБ: Сікачина Іван Миколайович

Область (або закордонна країна): Київська

Населений пункт: Київ

Вік: 25

Професія: безробітний

Категорія питання: робота органів державної та місцевої влади

Питання: Маю питання до гаранта конституції. Ні для кого не секрет сьогоднішній випадок у ВР з гостями з Польщі. Скажіть, чи плануються внести зміни до законів чи до системи "Рада", щоб позбавити можливості депутатіва голосувати більше ніж за 1 особу (себе). Мене як виборця, це дуже хвилює. Адже з 450 людей на "роботу" приходять меньше, а закон приймається. Нісенітниця.

ПІБ: Cуббота Татьяна Николаевна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населенний пункт: город Торез

Вік: 27

Професія: домохазяйка

Категорія питання: транспортні питання

Питання: Обоснованы ли штрафы дорожного движения?Если да,то чем?Порядка на дорогах от этого больше не стало.Имеет ли право инспектор ДПС остановить без причины?

ПІБ: Сікачина Іван Миколайович

Область (або закордонна країна): 0

Населений пункт: Київ

Вік: 25

Професія: безробітний

Категорія питання: економіка

Питання: Скажіть будь ласка, Вельмишановний пане Президент, чому у ВР депутати мають змогу голосувати за свої власні заробітні плати (тобто визначати їхній розмір), а люди з бюджетної сфери ніяк не можуть вплинути на свої зарплати? Було б не погано, якби розмір депутатських зарплат встановлювали звичайні люди. Або принаймні могли колективно вирішити й встановити розмір власної зарплати. З повагою, українець.

ПІБ: Cуббота Татьяна Николаевна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: город Торез

Вік: 27

Професія: домохазяйка

Категорія питання: економіка

Питання: Обоснованы ли цены на нефтепродукты?Если да,то чем?Ведь дороги от этого не стали лучше.Ремонт дорог идет в основном ямочный.Зачем было отдавать эти службы в частные руки,если этим можно было заниматься самим???

ПІБ: Cуббота Татьяна Николаевна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: город Торез

Професія: домохазяйка

Категорія питання: мовне питання

Питання: В своей предвыборной компании Вы обещали сделать русский язык вторым национальным,а ВОЗ И НЫНЕ ТАМ.

ПІБ: чернивчан сергей васильевич

Область (або закордонна країна): черновицкая

Населений пункт: с.Оршевцы

Вік: 42

Професія: предприниматель

Категорія питання: освіта

Питання: Здравствуйте уважаемый Виктор Фёдорович!Пишет вам член партии Регионов с 5-тилетним стажем.Дело в том ,что 21 век наступил,а в нашей сельской школе спортзал маленький на втором этаже,душевых нет,туалет на улице /продуваемый всеми ветрами,/учимся в 2 смены,а финансирования найти ,даже на смену документов на строительство-не можем.От имени всех учащихся,родителей,учителей-просим обратить внимание на нашу проблему,и помочь в перестройке школы.Заранее благодарны,вы наш-православный,уверен -поможете.

ПІБ: Вретік Олександр Сергійович

Область (або закордонна країна): Київ

Населений пункт: м. Київ

Вік: 50

Професія: військовий

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Шановний Президент України! Поясніть, будь ласка, народу України, чи вважаєте Ви землю товаром, який потрібно продавати? Чи вважаєте Ви державним злочином проти народу України земельну реформу, яка розпочалась в 1990 році при правлінні Л.М.Кравчука, Л.Д.Кучмі і яка продовжується по сьогоднішній день? Так чи Ні? З повагою, Голова ВГО "Народний Парламент України"

ПІБ: Антонов Іван Петрович

Область (або закордонна країна): Киевская

Населений пункт: Гнідин

Вік: 25

Професія: юрист

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Когда Вы начнете бороться с системой взяток в земельных правоотношениях. Земельные ресурсы и Районная государственная администрация бесплатно ничего не делает. На все действия – конкретные тарифы. Говорят, что бесплатно не могут – деньги надо отдавать наверх. Каждый госакт под отчетом!!

ПІБ: Алла

Область (або закордонна країна): Сумська область

Вік: 35

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Вам не соромно перед пенсіонерами, які не можуть отримати субсідію на оплату того ж опалення та їнш., маючи декілька соток землі і на якій не можуть виростити врожай , який би прогодував би їх цілий рік? Як ви спите в ночі? Жахи мучають? Багато обіцяли своїм виборцям-пенсіонерам..... Їх життя тільки погіршилося.... Ви – велике розчарування року!

ПІБ: Cуббота Татьяна Николаевна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: город Торез

Вік: 27

Професія: домохазяйка

Категорія питання: економіка

Питання: На Донбассе Угольная промышленность считается не выгодной,а хозяева которые держат копанки ездят на Мерседесах.А теперь вопрос:почему частным лицам угольная промышленность выгодная,а государство нет???

ПІБ: Сендзюк Руслан Ігорович

Область (або закордонна країна): Хмельницька

Населений пункт: Камянець-Подільський

Вік: 37

Професія: підприємець

Категорія питання: робота банків та фінансового сектору

Питання: Шановний Вікторе Федоровичу порадьте, будь ласка, або допоможіть у справі повернення мені банком "Надра" дипозиту оскільки я неодноразово у письмовій формі звертався до адміністрації банку. На жаль протягом півтора року справа з місця не зрушилась.

ПІБ: Маша

Область (або закордонна країна): Донецк

Категорія питання: освіта

Питання: поЧЕМУ ЗАКРЫВАЮТ УКРАИНСКИЕ ШКОЛЫ????УКРАИНА ДОЛЖНА ОСТАВАТЬСЯ УКРАИНСКОЙ ,А НЕ ПРАГОНДИРОВАТЬ РОССИЙСКУЮ КУЛЬТУРУ!!!!

ПІБ: Крикунова Светлана Владимировна

Область (або закордонна країна): Житомирская

Населений пункт: Бердичев

Вік: 30

Професія: економист

Категорія питання: пенсійні питання

Питання: Виктор Федорович, скажите можно ли прожить на пенсию в размере 740 грн. в месяц со стажем 30 лет, при этом заплатив за комунальные услуги, я уже не говорю про другие блага. Смогли бы вы прожить на эти деньги??? Спасибо

ПІБ: Cуббота Татьяна Николаевна

Область (або закордонна країна): Донецкая

Населений пункт: город Торез

Вік: 27

Професія: домохазяйка

Категорія питання: земельні питання та сільське господарство

Питання: Почему государство не выделяет субсидии на развитие сельского хозяйства?Вы знаете какая цена сейчас на диз.топливо?

ПІБ: ТойМаксим

Область (або закордонна країна): Закарпатська

Категорія питання: особисте життя Президента (сім'я, відпочинок, хобі)

Питання: Ви ходите до церкви , щоб замолювати гріхи характеру політичного, чи особистого?

Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Вы сейчас просматриваете новость " У президента спрашивают, почему нельзя смотреть кино на русском и чем ему не угодила Тимошенко". Другие Новости политики смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь