Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27,17
30,69
УКР

"COMFY": Ми допомагаємо робити вам правильний вибiр!

У Львовi запрацював перший магазин електронiки та побутової технiки "COMFY".

"COMFY": Ми допомагаємо робити вам правильний вибiр! Пресс-релизы У Львовi запрацював перший магазин електронiки та побутової технiки «COMFY».

Вiдтепер львiв’яни можуть робити покупки за вигiдними цiнами в торговому центрi "ВАМ", що за адресою: вул. Виговського, 100. Адже саме там 30 серпня о 10.00 вiдкрито перший магазин суперпокупок "COMFY" в нашому мiстi.

На святкування з нагоди супервiдкриття року завiтало чимало жителiв i гостей Львова. Тут їх чекалисправжнi несподiванки: привабливi акцiї, подарунки та сюрпризи,що тривали аж три днi — iз 30 серпня по 1 вересня.

Магазин електронiки та побутової технiки "COMFY" приємно здивувавсвоїми цiнами й асортиментом. До речi, святковий слоган мережi електронiки — "Небаченi цiни на вiдкриттi". I це справдi так: примiром, хлiбопiчку тут можна було придбати за 99 гривень, а смартфон на двi сiм-картки — лише за 700 гривень!

А ввечерi 30 серпня торгова мережа "COMFY" запросила своїх гостей на безкоштовний концерт Наталiї Могилевської. Виступ спiвачки розпочався о 19.00 i зiбрав чимало її прихильникiв. Вдячностi глядачiв не було меж — пiснi вiдомої спiвачки нiкого не залишили байдужим.

До речi, всi покупцi нового супермагазину взяли активну участь у розiграшi призiв — трьох стильних iPad mini. А 50 перших покупцiв, що 31 серпня i 1 вересня придбали товар на суму вiд 1000 гривень, отримали вiд магазину чудовий подарунок — фiрмовий електрочайник. У цi днi також можна було скористатися знижкою мiнус 20% на всi телевiзори компанiї "LG".

Магазини "COMFY" вже успiшно працюють у багатьох мiстах України. Мережа вiдзначається високою якiстю обслуговування, компетентним персоналом i продає виключно сертифiкований товар.

"COMFY" — це перший мультиканальний гравець на ринку побутової технiки та електронiки. Компанiя Представлена 81 сучасним магазином у 39 мiстах України.

"COMFY" пропонує широкий асортимент товарiв — бiльш нiж 10 000 найменувань, серед яких ексклюзивнi моделi побутової технiки, електронiки та аксесуарiв.

Мережа "COMFY" вирiзняється з-помiж iнших своїм особливим форматом.

Формат "COMFY" — це просторi магазини, зручне й зрозумiле розмiщення товарiв, високий рiвень обслуговування. Окремої уваги заслуговує облаштування в магазинах таких тематичних зон, як gameзона, coffee-зона.

У сoffee-зонi представлено великий вибiр кавоварок та кавомашин популярних торгових марок, також тут є багато супутнiх товарiв. Доречi, фаховi консультанти не тiльки допоможуть вам зробити правильний вибiр, а й запропонують скуштувати ароматної кави, що, безумовно, належно оцiнять львiв’яни,котрi, як вiдомо, є великими кавоманами.

У game-зонi завзятi геймери можутьне тiльки довiдатися про но винки iгрової iндустрiї, а ще й пересвiдчитися у якостi купленного товару — зайнятися йогою на приставцi Wii або ж провести боксерський раунд на Sony PlayStation можна безпосередньо в магазинi "COMFY".

Окрiм того, у магазинi "COMFY" є можливiсть придбати программу розширеного сервiсу, скористатися послугами страхування, встановлення, доставки, профiлактики товару, а також it-сервiсами.

Мережа магазинiв побутової технiки та електронiки "COMFY" розвивається надзвичайно швидкими темпами. Прагнучи завжди бути цiкавими та корисними для клiєнтiв, тут часто проводять спецiальнi акцiї i пропонують унiкальнi сервiси. Тож вiдтепер, завдяки вiдкриттю магазину "COMFY" в нашому мiстi, i львiв’яни можуть ближче познайомитися зi справжнiм нацiональним улюбленцем.

Наталiя ПРОКОПЕНКО

Довiдка:

Перший магазин "COMFY" було вiдкрито у Кривому Розi в груднi 2005 року. У 2006 роцi "COMFY" активно розвиває мережу в центральному та схiдному регiонах України. У 2007 роцi компанiя "COMFY" об’єдналася з компанiєю "Побуттехнiка" та ввiйшла до трiйки лiдерiв серед ритейлерiв iз продажу побутової технiки та електронiки України. У кризовi 2008 — 2009 роки, коли багато ритейлерiв були

змушенi сповiльнити темпи розвитку або навiть пiти з ринку, мережа "COMFY" стала найдинамiчнiшою з погляду розвитку — прирiст кiлькостi магазинiв за два роки сягнув майже 65%, i найефективнiшою за обсягом продажiв iз кожного квадратного метра мережi магазинiв побутової технiки та електронiки в Українi. У 2011 роцi "COMFY" вiдкрила 15 нових i 50 оновлених магазинiв по всiй Українi.

Детальнiша iнформацiя — http://comfy.ua

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Вы сейчас просматриваете новость " "COMFY": Ми допомагаємо робити вам правильний вибiр!". Другие Пресс-релизы компаний и мероприятий смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...