Мы обновили правила сбора и хранения персональных данных

Вы можете ознакомиться c изменениямы в политике конфиденциальности. Нажимая накнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с обновленными правилами и даете разрешение на использование файлов cookie.

Принять

Медична реформа в Україні: чи стане медицина доступніше

18 июня 2013, 12:32

13 червня, об 11:00, в прес-студії Сьогодні Мультімедіа ми відверто поговорили про стан і перебіг  медичної реформи в Україні.

/ Фото: Юрий Кузнецов

Спікером  нашої студії була Олександра Бетлій, координатор проекту "Реформування сектору охорони здоров’я", провідний експерт  Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

 

Відомо, що в  Україні вже півтора роки здійснюються кроки в рамках впровадження реформи охорони здоров‘я, яка розпочалась з пілотних регіонів (Дніпропетровська, Донецька, Вінницька області та м. Київ). Під час реформування виникло чимало питань, які  досить які залишаються відкритими.

Реклама

 

Під час онлайн-інтерв’ю, Олександра Бетлій відповіла на найпоширеніші питання від наших читачів: Хто такі сімейні лікарі і нащо вони українцям? Чому обмежуються походи до вузьких спеціалістів? Що слід чекати від медичної реформи у подальшому? 

 

http://conferences.segodnya.ua/med_reforma.html

Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Реклама

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Loading...
загрузка...