Хто тримає гілку першості в суспільстві: Святий Миколай чи Дід Мороз?

8 Ноября 2013, 17:26

 13 листопада, об 11:00, в прес-студії Сьогодні Мультімедіа ми поговоримо про образ Святого Миколая і його значення для сучасної української молоді, згадаємо легенди та звичаї, що пов’язані з цим святом. Нашими співрозмовниками будуть: засновник етнокультурного проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький та художня рада проекту: народна артистка України Ольга Сумська, співачка, телеведуча, художниця Анжеліка Рудницька, українська співачка Антоніна Матвієнко (http://parad-vyshyvanok.com.ua).

Хто тримає гілку першості в суспільстві: Святий Миколай чи Дід Мороз?

Хто тримає гілку першості в суспільстві: Святий Миколай чи Дід Мороз. До кого потрібно писати листи з побажаннями і що робити, щоб ці побажання здійснилися? Як Всеукраїнський Фестиваль Святого Миколая підтримує давньоукраїнські традиції та розвиває дитячу рукотворну майстерність? Які конкурси чекають на учасників проекту та як взяти участь у фестивалі? Про це та багато іншого поговоримо з гостями нашої студії.

Отримати відповіді та ці та інші питання, завітайте на онлайн-конференцію Всеукраїнського етнокультурного проекту Folk Ukraine. Залишайте свої питання на сторінці конференції http://conferences.segodnya.ua/mikolay.html , або надсилайте : press-studio@segodnya.ua

Вы сейчас просматриваете новость "Хто тримає гілку першості в суспільстві: Святий Миколай чи Дід Мороз?". Другие Онлайн конференции смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...