Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
28,03
31,95
УКР

Интервью с Лесей Никитюк

6 марта 2018 года, в 14.00, в пресс-центре "Сегодня", состоялось  интервью с телеведущей Лесей Никитюк,  лауреатом XXII общенациональной премии "Человек года-2017". Номинация - " Новая генерация года ".

Интервью с Лесей Никитюк Онлайн-конференции 6 марта 2018 года, в 14.00, в пресс-центре "Сегодня", состоялось  интервью с телеведущей Лесей Никитюк,  лауреатом XXII общенациональной премии "Человек года-2017". Номинация - " Новая генерация года ".

-  Вы стали лауреатом премии "Человек года". Как считаете, почему?

 Чесно кажучи, я в шоці. Мені здається, що це хтось переплутав, але якщо я вже сиджу тут перед вами, значить це зайшло "слішком далєко". По – перше, премія "Людина Року" для мене років дуже значима вже багато років. Знаєте, я навіть часом спостерігала за номінантами і мені завжди здавалося що такі премії мають давати за великі заслуги перед світом та країною, чи перед суспільством. Але таких ситуацій в житті в мене не було, навпаки, я сама часто рятувалася  від акул) Хоча, якщо розібратись, то я можливо рятую людей від поганого настрою, це дуже важливо при сьогоднішніх обставинах. І якщо цю мою здатність помітили, відзначили мою роботу, то це дуже приємно.

-  Леся в кадре и в жизни – это две разные Леси?

-  Ні, всі хто мене знає – різниці не бачить. Звісно, в кадрі ми дотримуємося певного формату самої програми. В житті, звичайно "мєня нє остановіть".  Немає двох різних Лесь – вона одна. Я людина творча, і я є дуже різною, я б сказала що постійно працюю над собою це допомагає рости та змінюватися, думаю в кращий бік.

-  Леся,  в "Рассмеши комика"  было Ваше первое появление на экране?

-   Дуже багато людей впевнені, що Леся Нікітюк, як комік з'явилася тільки після цієї програми. Але до цього я вже 6 років грала в КВНі в команді "Торнадо Люкс".

-  Леся, в "рассмеши комика" Вы сказали фразу, которую я запомнила: " я все время ржу". Это внутренняя потребность относиться ко всему со смехом и иронией, или защитный механизм?

-   І те і інше. В наш час і в житті, і в шоу-бізнесі, де тебе оточує багато людей, які на тебе направляють на тебе негатив, то гумор – це найкращий захист. Коли ти відповідаєш на негатив зі сміхом і любов'ю, то людина втрачає над тобою владу. Але, не дай Боже, брати негатив на себе. Коли людина є публічною, то вона завжди викликає у інших або позитивну, або негативну реакцію. І негативних коментів може бути більше, і головне в цей момент їх не читати, і не брати близько до серця.

-  Леся, вас часто узнают на улице? Вам это не мешает?

-  Ні, зовсім не заважає, навпаки, допомагає. Мою племінницю не хотіли брати до першого класу, бо немає вільних місць. Леся прийшла – місця є!  Дуже жаль, що в нашому суспільстві – це працює саме так, дуже б хотіла це виправити. Дуже часто до мене підходять люди із запитанням : "Ви Леся?",  і я часом відповідаю "Так!", і вони просто йдуть. Я помітила, що в мене є ще одне імя – "О". Люди завжди говорять "О!" і просто посміхаються. Знаєте. в ОАЕ такий  собі міністр щастя, то після таких випадків,  можу сказати, що я такий  собі не признаний міністр щастя, ходжу, піднімаю людям настрій.

- Что вас может огорчить?

- Мої самі великі переживання повязані з хворобами рідних. І в цих ситуаціях потрібно не показувати що ти сам переживаєш, підтримувати. І це виявляється складнішим за все. Щастя, радість і посмішка вони є тоді, коли всі здорові.

- Леся, ваши достижения в жизни  – это воля случая, или результат упорного труда?

-  Я не люблю чіпляти на себе якісь здобутки та медалі, але скажу, що в житті потрібно пахати як кінь. У мене 600 кінських сил, мерседес, "по сравнєнію со мной отдыхает", бо я реально і в вогонь і в воду. Кожну можливість, яка випадала в житті я використовувала. Навіть, якщо про це ніхто не знає. Про те, що я крім "Розсміши коміка" ще девять разів ходила на різні кастинги, ніхто ж не знає. Поки людина молода, і має можливості, ними потрібно користуватися, потрібно знайти своє, любити справу якою займаєшся. Крім цього треба вміти поєднувати роботу і приватне життя.

- Леся, в чем бы еще хотели себя реализовать?

- Я би хотіла реалізувати себе в кіно, причому не в комедії, а саме в драматичній чи фантастичній ролі. І якщо якийсь режисер мене запросить, і мені пощастить, то здійснить моя мрія, до  якої я довго йшла.

- Леся, вы в своих программах "исследовали" мужчин. А можете описать идеального?

- Для кожної жінки є свій ідеал чоловіка, головне щоб тобі подобався. В кожній країні свій менталітет, але як показала практика, то наша жінка ламає любий стереотип і менталітет, всім вона подобається, дуже гарна, за собою слідкує.

- Леся, по задумке этой передачи вы общались со многими мужчинами. Замуж звали?

- Так, за мене 45 верблюдів давали, а шейх навіть коня подарував. Я звичайно хотіла взяти грошима, але він чомусь не погодився. 

- Несмотря на верблюдов, свое женское счастье вы нашли в Украине.

- Ну, а де я його мала шукати? Мої думки матеріалізувались, Боженька мене почув, і біля порогу квартири зустріла щастя.

- Трудностей боитесь?

- Їх боятися не треба, їх потрібно приймати, проходити, вони зміцнюють наш характер. Часто люди, боячись труднощів, зупиняються в своєму розвитку. А ті, які чогось в житті досягають, то саме вони ці труднощі проходять. Не потрібно себе жаліти. Коли я була мала, то 9 років займалася плаванням. Ці заняття для мене були карою. Але тепер, коли в мене підтягнуте тіло і рівна спина, то розумію, що ті заняття дали свій результат. Все, що важко – все дає свій позитивний результат.

- Вы объездили весь мир. В какую страну хотелось бы вернуться?

- Ще пів року тому я була впевнена, що в Африку я не бажаю повертатися. Але коли я поїхала в  Занзибар з " вільною програмою", то по іншому подивилася на цю країну і прийняла її. Неперевершений африканський колорит завойовує і перемагає.  Ще дуже хочу повернутися до Мексики, Бразилії, Австралії, Канади, Латинської Америки, Болівії та Азії.

- А в какую больше ни ногой?)

- На даний момент у мене залишилася одна країна куди я не хочу повертатися, це – Бангладеш. Там дуже страшно, забруднений океан, люди помирають за 5 доларів, бо їм потрібно прогодувати свої родини. Після цього починаєш цінувати  все що маєш.

- В приметы верите?

-Так, вірю в прикмети, завжди звертаю увагу на свої сни. В мене була ситуація в Японії, я дуже хотіла затриматися там на кілька днів, і уявіть, в аеропорту, в якому навіть думка про крадіжку нікому не приходить в голову, в мене крадуть паспорт.  Я розуміла, що якщо потрібно рухатися вперед, то паспорт знайдеться. І він знайшовся

- В каких проектах в ближайшее время планируете принять участие?

- Мені випала нагода попрацювати в студійному шоу, цього досвіду в мене ще не було, тому найближчим часом вас чекає море позитиву від 7 сезону програми "Хто зверху?", бо в ньому зявилася Леся.  Буде багато гумору, це я Вам точно обіцяю.

 

 

Вы сейчас просматриваете новость " Интервью с Лесей Никитюк". Другие Онлайн конференции смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...