Прес-конференція "Свідомі Медіа та тенденції розвитку сучасного світу"

24 Июля 2012, 18:01

Прес-студія "Сьогодні Мультімедіа" долучилася до ініціатив Міжнародної Всесвітньої організації "Earth Citizens for Conscious Media", підтримавши ідею розвитку свідомих медіа.

Прес-конференція "Свідомі Медіа та тенденції розвитку сучасного світу"

23 липня в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа" відбулася прес-конференція на тему "Свідомі медіа та тенденції розвитку сучасного світу" за результатами проведення II Міжнародної літньої медіа-школи "Свідомі медіа. Україна на перетині культур".

З 15 по 19 липня 2012 року в м. Ужгород відбувалася ІІ Міжнародна літня школа "Свідомі медіа. Україна на перетині культур", що зібрала медійників з різних країн світу. Організаторами Школи виступили Міжнародна освітня організація "Earth Citizens for Conscious Media" ("Громадяни Землі за Свідомі Медіа") і Всесвітній рух "Еко-Культура".

23 липня до прес-студії завітали координатор Всесвітнього руху "Еко-Культура" в Україні Володимир Сорока та співкерівник організації "Earth Citizens for Conscious Media" Андрій Мірошниченко. Гості детальніше розповіли про ідею й функціонування організації, регіональні особливості міста, особливості розташування, а також про те, чому саме Ужгород було обрано для проведення Міжнародної школи.

Учасники прес-конференції представили концепцію свідомих медіа (conscious media) – новий і надзвичайно потужний напрямок, що стрімко розвивається у світовому медіа-просторі. В його основі лежать принципи Екокультури, Розвитку, Професійності, Творчості, Довіри, Взаєморозуміння, Діалогу глобального та локального, Різноманіття та Усвідомленості.

"Мета – мир, засіб, культура", – так Андрій Мірошниченко коротко охарактеризував ідею проекту "Громадяни Землі за Свідомі Медіа". Розкриваючи предмет дискусії, він розповів: "наша організація виступає за рух міжнародних медіа-фахівців, які об’єдналися задля того, щоб змінити сучасний медіа-простір шляхом діяльності медіа та освіти. На практиці це втілюється через низку заходів та інституцій, в першу чергу освітніх медіа-шкіл. Такі медіа-школи мають на меті виховання фахівців, які не бояться стереотипів, а вміють трансформувати їх для своєї аудиторії, працюють з різними форматами медіа, володіють іноземними мовами і створюють контент, позбавлений зомбування і пропаганди".

Представник Всесвітнього руху "Еко-Культура" в Україні Володимир Сорока також розповів про проект "Мережевий Майдан" і презентував майбутній проект "Навколосвітній Караван", який буде створюватися силами організацій "Громадяни Землі за Свідомі Медіа", "Еко-Культура", Резонансною Агенцією розвитку культури суспільства "RA", інформаційною агенцією "Interculturo" та міжнародним медіа-рухом "Чисті Канали".

Фотографії заходу можна подивитись тут.

Відеодайджест прес-конференції:

Що таке свідомі медіа?

Володимир Сорока про проект Навколосвітній Караван

Свідомим медіа не потрібні телеканали

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...