Анатолий Коньков призывает УЕФА и ФИФА принять санкции против России

12 Августа 2014, 19:46

Президент ФФУ написал открытое письмо Блаттеру и Платини

<p>Президент ФФУ Анатолий Коньков. Фото ФФУ</p>
Президент ФФУ Анатолий Коньков. Фото ФФУ

Сегодня три крымских клуба приняли участие в Кубке России. В связи с этим президент Федерации футбола Украины написал открытое письмо главам ФИФА и УЕФА.

Президенту ФІФА  

Йозефу Блаттеру

Президенту УЄФА

Мішелю Платіні

Висловлюючи свою повагу до вас, звертаюся з приводу подій, які хвилюють не тільки українське футбольне товариство, а й усю світову футбольну спільноту.

Ми стали свідками того, як Виконком Російського футбольного союзу незаконно та безпідставно прийняв до свого складу українські клуби з Кримського півострова.

Знаючи, що РФС офіційно не проінформував ані УЄФА, ані ФІФА з цього питання, вважаю за необхідне довести до вашого відома, що 12 серпня три українські клуби взяли участь у розіграші Кубка Росії.

Ми з вами розуміємо, що подібна діяльність РФС йде всупереч зі статутними нормами ФІФА, УЄФА, ФФУ та самого РФС.

Як президент української національної асоціації, звертаюся до вас із проханням вжити необхідних заходів щодо вирішення ситуації, що склалася, включаючи застосування законних санкцій до сторони, яка порушила регламенти та ігнорує базові принципи вищих футбольних інстанцій.

Наша позиція стосовно клубів та колективних членів, які розміщені на території півострова Крим, залишається незмінною та принциповою. Це питання всього українського футболу.

Крим – є частиною України, тому всі футбольні суб’єкти Криму знаходяться під юрисдикцією Федерації футболу України.

Просимо якнайшвидше надати відповідь та роз’яснення стосовно "кримського питання". Від вас залежить майбутнє не тільки українського, а й світового футболу.

З повагою,

Президент                                                                          А. Коньков


Вы сейчас просматриваете новость "Анатолий Коньков призывает УЕФА и ФИФА принять санкции против России". Другие Новости футбола смотрите в блоке "Последние новости"

Источник:

ФФУ

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...