Мы обновили правила сбора и хранения персональных данных

Вы можете ознакомиться c изменениямы в политике конфиденциальности. Нажимая накнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с обновленными правилами и даете разрешение на использование файлов cookie.

Принять

Последнее предупреждение "Карпат"

8 января 2008, 14:54

Львовяне настаивают на незаконности перехода Ковеля в подмосковный "Сатурн"

Леонид Ковель. Фото Е. Кравса

Леонид Ковель. Фото Е. Кравса

Львовский клуб пытается сделать все, дабы вернуть в свои ряды Леонида Ковеля.

Информация с официального сайта "Карпат":

Загадкова історія із появою гравця ФК Карпати Лєаніда Ковєля у тренувальному таборі російського клубу Сатурн все більше обростає чутками. Футбольний клуб Карпати працює у цій досить складній ситуації, вирішуючи питання виключно у правовій площині. Зараз готується позов щодо абсолютно неправомірних дій мінського Динамо, надіслано також останнє попередження керівництву рамєнського Сатурну, текст якого подаємо у повному обсязі в перекладі з російської:

№ 9 від 08. 01. 2008 р.

Реклама

Генеральному директору

ФК "Сатурн" Рамєнскоє

В тренде
Гвардиола снова огорчает "Реал": обзор матча с "Манчестер Сити" в Лиге чемпионов

Жиганову Б.А.

Шановний Борисе Анатолійовичу,

Надсилаючи Вам листи (№2 від 03.01.2008 р. і №8 від 05.01.2008 р.), ми хотіли не стільки поінформувати керівництво ФК "Сатурн" на предмет характеру підписаних документів між ФК "Карпати" (Львів), ФК "Динамо" (Мінськ) та Л. Ковєлем, але, насамперед, досягнути взаєморозуміння, і владнання ситуації, що склалась із появою у тренувальному таборі ФК "Сатурн" футболіста ФК "Карпати". Конфлікт має шанс перерости у міжнародний, а Ваше ігнорування вищезгаданих листів схиляє нас до думки, що Ви особисто і керівництво ФК Сатурн зацікавлені в організації провокації проти футбольного клубу Карпати.

Ще раз наполегливо закликаю Вас повернути до табору ФК "Карпати" Лєаніда Ковєля, і, якщо у вас є бажання цивілізовано проводити перемовини, згідно регламентних норм УЄФА, просимо звертатися у футбольний клуб "Карпати", що володіє комплексом прав на цього футболіста.

З повагою, генеральний директор ТЗОВ КПФ "Карпати" Єфремов О.А.

Подпишись на наш telegram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Реклама

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...
загрузка...