Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Луценко про зґвалтування школярки бійцем: Мене розлютила ця інформація

24 липня 2016, 07:23

У Київській області 24-річний військовослужбовець в стані алкогольного сп'яніння зґвалтував неповнолітню

Юрій Луценко. Фото: solydarnist.org

Юрій Луценко. Фото: solydarnist.org

Участьвзонібойовихдійне звільняєукраїнськоговійськовослужбовця, що зґвалтувавнеповнолітню, засудженого доумовного терміну,відреальногопокарання,заявивгенпрокурорУкраїниЮрійЛуценковефіріпрограми"Люді.HardTalk"зНаталієюВлащенкона телеканалі "112 Україна".

"Скажувідверто,менерозлютилацяінформація.Ябуквальновтойжедень,колипро цепрочитав,зателефонувавновомупрокуроруКиївськоїобласті,вінвзявцепідсвійконтроль",-зазначивЛуценко.

Віннагадав,щорегіональнапрокуратураподалаапеляціюнарішеннясуду."Мивимагаємореальногопокараннязтюремнимтерміном,томущожоднегеройствонавійніне можезакриватизлочини, які людина скоїла",-резюмувавгенпрокурор.

За версієюслідства,вчервніминулогорокувКиївськійобласті24-річнийвійськовослужбовецьвстаніалкогольногосп'яніння"застосувавсилувідносно неповнолітньоїізадовольнивсвоюстатевупристрастьнеприроднимспособом".

Уматеріалахслідства,опублікованихвЄдиномуреєстрісудовихрішень,зазначено,щопостраждалійє16-річнаучениця10класу,батькиякоїбулиліквідаторамиаваріїнаЧорнобильськійАЕС.За данимислідства,дозґвалтуваннядівчина"не жиластатевим життям".

ІванківськийрайоннийсудКиївськоїобластізасудивчоловікадочотирьох років позбавлення волі,замінившиїхна два рокиумовноготерміну,іпостановиввиплатити потерпілійкомпенсаціюврозмірі3тис.гривень.СуддяОлексійГончарук,який призначивтакепокарання,заявив,щовважаєйогоадекватним,тому що,на його думку,мати потерпілоїне змогладовести,яксамеморальнопостраждалаїїдочка.

Унаглядовомувідомствіпідкреслили,щовважаютьвироксудунезаконним.

Улипні2016року прокуратураКиївськоїобластіоскаржиласудоверішенняпро умовне покараннядляучасникабойовихдейтсвіязазґвалтування неповнолітньоїдівчини.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...