Розведення військ на Донбасі: Ватажок "ДНР" висунув Україні ультиматум

24 вересня 2016, 18:15

Захарченко назвав підписання рамкової угоди в Мінську про розведення сторін "жестом доброї волі"

Бандформування"ДНР"будечекатитого,щобЗбройніСилиУкраїнипершимивідвелисвоєозброєннянатрьохдільницях ДонецькоїіЛуганськоїобластей.

Про цезаявивватажок"ДНР"ОлександрЗахарченко,передають
"Новини Донбасу".

"Всеоднобудемодивитися,якУкраїнабудевиконувати.Мивцейразграємовіншугру:спочаткунехайУкраїнавідтягнесвоїпідрозділи,потім-ми",-сказавЗахарченко.

Зайогословами,підписаннярамкової угодивМінськупро розведеннясторінє"жестомдоброї волі",асамдокументдопускаєобставини,приякихугодаможебутирозірвана.

Реклама

"Варіант,щоми небудемовідводити(озброєння.-Ред.)-перше -якщоУкраїнане виконуватимедомовленості,якісамапідписала",-сказавЗахарченко.

Вінтакожзаявив,щоналінії зіткненнятриваютьобстріли,якіназвав"провокаційними".

"Про фактичнеперемир'я,явамскажучесно,щойогонасправдінемає.Стрілецькібоїяктривали,такітривають.Так,знизилисяобстрілиартилеріїімінометів,алевонидосихпірприсутні.ЦепідтверджуютьнедавнійобстрілЗайцеве,це-сьогоднішнійобстріл"промзони",-сказавЗахарченко.

Якповідомлялосяраніше,ТристороннягрупавМінськудомовиласяпро створеннятрьохзонбезпекинаДонбасі.

Реклама

Організаціяз безпеки і співробітництвавЄвропіоприлюднилаповнийтекстРамковогорішенняТристоронньоїконтактноїгрупипро розведеннясилівійськовоїтехнікинаДонбасі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти