Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Як виглядає унікальний автомобіль без дизайну

3 грудня 2016, 12:27

Дивний автомобіль призначений для щоденного водіння в умовах сучасних мегаполісів, де важливо не красуватися в пробках, а зручно паркуватися без побоювань за подряпини на фарбі

Такуже повелося,щоавтомобіліповиннібутине простозасобомпересування,а йволодітипевнимиестетичнимивластивостями.Дизайнавтомобіляставоднією знайважливішихспоживчиххарактеристик,алетеперамериканськийдизайнерДжоуїРюйтерраптомзакликаввід нього відмовитися,-пише "Популярна Мехканіка".

Дизайнерзробивпрототипвкрайнезвичайноготранспортногозасобувласноїрозробки,якийназвавConsumer.Дивнийавтомобіль(якщойогоможнатакназвати)призначенийдлящоденноговодіннявумовахсучаснихмегаполісів,деважливо,за задумомРюйтера, що некрасуватисявпробках,азручнопаркуватисябезпобоюваньзаподряпининафарбі.Томуні про якийдизайніне можебутий мови.

Реклама

Замістьньоготутправитьбалмінімалізм:"Споживач"оснащенийпрямокутнимкузовом,авсалонінемаєнічого,крімдвохдиванівіосновнихорганівуправління.Фронтальначастинаприкрашенадзеркальною панеллю,під якоюзахованісвітлодіоди,які виконуютьрольфар.РізкийгеометричнийсилуетConsumerзажадавприбратипідкузовніпанелінавітьколеса,щомаєстворюватиуоточуючихвідчуття,нібиавтомобільширяєнаддорогою.

Переднячастинакузовазроблена зшорсткогонадотикметалуівідкидаєтьсявперед,забезпечуючидоступдо двигунаіпередніхколіс.Заднячастинапокритазносостійкоютканиноюнарослинній основі.Мабуть,єдинимидекоративнимиелементамиєбічнісходинки(якінеобхідні,щобпотрапитивсередину,бодверівідсутні)ікришкалюкабензобака.

В тренді
Режим очікування: експерт розповів, що вплине на курс долара в Україні

Коліснабазачотиримісного"Споживача"-2,28метра,довжина-3,43метра,ависота-83 сантиметри.Зрозуміло,завдяки відсутностівсіхзвичнихелементів(навітьдаху!)спорядженамасаавтомобіляскладає566кілограмів.Інші технічнітадинамічніхарактеристикипокизалишаютьсязагадкою.Зрештою,цезовсім не важливо,адженавряд чиекстравагантнийConsumerколи-небудьвиявитьсянаконвеєрі.

Реклама

Consumer Car from Baas Creative on Vimeo.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...