Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Рада змінила правила ввезення авто в Україну

27 лютого 2018, 17:05

Нововведення стосуються сертифіката підтвердження відповідності екологічним стандартам

/ Фото: Анастасія Іскрицька

Верховна Рада України схвалила законодавчі зміни, які спрощують ввезення та реєстрацію імпортних автомобілів. За внесення змін до закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" проголосувало 235 депутатів при мінімально необхідних 226 голосах.

Тепер в ст. 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення".

Таким чином, при ввезенні автомобілів в Україну не буде вимагатися сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, але цей документ потрібно буде надати при митному оформленні.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року
 
електромобілі звільнили від ПДВ і акцизного збору. Пільговийподатковийрежимбудедіятирік-до 31 грудня2018 року.Експертиочікують,щоринокелектромобілів,завдяки пільгам,виростещевдва-трирази.


Розрахуйтевартістьрозмитненняавтомобіляв 2018році за допомогоюонлайн-калькуляторамитнихплатежів"Сегодня":

Вартість розмитнення авто:
Тип автомобіля:
ДВЗ
Електро
Результат: -

Реклама

Цей калькулятор дозволяє розрахувати тільки митні платежі, без урахування вартості експертиз і першої реєстрації автомобіля.

Якповідомлялося,вРадітакожплануютьспростити ввезення ретро-автомобілів в Україну. Упарламентіз'явилосявідразутриваріантизаконопроектівпроколекційнімашини.


Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...