Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

При розмитненні "євроблях" виникли затримки: стала відома причина

22 грудня 2018, 16:03

В ГФС объяснили, почему затягиваются сроки таможенного оформления автомобилей на еврономерах

/ Фото: Анатолiй Бойко

Поки власники"евроблях"викручуються,якможутьіпридумують,якне платитиподатки,Державнафіскальнаслужба(ДФС)пояснила,чомупроцесрозмитненнявУкраїнізатягується.Увідомствіпідкреслили:дужечастопричиноюзатягнутихтермінівпримитномуоформленніавтомобілянаєврономерах стаєвідсутністьувласникапопередньоїмитноїдекларації,передаєУНН.

Як розповіла заступник начальника управління організації митного контролю Департаменту організації митного контролю та оформлення ДФС Олена Мошинська, станом на 18 грудня через відсутність необхідних документів у пунктах пропуску стояли 230 транспортних засобів (з них більше тижня – 44). Попередню митну декларацію мають подати ті громадяни, які в'їжджають в Україну з-за кордону.

"Громадянин, який в'їжджає в Україну і планує оформити цей автомобіль у вільний обіг, повинен спочатку подати попередню митну декларацію, резервуються кошти і тільки після цього його пропустять з пункту пропуску в митницю призначення. Якщо попередня митна декларація не оформлена, то громадянин повинен стояти і чекати. Для тих транспортних засобів, які вже знаходяться в Україні в режимі тимчасового ввезення або транзиту, ПД не подається, оскільки необхідно відразу подавати декларацію в режим імпорту", – пояснила Мошинська.

Для оформлення автомобілів, які були ввезені в режимах тимчасового ввезення або транзиту, виїзд за кордон не є обов'язковим, однак необхідно подати митниці необхідні документи. Однак без виїзду з України документи отримати неможливо, доведеться їхати
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Станомна 9:0018 грудня взонахмитногоконтролюмитницьповсійУкраїнібуломайже5,5тис.автомобілів.Більша кількість,майже3тис.-цепростоне представленідеклараціїдляоформлення.ГромадяниннаТЗ(транспортномузасобі)заїжджаєвзонумитногоконтролюітількипісляцьогопочинаєз'ясовувати,щойомунеобхідноробити,якізібратиіподатидокументи.Громадянинповиненспочаткувсез'ясувати,апотімзаїжджати",-зазначилаМошинська.

Реклама

Вонапідтвердила,щочастинадекларацій неоформляєтьсячерез те,щоводіїне вносятьнарахунокмитницівсінеобхіднідляреєстраціїзасобу.Аджетранспортний засібне можебутиоформлено,якщогромадянинне перерахувавкоштивповномуобсязі.

В тренді
"Земля безцінна": у Зеленського порадили українцям не поспішати з продажем паїв

Крімцього,транспортний засіб, якийбулозареєстрованозакордоном,обов'язковомаєбутизнятозреєстрації.Так,з5,5тис.автомобілів,про якіговорилосявище,в231випадкувідсутнясаметакаінформація.Томучерез відсутністьдокументівабовідомостеймитнеоформленняавтомобілівзєврономерахінодізаймаєбільшечасу,ніжочікуютьгромадяни.

Нагадаємо, ДФС пояснила, колидоведетьсяплатитиштрафприрозмитненні "євробляхи" іщоховаєтьсязасловосполученням"добровільнийвнесок".

А раніше Кабмін затвердивтимчасовийпорядокрозмитнення "євроблях". Головнимиособливостямимитногооформленнятранспортнихзасобівдляїхвільного обігунатериторіїУкраїнибуливизначені:застосуваннявиключноелектронної формидекларуваннятранспортнихзасобівімінімізаціятермінуфізичногоперебуванняавтомобілівнамитницізметоюзменшенняфінансовихвитратгромадяннаоплатупослугстоянки.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...