Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Україні придумали альтернативу американським домівкам на колесах

5 серпня 2018, 04:02

Компанія з виробництва українських будинків на колесах вже має представництво більш ніж в 10 країнах світу

Командаукраїнськихінженерівівинахідниківстворилаальтернативувеликимамериканськимтрейлерам.Журналісти"Сегодня"дізналисяпро технічні характеристикисправжньогоукраїнськогобудинкунаколесах.

КерівникпроектуПавлоВолковзазначає,щоідеяне нова,аледляукраїнцівактуальна
.

"Ідеятакихпричепівбулапідгляненамноюнаамериканськихсайтах.Алевине знайдетенічогоподібноговУкраїні.Томумиздругомвирішиливиготовитицедлясебеспочатку.Цепрактичноповноціннийбудинокнаколесах.Уньоговходитьповноціннаспальнязматрацом,кухня,якаповністюзамінюєдомашній побут-зводою,холодильникоміплитою.Ємузикаісвітло,інвектор220вольтнаборту.Такожунасєтелевізор",-говоритьВолков.

ФОТО

Всіцітехнічніудосконалення невплинулинамобільністьтрейлера.Габаритибудинкунаколесах-дваметривдовжинуіметрсорокзавширшки.Живитьсявінвідвласногоакумулятора.

"Віндужеконкурентний.Томущонайближчіаналогипровіднихвиробниківвідсотківна20-30дорожче",-вважаєспівавторбудинкунаколесахАнатолійПупеза.

Демократична ціна,відзначаютьавтори,дозволилашвидконалагодитисерійневиробництвоізавоювати прихильністьзакордоном.ПредставниккомпаніїЮліяБорбезакаже:недавнокомандунавітьзапросиливідкриватисвітовутехнічнувиставку.

В тренді
Ринок палива в Україні під загрозою: все залежить від "антидефолтних" законів

Сьогоднікомпаніяповиробництвуукраїнськихбудинківнаколесахмаєпредставництвобільшніжв10країнахсвіту.Інацьомузупинятисяне збирається.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як виглядає розкішний дім на колесах з кухнею, спальнею і каміном. РозкішнийкемперпредставилинаміжнароднійвиставцітрейлерівітоварівдлявідпочинкуFlorida RV SuperShow.

Також ми писали, що американець перетворив шкільний автобус на будинок для подорожей. НаремонтМайклФюрервитратив35 тисячдоларів,апотімздрузямивирушивнаАляскуівКанаду.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...