Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Дешева "молочка" з України може завоювати світ – прогноз IFC

12 листопада 2018, 08:12

Фахівці впевнені, що наша країна має великий потенціал на ринках молока і молочних продуктів

/ Фото: Анастасія Іскрицька

Хоча в Україні підробляють до 30% "молочки", експертиМіжнародноїфінансовоїкорпорації(IFC)бачатьвеликіможливостівітчизняногомолочногоринку.Про цеповідомиливАсоціаціївиробниківмолока(АВМ).

За прогнозами експертів, до 2030 року попит на молочну продукцію в світі зросте на 25%. А топ-експортери "молочки" – Нова Зеландія, Австралія, Європа і США – вже не зможуть покрити попит повністю, впевнені експерти.

"Фахівці IFC вказали на ряд чинників, які потрібно вдосконалити, щоб Україна могла стати потужним гравцем на світовому ринку. Асоціація виробників молока вже кілька років працює над більшістю з них, а саме над збільшенням продуктивності корів, створенням кооперативів, а також контролем безпеки і якості молочних продуктів", - зазначила віце-президент АПМ Анна Лавренюк.

Поки що Україна займає 18 місце в світі по виробництву молока. Ціна українського молока на 16% нижча за світову, що підвищує конкурентоспроможність у порівнянні з іншими країнами.

"Крім того, обов'язковим пунктом на шляху розвитку України як потужної молочної країни є рух в напрямку відкриття нових країн для експорту. На сьогодні географія українського експорту більше націлена на країни пострадянського простору, а такі найбільші імпортери як Гонконг, Китай, Алжир, Венесуела, ОАЕ нами практично не досліджені", - додала аналітик АПМ Яна Музиченко.

Як повідомлялося
Україна у вересні 2018 року скоротила експорт молочної продукції на 40% в порівняннізвереснем2017року -до18,3 млндоларів.Цеєнайнижчимпоказникомзавесь часспостережень,повідомиливАсоціаціївиробниківмолока.

Реклама

Також раніше стало відомо, що в Україні скорочується виробництво молока - вкраїніпадаєчислоголів худоби.Аосьвиробництвояєць,якіпоголів'яптиці,навпаки,зростає.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...