Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Легендарний ХТЗ повернувся під контроль до Ярославського

7 травня 2016, 16:00

У Росії підтвердили продаж заводу

У Росії підтвердили продаж ХТЗ Ярославському. Фото: М.

У Росії підтвердили продаж ХТЗ Ярославському. Фото: М.

Легендарний ХТЗ знову повернувся "під крило" до Олександра Ярославського. Як відомо, в кінці квітня він придбав контрольний пакет (62,44%) акцій ПАТ "Харківського тракторного заводу".

Сьогодні продаж заводу підтвердили в ВАТ "Російські машини".

"У зв'язку з появою в ряді українських ЗМІ не має під собою жодних підстав інформації, "Російські Машини" вважають важливим зробити наступну заяву: Група "Російські Машини" не є акціонером Харківського тракторного заводу і не бере ніякої участі в управлінні цим підприємством", – така інформація з'явилася на офіційному
сайті підприємства.

Ймовірно,ця заява сталареакцієюнаматеріалінтернет-порталу "Капітал" абоіншіматеріалианалогічногозмісту,підозрілосинхронноз'явилисявінформаційномупросторі.

Нагадаємо,в2006-2007рр.ХТЗвжевходиввчислоактивівОлександраЯрославського(8рейтингуукраїнськогоForbesзаминулийрік),аточнішейогогрупиDCH.ВданийчасгенеральнимдиректоромХТЗєАндрійКоваль,одинздовіренихтоп-менеджерівЯрославського,який ранішекерувавіншимипромисловимиактивамибізнесмена.

Реклама

За повідомленнямпрес-службиDCН,вданиймоментюристизаймаютьсяфіналізацієюугодиз придбанняконтрольногопакетуакційПАТ"Харківськоготракторногозаводу":"Угодавключаєвсебепокупкуакційтрьохкомпаній,яківсвоючергуєвласникамиакційХТЗ.Ціжкомпаніїволодіютьчастиноюборгівзаводу,якітакожбудутьпереданіновомувласнику.На даниймоментзавершуєтьсяюридичне оформленнядокументів".

В тренді
Вклади, субсидії, ціни: що змінилося за тиждень

ЯкповідомляютьЗМІ,ХТЗбувзаснованийв 1930 р,засвоюісторіювипустивбільше3 млн.одиницьтракторів та іншоїтехніки.Васортиментпродукціїколісніта гусеничні тракторирізноїпотужності,бульдозери,тягачі,навантажувачітаін.Традиційнопоставляєпродукціюназовнішньомуринку-включно з країнамиЄвропи,Азії,Африки,продукціясертифікованаза європейськими стандартамиякості.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...