"Рейдерство стоп": в Раді з'явився новий законопроект для бізнесу

21 листопада 2018, 11:23

Про запропоновані зміни розповів міністр юстиції Павло Петренко

Фото: Retail Association Ukraine

Фото: Retail Association Ukraine

Законопроект "Рейдерство стоп" поданий до Верховної Ради. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко на зустрічі членів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА). Петренко зазначив, що законопроект розроблений спільними зусиллями Міністерства юстиції, народних депутатів, представників бізнес-спільноти, офісу BRDO і бізнес-омбудсмена.

"Законопроект "Рейдерство стоп" перекриє виявлені схеми рейдерських захоплень і значно підвищить безпеку бізнесу в Україні. Буквально вчора він поданий до парламенту. Сподіваємося, що за підтримки президента і народних депутатів він буде вже найближчим часом проголосований", - заявив глава Мін'юсту.

Раніше народний депутат, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко відзначала, що парламент і
президент не будуть затягувати з прийняттям антирейдерского закону.

Документ передбачає:

  • позбавленнякомунальнихпідприємствправаздійснювати реєстраційнідії;

  • Реклама

    необхідністьдляреєстраторівскладати іспитпередотриманнямдоступудо реєстрівіперездаватийоговразітимчасовоговідключеннявідреєстрів.

    В тренді
    Як гроші МВФ позначаться на курсі долара в Україні: прогноз
  • скасуваннянормипро встановленняплативрозміріне менше1%відсумидоговорудляприватнихнотаріусів.Вартістьпослугибудевизначатисявиключноза домовленістю сторін,будевстановленаверхняпланкавартостінотаріальної діївдержавнихнотаріальнихконторахнарівні10тис.неоподатковуванихмінімумів.

"Важливо, що ми забезпечуємо захист права власності на частку в статутному капіталі юридичної особи. У разі відчуження частки в ТОВ – обов'язкове встановлення особи, яка підписує договір з допомогою нотаріального посвідчення договору або за допомогою електронного підпису. В той же час вводиться норма, яка страхує від підробки підпису на договорі, укладеному в простій письмовій формі. Власник земельної ділянки в разі її оренди може внести в реєстр вимогу, що всі договори, укладені ним, повинні бути нотаріально посвідчеі

Середновацій-ліквідаціякадровогодефіцитувдержкотконтораху віддаленихрегіонахінорма,згідно з якоюправоорендивреєстрімаєзбігатисяз терміномдіїдоговору.Реєстраціястарихобтяжень,якіне підтвердженіорганамивлади,після закінченнясемирічноготермінубудеприпинена.

Раніше президент України Петро Порошенко вже підписав закон по боротьбі з аграрним рейдерством. Закономвизначаютьсяособливостівикористанняірозпорядженняземельнимиділянками,розташованимивмасивіземельсільськогосподарськогопризначення,атакожполезахиснимилісовимисмугами,якіобмежуютьтакиймасив.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти