Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Українські стартапи підкорюють Європу: у фінал престижного відбору пробилося чотири проекти

2 вересня 2018, 08:11

Наші співвітчизники придумали проекти, які допоможуть знайти роботу, убезпечити платежі і навіть вибрати окуляри

Поки технологічні тренди набирають популярність у світі бізнесу, чотириукраїнськихстартапивізьмуть участьу фінальномувідборінайбільшогоВ2ВакселератораЄвропи.Післяпрезентації,якавідбулася29 серпня,вфіналпройшлотриукраїнськихSaaS-стартапуіодинFintech-стартап,повідомляє "Економічна правда".

Серед них:

  • StudyDive — маркетплейс короткострокових і довгострокових освітніх програм

ТворцістартапувжеспробувалисебевдержавнихпроектахProZorroіe-Health,івирішилиробитивласнийпроект,якийвониназивають"Booking.comвосвіті".Засловамиодного із співзасновниківпроектуЮріяБугая,українськікомпаніїточноможутьставатиприкладомдлясвіту,щовжепродемонструвалиїхпопередніпроекти.

  • Zirity – веб і мобільний AR-додаток для примірки окулярів в режимі реального часу

Додатокдопомагаєклієнтупідібратипідходящуформуокулярівіпаралельно,наосновізібраноїінформації,створюєінструментдлярекомендацій.

"Я прийшла в магазин і зрозуміла, що люди міряють окуляри фронтально. Технологію можна зробити дешевшою, швидкої і легкої. І вона буде відповідати на всі запити", – зазначила засновниця стартапу Ірина Пульвас.

Реклама

На відмінувідсхожихдодатків,якіоцифровує3D-моделіокулярів,Zirityпоказує2Dмоделі,знижуючи,такимчином,витратидомінімуму.

  • NuWork – HR-додатки для пошуку работи для людей на початкові позиції без досвіду роботи з мінімальним досвідом по геолокації

"Людині нецікава тисяча вакансій в Києві, йому цікаво дві, але десь поруч", – зазначає співзасновник проекту Андрій Баскаков.

Засловамитворців,здобувачевіподібний додатокможезаощадитигрошінапроїзд,щоважливонапочатковихетапах,колизарплатиневисокі.

В тренді
Пенсії, ціни, кредити: що змінилося за тиждень

"За спостереженнями великих компаній, люди, які живуть поруч з роботою, щасливіші, що допомагає компаніям економити на додатковій мотивації", – зазначає Баскаков.

  • Geologic Group – геолокаційне рішення для підвищення рівня безпеки надання банківських сервісів

"Це якийсь додатковий інструмент, який не може гарантувати 100% захист, але допомагає запобігти частина шахрайських операцій, заощадити банкам гроші на компенсації, а клієнтам бути більш спокійними за свої гроші", – відзначає Product Owner Денис Лапач.


ЯкзазначивCEO Startup Wise GuysКрістобалАлонсо,українцівжене разпоказувалиодинзнайбільшвисокихпоказників"виживання"за підсумкамиакселеративномупрограмStartup Wise Guys.

"У найближчі два роки ми плануємо інвестувати від 1 до 2 млн євро в розвиток українських SaaS і Fintech стартапів", – говорить Алонсо.

Акселераторзаснованийв 2012 роцівЕстонії.ВінєоднимзнайбільшихінвесторіввПівнічній,ЦентральнійіСхіднійЄвропівкомпаніїнаранній стадіїрозвитку.

Нагадаємо, раніше вінницькі стартапи презентували рішення для енергетичної галузіПереможцямисталидвікоманди:4Scale,якізапропонувалирішеннядлязнімання,передачіта аналізуданихзстарихлічильників;іпроект"Переносимоцінністьвмайбутнє"зкомплексною програмоюфінансуванняенергомодернізації.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...