Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Росії придумали нові податки для малого бізнесу

7 листопада 2014, 12:56

Максимальні збори передбачені для підприємств торгівлі

Малому бізнесу в Росії загрожують нові податки. Фото: Гудвін

Малому бізнесу в Росії загрожують нові податки. Фото: Гудвін

КомітетДерждумиРФз бюджету і податківсхваливзаконопроект,що надає місцевимвластямправостягуватизбори заокремівидидіяльності,пишеросійський "Коммерсант".

ДепутатипропонуютьпрописативПодатковомукодексібазовіставкидля 22видівдіяльності.Місцева влада зможезбільшити їх додесятиразів і зменшитидонуля.Періодобкладення-квартал.Ставкиваріюютьсявід6 тис. до 600 тис. руб.Максимальнийзбірпередбаченийдляпідприємствторгівлібеззалівабоз приміщеннямидо 50квм,атакождля громадськогоіз заламиобслуговуваннятогожрозміру.Якщотака діяльністьведетьсянавеликихплощах,ставкаскладе6 тис. рубза 1квм.Послугиз перевезенняпасажирівівантажів,ремонтуімийціавтомобілів,перукарськіпропонуєтьсяоподатковувати заставкоювід60 тис. до 300 тис. руб(залежитьвідчисламісць,вантажопідйомностііплощіоб'єкта).Хімчистки,ательє іфотоательє,підприємства з ремонтуювелірнихвиробів-300 тис. руб.

Місцеві збориторкнуться ітуристичнийринок.Пропонуєтьсяготельнийзбір(50рубвдобуза людину),який можезмінюватисявзалежностівід розташуванняготелю.Збір неторкнетьсягуртожитків,базвідпочинку,стаціонарівісоцустанов.

Ввестимісцеві зборизапропонуваву вересніпрем'єр-міністрДмитроМедведєвнаСочинськомуінвестиційномуфорумі.Тодівінзаявивпро відмовувідподаткузпродажів, зборипокликанікомпенсуватимуніципалітетамнедоотриманівід цього рішеннядоходи.МіністрфінансівАнтонСилуановтодіприпустив,щоїхобсягможескласти50-70млрдруб.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...