Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Вигідніше свиней: в Україні почали вирощувати індостраусів

10 вересня 2017, 07:41

За словами фермерів, ці птахи їдять менше, ніж кури-бройлери


Індостраус. Фото з відкритих джерел

Індостраус. Фото з відкритих джерел

ФермерЛюбомирГощівськийбагатороківвирощувавсвиней,алечерез проблемизіздоров'ямвідтакоїтрадиціївирішиввідмовитися,нестачу м'ясавирішивзамінитизарахунокіндостраусів.Йдетьсяпрогібриднийвид,якийвиводять,схрещуючистраусівта індиків,пишерегіональнагазета "Експрес".
Фермерстверджує,щовирощуватитакуптицюзначнопростіше,ніжвигодуватисвиню.Індостраусиневибагливівїжі,хібащовпершиймісяцьзанимипотрібноуважнодоглядати.

Годуватиптахівтребапшеницею,висівками,атакожвареною картоплею.Індостраусівїстьвдвічіменше,ніжкурка-бройлер.Черезчотиримісяціптахважитьдо22кг,чистогом'ясаприблизно18кгзкожного.

"Дляпорівняння:щобвироститисвиню,знадобитьсярік,запоросявіддасте400-600грн,найоговигодовуваннявмісяцьзнадобитьсявсередньомумішоккомбікормів(200грн),плюскартопля,молоко.Вцілому,за приблизнимипідрахунками,виходитьмінімум 3000грн,отримуємоприблизно100кгм'ясаісала,ароботи-навесьрік.Тодіякна10індостраусів(одне пташенякоштує 140грн)требадва мішкикрупивмісяць(400грн),івжечерез4місяцімаємо150-180кгдієтичноготаекологічночистогом'яса",-докладнопояснивфермер.

Реклама

Нагадаємо,вУкраїнічерез спалахиафриканськоїчумисвиней(АЧС)стрімкопадаєпоголів'яцихтварин.Фермеризаявляютьпронерентабельністьвиробництваіпідвищуютьцінинам'ясо.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...