Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Доопрацьований проект бюджету-2019 вже в Раді: що змінилося

20 листопада 2018, 09:32

Влада сподівається збільшити доходи кошторису за рахунок розмитнення авто і податкових нововведень


Рада може взятися за розслідування "списк

Рада може взятися за розслідування "списк

Проект державного бюджету України на 2019 рік уже доопрацьований до другого читання. Документ внесли на розгляд комітету Верховної Ради. Про це свідчить картка відповідного законопроекту № 9000 сайті парламенту.

"Доопрацьований до другого читання проект закону "Про державний бюджет України на 2019 рік" є збалансованим і спрямований на вирішення низки першочергових і невідкладних питань", – наголошується в пояснювальній записці до документі.

Згідно із законопроектом, доходи держбюджету на 2019 рік передбачено сумі 1,026 трлн грн, витрати – в сумі 1,11 трлн грн, граничний обсяг дефіциту бюджету – 89,9 млрд грн, тобто 2,3% ВВП. Втім, цифри ще не остаточні. Наприклад, доходи зведеного бюджету планується збільшити на 18,1 млрд грн – до 1,31 трлн гривень.

Це буде можливо завдяки змінам до Податкового кодексу, які Рада вже прийняла в першому читанні. Нововведення передбачають
підвищення деяких податків і введення ліміту на посилки. Такожвраховуютьсянаслідкиприйняттязаконівпро розмитненняавто.

photo_2018-11-08_14-24-00

"Доопрацьований проект бюджету передбачає збільшення витрат для вирішення низки нагальних питань, як соціального, так і економічного характеру", – повідомляють автори документа в пояснювальній записці.

Реклама

Зокрема,підзбільшенняфінансуванняпотрапляютьсубвенціїмісцевимбюджетамнасоцпрограми,заходиМіноборонищодо забезпеченнявибухопожежобезпекиарсеналів,оновленняматеріально-технічноїбазизакладів вищоїосвіти,лікуваннягромадянУкраїнизакордоном,природоохороннізаходи,наданнямедпослугтощо.

Плануєтьсязбільшенняфінансуваннядержпрограминаданнясубсидійоплату"комуналки".Як відомо
президент Петро Порошенко пригрозив не підписати закон про бюджет-2019, якщотакезбільшенняфінансування небудепередбачено.

Не обійшлосяібеззростанняфінансовогозабезпеченняорганіввлади.Придоопрацюваннібюджету"докинути"грошейзапропонували,зокрема,СБУ,Верховній Раді,МЗС,ДСНС,Генпрокуратурі,розвідці.

В тренді
Долар в Україні повернувся до зростання: курс НБУ

Нагадаємо, бюджет-2019 в першому читанні Рада прийняла 18 жовтня. 14листопада Кабінетміністрівсхваливдоопрацьованийдо другого читанняпроектбюджету-2019інаправивйоговпарламент.ЗайнятисяцимпитаннямРадаплануєвженацьому тижні,найімовірніше, 22 листопада.


Відповідно до закону,у другомучитанніпроводитьсяповторнеголосуваннязапроектбюджетувцілому.Якщопіслявнесенняправокпроектзаконуприйнятий,тонароднідепутативжеможутьпроголосуватиізаприйняттязаконупро бюджет.Третєчитання,якщотакезнадобиться,маєвідбутисяне пізніше 25листопада.Крайнійтермінприйняттязаконупро бюджетУкраїни-1 грудня.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...