Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

ЄБРР в Україні працюватиме по-новому

13 травня 2014, 18:20

Євробанк збирається оновити стратегію своєї діяльності

ЄБРР готує нову стратегію роботи в Україні. Фото: 

ЄБРР готує нову стратегію роботи в Україні. Фото: 

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у найближчі місяці планує розглянути нову стратегію діяльності в Україні. Про це повідомив президент ЄБРР Сума Чакрабарті.

"Зараз ми готуємо нову стратегію діяльності банку в Україні, і в найближчі місяці вона буде представлена і будемо виноситися на раду директорів", – сказав він.

Чакрабарті також зазначив, що говоритиме про Україну в контексті обговорення середньострокових перспектив діяльності банку.

"Україна в цьому сенсі для нас є символічному місцем, тому що, говорячи в цілому про оптимізацію процесів
переходу до ринкової економіки вкраїнахнашихоперацій, мибудемоговорити про те,що необхідно працюватинадполіпшеннямінституційнихструктур,економічною інтеграцією,альтернативною енергетикоюта енергозбереженням.У контекстівсіх цих питаньУкраїна,як жодна інша країна,є важливою",- пояснивпрезидент банку.

Чакрабартінагадав,що щена початку рокурадоюдиректорів ЄБРР схвалиланамірибанкузбільшити обсягопераційвУкраїнідо приблизно1 млрд
євро врік, враховуючи,що умовидля інвестуваннявкраїні цього рокуповинніпокращитися.

"Якщоя непомиляюся,мивже затвердилифінансування в розмірі близько400 млнєвро.Тобтоми впевненорухаємосядо цифри1 млрдєвро,і, впевнений,що вийдемонацю цифру",- підкресливЧакрабарті.

За його словами,після схвалення програми
МВФ, підписанняантикорупційної ініціативиі почаластруктурнихреформ,банквідновив розглядпроектіву держсекторіі вжезатвердив виділеннядругого траншуза проектом"Укравтодору"на200 млнєвро.

"Ми такожплануємозапускі продовженняінших проектів удержсекторі,зокрема,венергетичному секторі",- додавЧакрабарті.

У той жечас він нагадав,що основний акцентдіяльностібанкузалишаєтьсяна приватномусекторі

Реклама

В тренді
Зарплати, ціни, штрафи і виплати: що змінилося за тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...