"Як акробати": Мінфін розповів, як вирішує питання підвищення цін на газ на вимогу МВФ

17 квітня 2018, 18:41

У міністерстві допускають часткове підвищення ціни на "блакитне паливо" або перегляд формули тарифоутворення

Фото: "Сегодня"

Фото: "Сегодня"

МіністерствофінансівУкраїнимає намірдосягтикомпромісузМіжнароднимвалютнимфондом(МВФ)впитанніпідвищення ціни на газ для населення, чоговФондівимагаютьдляпродовженняспівпрацізУкраїною.Про церозповівзаступникголовиМінфінуСергійМарченко,передаєпрес-службаміністерства.

"Якщо буде підвищення тарифів, потрібні будуть додаткові витрати. Ми не є прихильниками зростання незбалансованих витрат. З іншого боку, ми розуміємо, що вимоги МВФ повинні бути реалізовані. Щоб продовжити програму, буде знайдено компромісне рішення", - пояснив заступник голови Мінфіну.
Марченкозазначив,щоцеможебутичастковепідвищенняабопереглядформулитарифоутворення.
"Ми в Мінфіні повинні бути як акробати: повинні і отримати від МВФ позитивне рішення про транш, і не розширювати при цьому незбалансовані витрати бюджету", - зауважив чиновник.

Марченкододав,щоМінфінплануєвиходитиназовнішніринкизапозичень-втомучислідля згладжування піків виплат України по держборгу, - щодорогообійдетьсяУкраїнібезпродовженняспівпрацізМВФ.

Ранішеповідомлялося,щоМВФзаявив,щоУкраїна повинна виконати свої обіцянки по узгодженню цін на газ з риночними в рамках програми кредитування.

Експерти вважають, щоУкраїна в будь-якому випадку виконає всі зобов'язання перед МВФ, оскількибезміжнароднихкредитівризикуєрозгубитивсі економічнідосягненняостанніхроківіотриматинову кризу,що межуєздефолтом.

В тренді
Валютний ринок завмер в очікуванні грошей МВФ: що буде з доларом

Всі подробиці в спецтемі Тарифи на газ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти