Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

МВФ закликає Україну встановити ринкові ціни на газ

31 березня 2018, 14:11

Регулювання цін на газ є ключовою вимогою для подальшого фінансування

Фото: "Сегодня"

Фото: "Сегодня"

Міжнародний валютний фонд заявив, що Україна повинна виконати свої обіцянки за погодженням цін на газ до ринкових в рамках програми кредитування, повідомив Reuters.

"Ми вважаємо, що важливо, щоб ціни на газ, включаючи тарифи для домашніх господарств, визначалися ринком відповідно до реформ, які були реалізовані в 2016 році, і які були одним з основних досягнень процесу реформ в Україні в останні роки", - заявив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Невиконання урядом рішень щодо врегулювання ціни на газ на рівні зовнішніх ринкових ставок, заморозило кредитування від Фонду після двох останніх траншів в квітні 2017 року.

В Україні поступово закривається вікно для проведення реформ, які підтримуються МВФ, на тлі проведення в 2019 році президентських і парламентських виборів, зазначили у Фонді.

Поточна програма Фонду також закінчується в березні 2019 року.

Кабінет Міністрів України
залишив без змін тариф на газ для населення до червня 2018 року. Так,назасіданні 28березня урядпродовжив діюпостанови"Про затвердженняПоложенняпро покладанняспеціальнихзобов'язаньнасуб'єктівринкугазу"до 1 червня2018 року.

Реклама

ЯкповідомлявміністрфінансівОлександрДанилюк,врезультатірозробкиновогомеханізмурозрахунківтарифи на газ можуть не тільки не вирости, але і знизитись.
Нагадаємо,рішенняКабмінустосуютьсятількиціннагаздлянаселення.Цінинагаздляпромисловостіформуєринок.

Ранішепрем'єр-міністрУкраїниВолодимирГройсманзаявив,щоУкраїна повинна повністю відмовитися від імпорту газу, щодозволитьзнизититарифинаблакитнепаливо.

Всі подробиці в спецтемі Тарифи на газ

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...