Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

На старі борги України витрачає стільки ж, скільки на війну – Яценюк

13 червня 2015, 08:33

Прем'єр наполягає на "українському сценарії" реструктуризації держборгу

Фото з архіву
 

Фото з архіву  

Обслуговуваннязовнішнього боргуобходитьсяУкраїнів стільки ж, скільки івсівійськові витрати.Про це заявив прем'єр-міністрАрсенійЯценюк.

"Обслуговуваннязовнішнього боргудорівнює всімвійськовим витратамдержави",- сказавЯценюк,додавши, що цестановить 5% бюджету.

Яценюктакожзазначив, що ненинішня владабралаборги,але воназараз повинна"зніматицеярмозінаступнихпоколінь".

"Борговий тягармає бутиреструктуризованонаприйнятних умовах,тому що бюджетцього не витримає", – такожзазначив Яценюк.

Реклама


Нагадаємо,найбільшіутримувачіукраїнських паперівне хочутьпогоджуватисяна списанняосновної суми боргу, вважаючи, що заявлениймасштабскорочення виплатзанадто великий.Крім цього, Росія вимагаєвиплати$ 3 млрдвкінці2015 року,відмовляючисьвід участівреструктуризації.

Читайте також: РФ будевважати"подієюдефолту"будьнеплатіжУкраїнипо боргу в $3 млрд

В тренді
Що купували українці в інтернеті в 2019 році

ГлаваМінфінуНаталіяЯреськоранішеу Вашингтонізаявила,що Україна наполягаєнаузгоджених зМВФумовахреструктуризації, які включають якперенесеннятермінів погашення,такі списанняосновної суми тазменшення процентнихставок.За їїсловами, йдетьсяпро списанняблизько 40%основної суми боргу.

Післяцього спеціальнийкомітет, що представляєкомерційнихзовнішніх кредиторівУкраїни, після серіїнових зустрічейз Мінфіномзаявив, що готовийдалівестипереговори про реструктуризаціюборгу країни, алебачить перешкоди в категоричностіМіністерства фінансів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...