"Нафтогаз" направив "Газпрому" пропозиції щодо перегляду контракту

29 липня 2014, 03:29

Про всі пропозиції української сторони щодо перегляду договору не повідомляється

"Нафтогаз" направив "Газпрому" пропозиції щодо перегляду

"Нафтогаз" направив "Газпрому" пропозиції щодо перегляду

НАК "НафтогазУкраїни" направивВАТ"Газпром" (РФ)листз пропозиціямипро перегляд контрактупро обсягита умови транзитуприродногогазу черезтериторіюкраїни з2009по2019 роки,повідомивглаваправління українськогодержхолдингуАндрійКоболєв.

"Нацього тижня минаправилилисту ВАТ "Газпром" з вимогоюзмінититранзитнийконтракт.Цей процестакож розпочато",- сказав він вефірі програми"Свободаслова" наICTV упонеділокввечері.

У той жечас глава"Нафтогазу" неповідомивпро всі пропозиціїукраїнської сторони щодоперегляду договору.

"Однимз елементівзмінитранзитногоконтрактує внесенняпевнихзмінв методикуобліку газу,де вінбудевраховуватися,як це будеконтролюватися",- додавА.Коболев.

Як повідомлялося,"НафтогазУкраїни" неодноразовокритикувавтранзитнийконтрактз "Газпромом"від 19 січня 2009роки завідсутність гарантійобсягів транзитуіумови "бериабо плати".Крімтого, останнім часомКиївпорушив питанняпро переглядставкитранзиту,вважаючи їїзаниженою.Українатакожпропонуєперенеститочку прийомуєвропейськими споживачамиросійського природногогазу на російсько-український кордон.

Ранішеглава "Нафтогазу" АндрійКоболєвне виключав,що у разі відмови"Газпрому" відпереговорів щодо змінитранзитногоконтракту,український держхолдингможе звернутисядо Стокгольмського арбітражу.

За йогословами, крімставоктранзитувУкраїніє рядсерйозних зауваженьдо інших,у тому числі,технічних моментівконтракту.Наприклад,він не дозволяє"НафтогазуУкраїни"чітко прогнозуватиобсяг транзитунанайближчі періоди.

НАК "НафтогазУкраїни" об'єднує найбільшінафтогазовидобувніпідприємства країни,є монополістомз транзиту і зберіганняприродногогазу в підземнихсховищах,атакож з транспортуваннянафтитрубопровіднимтранспортом потериторіїУкраїни.

В тренді
Долар знову впав у ціні, а курс євро зростає

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти