Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Ощадбанк" реструктуризував єврооблігації на $ 1,3 млрд

12 червня 2015, 22:22

Результати переговорів повністю відповідають цілям програми, підтримуваної МВФ

Мінфін вітає домовленості Ощадбанку з комітетом кредиторів про реструктур

Мінфін вітає домовленості Ощадбанку з комітетом кредиторів про реструктур

"Ощадбанк"успішно завершивпереговоризі спеціальнимкомітетом кредиторівщодо перепрофілюваннядвох випусківєврооблігаційз погашеннямв 2016і2018роках ісубординованого кредитуз погашеннямв 2017році на загальну суму1,3 млрддоларів.

Про це йдетьсявповідомленні Мінфіну.

"Результати переговорівповністю відповідаютьцілям програми,підтримуваноїМВФ",- наголошуєтьсявповідомленні.

Мінфінпідкреслює, що вонитакож демонструютьприхильністьУкраїни спільногопошукувзаємовигідного рішенняврамкахпереговорів про реструктуризаціюборгу.

Реклама

Відомствоне уточнюєумов, проякі домовився"Ощадбанк"з комітетомкредиторів,але вказує, що це дозволитьУкраїнізаощадитив2015-2018роках1,3 млрддоларіввиплат.

"Ми з нетерпіннямчекаємо продовженняпереговорів з власникамиборговихзобов'язань іншихінструментів, що входятьвпериметрборговоїоперації.Мінфінпідкреслює, щодляреструктуризації суверенногоборгу необхіднотакож зменшитирівеньборгу та його обслуговуваннядля задоволеннятрьохузгоджених зМВФцілей", -наголошується в повідомленні.

В тренді
Закони, ціни, пенсії, курси валют: що змінилося за тиждень
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

РанішеОщадбанкуточнював, що мова йдепро єврооблігаціїз погашенням10 березня 2016на700 млндоларів зкупоном8,25% річних із погашенням20 березня 2018на500 млндоларів зкупоном8,875% річних,атакожкредитна100 млндоларів,залученийчерезRBSякагента, з погашенням19 січня 2017і ставкоюLibor+5%.Виплатакупоназа єврооблігаціямиздійснюєтьсяраз на півроку.

Як повідомлялося,після затвердженняМВФновоїчотирирічної програмирозширеного фінансуванняEFFдляУкраїнина17,5 млрддоларівМінфінз 13 березняпочав консультації зкредиторамипро реструктуризацію зовнішнього боргуприблизнона23 млрддоларів,щоб заощадитивиплативперіод дії програмина15,3 млрддоларів.

Впериметрреструктуризаціїбулитакож включенізобов'язання "Ощадбанку", "Укрексімбанку" та"Укрзалізниці".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...