В Україні підвищать акциз на сигарети і екологічний податок

23 листопада 2018, 10:46

Влада знайшла джерела додаткових доходів держбюджету-2019


Сигарети серйозно подорожчають

Сигарети серйозно подорожчають / Фото: Олександр Яремчук

З 1 липня2019року вУкраїніпідвищатьна9%ставкиакцизногоподаткунатютюновівироби,такожбудепідвищенийекологічнийподаток.цепередбачаєзаконопроект № 9260 про зміну Податкового кодексу, якийВерховнаРадасхвалилапередприйняттямбюджету-2019.Доходивідцьогобулизаздалегідьврахованівпроектібюджету.

"Законом передбачається збільшити з 1 липня 2019 ставки акцизного податку на тютюнові вироби на дев'ять відсотків", – зазначається на сайті Верховної Ради.

Документтакожпередбачаєпідвищенняз 1 січня2019ставкиекологічногоподаткузавикидидвоокисувуглецю(СО2)стаціонарнимиджереламиз0,41грн/тдо10грн/т.Такожвводитьсяпоетапнепідвищенняставкидорівня25грн/тв2022 році.Щорічнепідвищенняскладе
5 грн/т.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крімтого,законвстановлюєнульовуставкуакцизногоподаткунаетиловийспирт,який використовуєтьсядлявиробництвахарчовогооцту,парфюмерно-косметичноїпродукціїтапродукціїтехнічногопризначення.Нормипро змінивадмініструванніакцизногоподаткуповногоіспиртувступаютьвсилуз 1 липня2019 року,авідповідальністьзаїхпорушення-з 1 жовтня2019 року.

Реклама

В тренді
Долар знову впав у ціні, а курс євро зростає

Такожпосилюєтьсяконтрользаобігомпального.ДляцьогоплануєтьсявідображативСистеміелектронногоадмініструванняреалізаціїпалива(СЕАРП)фактичнерухпаливаврозрізімісцьзберігання(вданийчасоблікздійснюєтьсяврозрізісуб'єктівгосподарювання).

Нагадаємо, в рамках "бюджетного дня" 22 листопада Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу. Головнимнововведеннямсталоте,щодо облрадам далиправобратизовнішнікредитиінадаватигарантії.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти