Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Експерти назвали найнадійнішу валюту за версією українців

30 листопада 2018, 09:25

Довіра до гривні виросла за останні роки, але все одно залишається проблемою

/ Фото: Анастасія Іскрицька

В Україні знову різко подорожчали долар і євроФахівціговорять пронегативний впливпсихологічногофакторанавалютнийринок,алеукраїнцівсеодномасовоскуповують"тверду"валюту.АналітикиResearch & Branding Groupз'ясували,які"гроші"нашіспівгромадянивважаютьнайнадійнішими.

"Різкікурсовіколиваннявикликаютьпанічні настрої,що підігріваютьажіотажнийпопитнавалюту.З 2008 рокувУкраїніспостерігаласякількахвильстрибкоподібноїдевальваціїгривні,якуспровокувалиоб'єктивнічинникиіпосилилапаніканаселення.Протягомостанніхроківпитаннястабільностінаціональноївалютиідовіридо неїнаселеннязалишаєтьсяоднимзнайбільшактуальних",-підкреслюютьексперти.

Якпоказуютьрезультатилистопадовогоопитування,валютою,що користуєтьсянайбільшою довіроюжителівУкраїни,як і ранішеєдоларСША-самевційвалюті,на думкубільшоїчастиниукраїнців(43%),заразнайбільшвигідноібезпечнозберігатисвоїгрошовізаощадження.

Реклама

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Далізвеликимвідривом слідуєєвро(15%)івласненаціональнавалюта-гривня-(12%).

Ще12%українцівниніне довіряютьжодній ізвалют,а16%-не визначилисьу цьому питанні.

В тренді
Ліквідація збиткових підприємств: що потрібно, аби українські шахти вижили

1543562012.3237

"Слідзазначити,щов порівнянніз осінню2016року і зимою2017рдовірадогривнідещо зміцнилася.Незважаючинате,щобільшістьукраїнціввважали за кращебзберігатизаощадженнявіноземній валюті,тільки15%опитанихзаостаннітримісяціробиливалютніоперації:6%-тількикупували,4%-тількипродавали,5%-купувалиіпродаваливалюту.Переважнабільшістьжителівкраїни(82%)заостаннітримісяціне купувалиіне продаваливалюту",-додаютьаналітики.

Нагадаємо,ранішевНаціональномубанкуУкраїнивідзначили,щозростаннядоларавУкраїнівище28гривеньне пов'язанезфундаментальнимиекономічнимипричинами – Нацбанк очікує, що долар здешевшає.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...