Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Тема інфляції в Росії вийшла на перший план – експерт

3 вересня 2014, 09:24

Падіння рубля "підігріло" песимістичні очікування, вважає фахівець

У Росії заговорили про падіння рубля та інфляцію. Фото: fininsider.ru

У Росії заговорили про падіння рубля та інфляцію. Фото: fininsider.ru

Натлісанкційіослаблення курсурублятемаінфляціївРФвийшланапершийплан.Про церозповівдиректораналітичногодепартаментукомпанії-брокера"Альпарі" ОлександрРазуваєв.

"Звичайно,проблема нетакагостра,якраніше.В90і рокиінфляціяінодідосягала20-30% на місяць,внульовівона такожбулавищепоточногорівня,інша справа,щотоді цекомпенсувалосяшвидкимекономічним зростанням.Вреальномувираженнідоходиприватних осібвнульові рокизросли майжевдварази",-зазначивексперт.

Інфляціятакожпідтримуєкредитніставкинабільшвисокомурівні,щостримує зростання роздрібноготорговогообороту іпідприємницькуактивність,вважаєРазуваєв.

"Основнимінфляційнимфактороммивважаємоослабленнярубля.Вонопідігріваєінфляційніочікування,швидкість обігугрошей.Ймовірно,за підсумками рокуінфляціяскладе8-8,5%",-прогнозуєаналітик.

Нагадаємо,на початкупоточного тижня1 вересня
, курс доларавРосіїсклав37,51рублів і побивісторичниймаксимум.ВУкраїнікурсдолара такожнедавнооновивісторичниймаксимум- 26 серпнякурсовіпоказникинаміжбанкудосягалипікових14,30-14,7грн/дол.

Реклама

В тренді
В Україні подорожчали долар і євро: офіційний курс

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...