Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В НБУ пояснили, що заважає поверненню гривні до економічно обгрунтованого курсу

12 серпня 2014, 18:37

Олександр Харько

Падіння гривні економічно необгрунтовано, проте є чинники, що продовжують тягнути гривню вниз

Курс долара в Україні різко виріс

Курс долара в Україні різко виріс

Падіннякурсу національноївалютихочі немає підсобоюфундаментальнихекономічних підстав,алепанічніочікуванняучасників ринку інаселення недаютьгривністабілізуватисянареальнихкурсовихпоказниках.

Про це,виступаючиу ВерховнійРаді,повідомилаглаваНБУВалеріяГонтарєва.

"Востанні тижнінавалютномуринку склаласяскладнаситуація.На це єоб'єктивніісуб'єктивніпричини.Головніоб'єктивніпричини- військовідіїнасходікраїни, томуочікуваннясуб'єктів ринку,які щодняпідкріплюютьсяпровокаційнимизаявамирізних політичнихпартійпро високу ймовірністьпочатку повномасштабноївійни зРосією- ціпанічнінастрої лишепосилюються.По-друге,це реальнийbusiness interruption(призупиненнябізнесу-англ.),що склавсячерез економічніпоказниківінфляції,падінняВВПіочікуваннясанкцій,як з бокуРосії,такі з бокуУкраїни,такяк будь-якісанкції можутьпривестидо погіршенняпоказниківВВПвмайбутньому.Суб'єктивнийфактор -панічнінастрої серед населеннята представниківбізнесу,пов'язані зоб'єктивнимичинниками",-сказалаГонтарєва.

Відзначимо,що економічнообгрунтованимвНацбанку вважаютькурс11,50-11,90грн/долар.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...