Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У страху перед девальвацією українці поспішають здійснювати великі покупки

7 листопада 2014, 15:17

Олександр Харько

Ситуація із споживчими настроями погіршуватиметься, прогнозує експерт

Девальвація гривні б'є по споживчих настроях

Девальвація гривні б'є по споживчих настроях / Фото: Сергій Ус

Споживчінастроїукраїнціву листопадіможутьпогіршитисяу зв'язку з негативноюдинамікоюгривні,побоюваннямиподальшогозакриттябанків,атакожтриваючимконфліктомвДонбасі.Таку думкувКомметаріі"Сегодня.ua"висловилаекспертінформаційно-аналітичногоцентруFOREX CLUBвУкраїніМаріяСальникова.

"У перспективіна листопадситуація можезмінитисявгіршусторону.Післязавершенняпарламентськихвиборівнавалютному ринкувжевступиливсилунововведенняНБУщодо проведеннящоденнихаукціонівнаміжбанку,якіможутьсприяти падіннюгривні",-відзначаєексперт.

"Такізаходи єважливимфакторомдлянаселення, івиступлятьпричиною зниженняоцінокщодо інфляції тадевальвації.Крімтого,оцінкинаселення, особливотієї частини,якепроживаєвневеликихмістахіселах,можутьзберегтисянегативнимичерез відсутністьроступенсійінизькихтемпівзростаннязаробітнихплат",- вважаєСальникова.

Аналітикинапомніает,щоіндексспоживчихнастроїввжовтнівирісна 0,4пунктів дорівня54,3пунктів."Цесталоможливимзарахунок зростанняоптимізму щодоперспективрозвиткуекономікикраїнинанайближчий рік,атакожочікуваньполіпшенняособистогоматеріальногостану",-кажеСальникова.

За їїсловами,незважаючинапогіршенняоцінокпоточногоособистогоматеріальногостановища,українцівважають за доцільнездійснювати великіпокупки.

"Цеможебути заснованенапобоюваннях зростанняінфляції.Відповідніоцінкизажовтень зрослина6пунктів дорівня190,4пунктів",-резюмуєСальникова.

Нагадаємо,курсдолараНБУсьогодні, 7 листопада
,
встановив новийісторичний рекорд – 14,47 грн/дол. Вартістьамериканськоївалютинаміжбанкутим часомпробила відмітку в 15 грн.

Реклама

В тренді
Долар вниз, євро – вгору: Нацбанк оновив офіційний курс валют

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...