Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Україні побудують важливу трасу для сполучення з ЄС

30 липня 2017, 15:47

Сергій Остапенко

События на ТК Украина

Нова автомобільна дорога з'єднає Львів з Миколаєвом і стане частиною транспортного коридору від Балтійського моря до Чорного

ВУкраїніактивновідбуваєтьсяремонтіреконструкціядоріг.Алекрімтогобудепобудованаіноваавтомобільнатраса.Про цеповідомивпрем'єр-міністрУкраїниВолодимирГройсман.

"Мине тількиупорядковуємотідороги,якііснують.Мипочинаємоновіпроекти.Одинзних-оновленадорогаЛьвів-Тернопіль-Вінниця-Одеса-Миколаїв,якастанечастиноютранспортногокоридоруміжпольськимипортамиБалтіїінашимиЧорногоморя "GO HIGHWAY" (Gdansk-Odesa)",-написаввіннасвоїй сторінцівFacebook
.

Якповідомивпрем'єр,унедавноприйнятихзмінахдо бюджетузакладеніперші800 млнгрннареалізаціюцьогопроекту.

"Такимчином,реалізаціяцьогомасштабногопроектувжепочинається!"-додавГройсман.

Реклама


Вінтакожуточнив,щододатковітранспортніможливостінамаршрутізахідний кордон-Львів-Одеса-Миколаївплануєтьсянароститизарахуноккапітальногоремонтуіреконструкціїцієїдороги,будівництвановихрозв'язокіоб'їздів.

"Зокрема,врамкахцьогопроектупередбачаєтьсяреконструкціятакапітальнийремонтпонад70кілометрівдорогиКраковець-Львів,більше90кілометрівЛьвів-Тернопіль,майже270кілометрівдорогиУмань-Одеса,ремонттареконструкціяіншихділянокцієїдороги,реконструкціяпівнічногооб'їздуЛьвоватабудівництвосхідногооб'їздуТернополя,будівництводекількохдесятківновихтранспортнихрозв'язок.Всецедозволитьістотнопідвищитиіпропускнуздатністьтрасиібезпекуруху",-додавГройсман.


screenshot_1_01

screenshot_1


Ранішетакожповідомлялося,щоу 2019 році в Україні почнеться будівництво перших платних доріг.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...