Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Луценко: Ми готові взяти на себе всю відповідальність за реформи в країні

6 жовтня 2014, 00:23

События на ТК Украина

Лідер Блоку Петра Порошенко розповів про те, що очікує країну, в тому випадку, якщо його політична сила отримає більшість голосів на майбутніх парламентських виборах

Юрій Луценко. Фото: job-sbu.org

Юрій Луценко. Фото: job-sbu.org

У прямомуефіріінформаційно-аналітичної програми "События недели"наканалі "Україна" лідер БлокуПетраПорошенкоЮрійЛуценкорозповів про те, щоочікуєкраїну, втому випадку, якщойого політичнасилаотримаєбільшістьголосівнамайбутніх парламентськихвиборах.

За словамиЮріяЛуценка у разіотриманняйого політичною силоюбільшості впарламенті, "Україну очікуютьреформи"."Грузинський досвідпоказав, що можна ввідсталій країнідужешвидко зробитипроцвітаючуекономіку.Алегрузинимали4роки доросійської агресії. МивжемаємоагресіюРосійськоїФедерації. Тому, у наснемає стількичасу.Намнеобхідні терміновіреформи, буквальнов4перших місяціпіслявиборів", -кажевін.

Політикпідкреслив, щовразі перемогинавиборах, їмбуде необхіднаопозиція:"Нам необхіднаопозиція.Алемихотілиб отриматибільшість уцьому парламенті, щобреформи небули затягнутікоаліційнимипереговорами, черговимишантажупропартійніквоти. Миготові взятинасебевсювідповідальністьза реформивкраїні. Звичайно ж, ми небудемосамостійно"правити". Мизапросимодоспівуправління колегпо Майдану. Навітьякщоу насбуде51% ми всеодно будемозапрошуватиіАрсеніяЯценюка, іАнатоліяГриценка, іЮліюТимошенко-формуємопозиціюразом.Алетак, щоб особистіінтересикожного несуперечилизагальному курсу".

На думкуЮріяЛуценка, у його політичноїсили"хорошийсписокі до ньогонемає питаньу громадянського суспільства". "Кільканомерівз цього спискубулинамивичищеніпіслякритичнихзауважень, якімивідмінночуємо. Нашсписокпо "мажоритарці" отримав більше критики,іу насє відповідь.Але останнєсловоскаженарод.Мажоритарнийкандидатпройде "народний суд" і народнулюстрацію. Ми ніводнуобласть неспустили"парашутистів". Всівони представленікандидатами, якінародилися абопрацюваливцихобластях", -кажевін.

Луценковпевнений, що "необхідністьочищення владиєабсолютноочевидною". "Але те, що заразчастовідбуваєтьсянавулицях: з сміттєвимибаками, зпобиттямнелюбихнародовіполітиків...Ценеправильно. Алеце єдинареакціялюдей, які не бачатьзміннасвоєму рівні.Вони небачать, щопомінялосявїх повсякденному життівжечерез7місяцівпісляреволюції.Тому, законпідписано, ілюстраціяпочнетьсябуквальновнайближчі дні. І цеприберечастонеестетичніі неправомірнідіїпроти політиків" - підсумувавполітик.

Дивітьсяінформаційно-аналітичну програму"События недели"наофіційномусайті каналу, атакожнасайтівідеоресурсуoll.tvінановинному
порталіsegodnya.ua.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...