Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Донецькій області бюлетені "вкидають" прямо при спостерігачах – КВУ

27 жовтня 2014, 01:54

Комітет виборців закликає перевірити проблемну дільницю

 КВУ заявляє про фальсифікації виборів на дільниці

 КВУ заявляє про фальсифікації виборів на дільниці

Навиборчій дільниці№140089,округ№59,смт.ВеликаНовосілка (Донецькаобласть)члениДВКфальсифікуютьвиборивприсутностіспостерігача,повідомляєКомітетвиборцівУкраїни(КВУ).

"Членидільничноївиборчоїкомісіївідкриливиборчіурниі почалирахувати бюлетені.У тойжечас у присутностіспостерігачаодинз членівДВКвкинувбюлетеньвурнупід час її відкриття",-заявляютьворганізації.

КВУзакликаєвсіх спостерігачіввід політичнихпартій,кандидатівта громадськихорганізацій,якіпрацюютьвокрузі№59,приїхатиі "запобігти ізафіксуватинезаконнідіїчленів цієїкомісії".

"Завданнядержавнихорганіввлади -забезпечитизаконністьпроцесупідрахункуголосів та встановленнярезультатіввиборіввокрузі№59",-заявивголоваправлінняКВУСерегейТкаченко.

РанішеспостерігачіКВУтаОПОРИзафіксуваливкиданнябюлетенівнацій дільниці.

Напередоднівиборів у містіКурахове (Донецькаобласть),натериторії59-гоодномандатноговиборчогоокругу,озброєнілюдизахопилиі утримувалиІгоряГ.-керівникагрупиагітаторівпоВеликоновосілківськогорайонузакандидатавдепутатиСергіяСажко.ТількипіслявтручанняпредставниківштабуСажкойоговідпустили.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Фальсифікації виборів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...