Інтерв'ю з Русланою Писанкою: "Ступка смішив мене, пародіюючи, як я веду погоду"

Українська актриса розповіла, що її до сих пір запрошують на російське ТБ, як шанувальники співали їй серенади під балконом, чому шоу про танці змінило її ставлення до чоловіків і про виставу "Поїзд" Одеса-Мама "(24 травня в МЦКМ)

Ім'я: Руслана Писанка

Народилася : 17 листопад 1965 р Києві (Україна)

Реклама

Українська актриса, телеведуча. Народилася в сім'ї кінооператора Ігоря Миколайовича Писанко (справжнє прізвище акторки пишеться саме так). Популярність їй принесла передача "Погода" на каналі "Інтер". Також вела реаліті-шоу "Службовий романс" в парі з Володимиром Зеленським.

Закінчила режисерський факультет Київського державного інституту культури за спеціальністю "режисер телебачення". Брала участь в проектах українських і російських телеканалів. У 2010 році брала участь у шоу "Зірка + Зірка" на "1 + 1", співала в дуеті з українським оперним і естрадним співаком Володимиром Гришком.

На рахунку Писанки більше 20 фільмів в Росії, Україні, Польщі та Голландії. За роботу у фільмі "Москаль-чарівник" (1995) була нагороджена Державною премією України ім. Олександра Довженка.

Реклама

Грала в московських і київських антрепризних театрах, виступала на естраді. З 2007 року – актриса Російського незалежного театру. Зараз працює на українській театральній ниві в складі трупи вистави "Поїзд "Одеса-мама".

У Руслани є дуже цікаве хобі – актриса займається розписом великодніх яєць і шкатулок. Також Писанка дуже любить гонки, навіть сама брала участь в жіночих ралі.

Актриса одружена вдруге, зараз в шлюбі з бізнесменом Ігорем Ісаковим. Дітей немає.

Реклама

Руслана , ви з дитинства знали , чим будете займатися в майбутньому?

Я вже з п'яти років називала себе народною артисткою Радянського Союзу . Навчалася в музичній школі , завжди брала участь у всяких ранках : співала , танцювала . Такими були мої перші кроки до артистичної кар'єри .

Знаю , що ви , до всього іншого , закінчили художню школу . Що вас зацікавило в цій сфері?

Так, я закінчила декоративно-прикладну художню школу. Я багато чого вмію: плести гобелени, ліпити з глини, починаючи від іграшок і закінчуючи абстрактними фігурами, малювати різними техніками (туш, перо, гуаш, акварель, графіка). Так що зможу працювати і художником! Якщо раптом трапиться, що мені потрібні будуть гроші на хліб, заробити зможу завжди. Хоча художня школа не вища освіта, і професіоналом себе назвати не можу, проте воно дуже допомагає в роботі. Я на папері придумую костюми і декорації, можу намалювати кадр, колись навіть розкадрування для мультика намалювала в інституті .

Ви дуже яскрава жінка . Бувало таке , що вам незвично зізнавалися в коханні?

Ой, зізнання бували різні. Було таке, що людина не вмів співати, але намагався виконувати серенади. Я тоді жила на восьмому поверсі, а він з вулиці співав і кричав: "Я люблю тебе". Мені було смішно – цей молодий чоловік був мені абсолютно нецікавий. Вже пізніше я зробила висновки, що не можна сміятися над чужими почуттями. Згодом я розплачувалася за це: закохувалася, а у відповідь – тиша. Щоб знайти взаємну любов, знадобилося багато років. Говорити, що моє життя було наповнене величезною кількістю зізнань, я б не стала: з чоловіками я здебільшого дружила .

Чоловіки – політики , напевно , теж залицяються ?

Були спроби , особливо коли " Погоду " почала вести . Я завжди від них бігала , тому що відразу згадувала комсомол і партійні з'їзди . Мені здавалося , що всі політики – це люди , які нудно сидять і засідають . Тому протягом своєї погодної телеепопеї трималася від них подалі . При цьому мені приписували романи з багатьма , хто займав у той час високі пости.

А як ви познайомилися зі своїм чоловіком?

Я завжди дивувалася, як багато жінок можуть знайомитися в інтернеті. Мені здавалося це принизливим, особливо на сайтах знайомств. Якась торгівля собою! А одного разу вирішила заглянути в соцмережі і подивитися, що це таке. Мій майбутній чоловік (бізнесмен Ігор Ісаков. – Авт.), – звичайно, тоді я не знала, що він ним стане, – познайомився зі мною, коли я вже хотіла піти з "Однокласників", розуміючи, що не можна спілкуватися з абстрактними людьми. Він став пропонувати випити чаю, на що я відповіла, що якщо буду з кожним зустрічним пити чай, мені доведеться випити Чорне море. Тим більше до нашого знайомства багато чоловіків в мережі закидали проханнями – позичити грошей, влаштувати на роботу. Ця ситуація з безпорадними чоловіками довела мене до того, що я весь свій гнів вилила на майбутнього чоловіка. Але він не зніяковів, став мені дзвонити, а потім – все як у всіх: почали зустрічатися, і в результаті він зробив мені пропозицію. Я була готова до змін у житті, мені потрібен був чоловік, і саме такий. У кожної жінки свої переваги: особисто я вважаю, що чоловік повинен бути розумним, надійним і не словом, а ділом доводити свою любов. Якщо, зустрівши чоловіка, відчуваєш, що стало важко, його потрібно залишити, а якщо, навпаки, стало набагато легше і приємніше, значить, це те, що потрібно .

Дивлячись на вашу життєлюбність і популярність , багато жінок перестали комплексувати з приводу своїх форм . А всі українські чоловіки визнали вас секс – символом країни . Як ви до цього ставитеся?

Звичайно , з гумором ! І тоді , і зараз . Але завжди говорила , що я не символ , а людина . Не хочу бути якимось символом , я не покладаюся на думку інших . Хочу надихати тільки близьких мені людей , які люблять мене не тільки коли я при параді , але і коли я абсолютно проста , домашня.

Зараз сидите на дієтах?

Ми недавно працювали над виставою, я пошкодила ногу і змушена була зробити операцію на колінному суглобі. Зараз перебуваю в реабілітаційному періоді, тому спортом не займаюся. Так що трапляються і активні періоди в цьому відношенні, і затишшя. Але на репетиціях все компенсується – це ще той спорт. І так – дієта! Люди, які страждають від зайвої ваги, все життя зобов'язані сидіти на ній. Дієта повинна бути нормою, а не тимчасовим поняттям. Я знаю, що мені підходить роздільне харчування: відокремлюю білки від вуглеводів, які не змішую їх, і це дає прекрасний результат. Але цим потрібно займатися: здійснювати над собою зусилля, брати їжу з собою. Якщо ти правильно харчуєшся, багато рухаєшся, доглядаєш за шкірою – ти будеш виглядати добре. Як тільки закидаєш ці заняття – починаєш виглядати погано. Тим більше що в якийсь момент роки починають брати своє (посміхається). Але хто працює з дитинства, добре виглядає завжди .

В цьому році Богдану Ступці виповнилося б 75 років . Ви поряд з ним спілкувалися – пам'ятаєте першу зустріч з ним?

Уже 75 років? .. Знаєте, головне в житті – встигнути зробити щось для кого-то. Особливо важливо, щоб людина могла назвати когось своїм учителем. У мене з Богданом Сильвестровичем було багато зустрічей. Коли я ще працювала адміністратором на телебаченні в літературно-драматичній редакції, Богдан Сильвестрович був у нас частим гостем. Ми дуже його любили, запрошували на головні ролі. Я з ним багато працювала, але сказати, що ми прямо-таки дружили, було б неправильно. Ми часто бували на фестивалі в "Артеку", де він нас смішив, показуючи, як я веду погоду. Потім, коли польський режисер Єжи Гофман затвердив Ступку на роль Богдана Хмельницького, ми зустрілися на якомусь заході, і він сказав: "Я зараз їду до Гофмана, він шукає Горпину, відьму. Я розповім йому про тебе, тому що, мені здається, ти підійдеш на цю роль". Коли пан Єжи подзвонив мені в Київ, на домашній номер, я мало не впала. Він мені каже: "Слухай, я хочу, щоб ти спробувати на роль Горпини. Я приїду до Києва у справах і попрошу сина Ступки зіграти роль Богуна, щоб він допоміг на пробах". Ми зібралися, зробили проби, мене затвердили, і після цього я стала називати Богдана Сильвестровича своїм кінематографічним татом. Вийшло дуже гарне кіно .

Свого часу ви зважилися на участь в проекті " Танці з зірками " . Що штовхнуло вас на це?

У той час я жила в Москві, дивилася цю програму на місцевому каналі і думала: слава Богу, мене туди не кличуть, бо я б, напевно, цього не витримала. Як тільки про це подумала, мені подзвонив Олексій Гончаренко, який був продюсером проекту, і запросив в якості учасниці в шоу в Україні. Дзвінок був у травні, а початок запланували на жовтень. Запитала, хто цей щасливчик, з яким я буду танцювати. Мені пообіцяли знайти хорошого партнера, і я вирішила спробувати. На кастинг мені привели Влада Яму та Колю Коваленка. Перша спроба була з Ямою. Наша пара виглядала досить комічно: він дуже худорлявий, а я в тілі, нехай і сильно схудла до того моменту. Коли він почав виконувати якісь рухи латини, мене це початок смішити. Він почав злитися, мовляв, як це так – партнерка сміється. Тільки пізніше я дізналася, що є правила поведінки в парі: за ним партнерка завжди повинна мовчати і йти за партнером, і ніяк по-іншому. Я ж безвідповідально зареготала, Влад пішов, і прийшов Коля. Він тоді, навпаки, був немаленьким, кілограмів під 90. Він відразу схопив мене за руку, та так, що після синяк залишився, і потягнув мене: ча-ча-ча, раз-два-три! Я відразу відчула, що за характером він непростий хлопець, але, з іншого боку, мені простий і не підійшов би: мене треба було ганяти, бити палицею і змушувати працювати. Цим, власне кажучи, Коля і займався весь проект .

Чи вплинули " Танці " на ваше життя ? Або після закінчення проекту всі стало на круги своя?

У мене життя ділиться на два етапи: до танців і після. Коля Коваленко виявився тим тренером, який зміг мене поставити в вузькі рамки. Я взагалі мало кому підкорялася, навпаки, була сама собі командиром. Він же страшно лаяв мене за це, говорив, що партнерка повинна йти за партнером, а не навпаки. Пізніше я спроектувати відносини партнерів в танці на життя. І зрозуміла: як тільки перестаєш командувати мужиком і стаєш жінкою, яка підпорядковується чоловікові, він починає робити для тебе щось дуже хороше і приємне. Коли ти говориш: "Всі мужики сволочі" або "Мужиків взагалі немає", вони тобі ніколи і не зустрінуться. Танці навчили мене життя, як би дивно це не звучало. З величезною вдячністю згадую і Льошу Гончаренка, який покликав мене в шоу, і Колю Коваленка за те, що він навчив мене бути жінкою, і Влада Яму, який разом з Наталкою Могилевською були для мене прикладом для наслідування. Тоді у мене був чоловік, з яким ми розлучилися, тому що він не витримав цього марафону, ритму, його з'їдали ревнощі, якась власна неспроможність. Замість того, щоб розвиватися, він злився, і наші шляхи розійшлися .

new_image2_75

Одеський кінофест . На червоній доріжці з " Масками".

Після відходу вашого брата в 2012 році ви взяли на себе опіку над вашими племінниками , Макаром і Мартою . Зараз вони живуть з вами?

Це не опіка , у них же є мама . Я внутрішньо відчуваю , що повинна допомогти їм стати на ноги разом з їхньою матір'ю . Коли брат пішов , я відчула , що це моя святий обов'язок – дати їм по максимуму те, що можу . Нещодавно , наприклад , купила їм путівки в дитячий табір . Вони поїдуть на одну зміну , відпочинуть і творчо попрацюють.

У майбутньому плануєте своїх дітей?

Вже немає. Але якщо раптом у мене з'явиться вільний час , ми зможемо взяти прийомних дітей . Ми колись говорили з чоловіком про це , але оскільки у мене дуже щільний театральний графік , зараз не час . Знаєте , не можна ні про що зарікатися . Є речі , які ти плануєш , але все обертається по – іншому . Є те, що ти не плануєш , але воно до тебе раптом приходить , і розумієш , що це саме те , чого ти чекав.

У 2009 році ви випустили свою кулінарну книгу . Що спонукало вас на створення збірки рецептів?

Це замовлення, сама я б в житті на це не зважилася. Це насправді не так просто! Написати – справа нескладна, хоча і на це потрібно було витратити багато часу. Але потім треба готувати, фотографувати, знімати посуд – стати практично фуд-стилістом! Це все – додаткові професії, які я освоювала, так що якщо де-небудь буде потрібен фуд-стиліст, зможу підробити (посміхається). Я всі страви української кухні розписала, причому так добре, що готувати можуть навіть ті, хто взагалі не вміє цього робити, весь процес розписаний похвилинно. Правда, купити книгу важко, адже її видавали росіяни .

Ви багато граєте в театрі , і на спектаклях часто трапляються курйози . Яка історія змусила вас сміятися до сліз?

Смішних ситуацій було дійсно багато, але одна перемагає. Вона пов'язана зі спектаклем "Женихи". У нас були банкетки на колесах у вигляді скринь – ми використовуємо їх як дивани. Мій персонаж – сваха-невдаха, яка трохи випиває, вічно з червоними очима і трохи хитка, тому всі рухи у неї трішечки неконкретні. За сценарієм я розбігаються, сідаю на край цього дивана і підтискають ноги під себе. Якось на виставі я побігла до своєї скрині та села не на край, а глибоко, і вийшло так, що центр ваги змістився. Через це я почала ефектно падати назад. Володя Горянський, мій партнер, сидить на авансцені на стільці і каже: "Коли ти намагалася подати тіло вперед, щоб повернути на місце центр ваги, ти на секунду зависла і почала падати назад немов в сповільненій зйомці". У підсумку я звалилася (сміється). А тумба з реквізитом – зверху на мене. Сказати, що я реготала – це нічого не сказати. Я вмирала зі сміху. У мене було відчуття, що задихнусь, я не могла заспокоїтися. І ось як впала, так і не могла встати. Володя Горянський сидить, у нього сльози від сміху ллються. На сцені був ще третій актор, він теж заходився від реготу, але все ж поставив тумбу на місце. Ми сміялися хвилин 15, напевно! А потім Горянський сказав глядачам: "Це потрібно закріпити!". Виставу після цього продовжили .

Останні роки ви провели десь в небі між Україною і Росією – постійно були задіяні в російських проектах . Яка ситуація зараз?

У Росії проекти, в яких я брала участь, зупинені. Відносини між країнами ускладнилися, я туди не прагну, та мене туди і не кличуть. Протягом останніх двох років мене запрошували на російське телебачення, але я знаю, що туди вони покличуть політиків і так далі – почнеться гризня, метушня, образи. Краще відразу відмовитися, тому що знаєш, що вони будуть провокувати. Це ж ТБ, їм потрібні рейтинги. Хтось із артистів погоджується, їде, потрапляє в неприємні ситуації, а мені досить в інтернеті всякі шоу перегорнути, щоб побачити їх настрій. Багато хто думає, що я ще там, але це не так. Хочу жити в Україні, примножувати її духовні багатства, щоб людям ставало легше і цікавіше. Хоча і там у мене є вірні друзі, ми спілкуємося .

Уже 24 травня в Жовтневому палаці відбудеться спектакль " Поїзд " Одеса – Мама " . Розкажіть про цю роботу.

Це п'єса про всепоглинаючу любов матері до сина. Історія починається з того, що 55-річний одесит сідає в поїзд, щоб в перший раз без мами виїхати до Львова. Мама купила йому квиток в СВ, він спокійно розташовується, але перед самою відправкою раптом вривається мій персонаж Наталка, яка з "Сьомого кілометра" везе купу речей. Тут починається протистояння двох світів: вона "запальна" українка, а він – інтелігентний мамин синочок. Не хочу розкривати всі таємниці про фінал історії, але він життєвий. Найголовніше, що в цій п'єсі є життєстверджуючий мотив. У ній взяли участь Олег Філімонов, Віктор Андрієнко, Яків Гопп, переможниця конкурсу "Голос Діти" Анна Ткач, яка виконує там всі пісні, і звичайно ж, я разом з режисером-постановником Ігорем Славинським. Кожен вніс частинку себе, свого таланту і бачення. Люди сміються і плачуть, а для артиста це вище благо, найвища похвала .

Читайте також:

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама
Говорить президент України
Більше заяв Зеленського
ЗСУ: головне
Докладніше
Допомога під час війни
Більше новин
Love is...💙💛
Подорожуй Україною
У пошуках роботи
Знайти своє місце!
🏠 Квартирне питання
Новини нерухомості
"Разом нас багато"
Нас не подолати
🚘 Актуалка для автовласників
Що ще нового?
Кулінарний майстер-клас
Що приготувати?
⚽ Фан-сектор
Вболівай за футбол!
Be in Techno Trends
Слідкуй за новинами
⭐ Срачi прибули
Більше скандалів
🔮 Прогнози та гороскопи
Що ще кажуть зірки?
Валюта
Курс долара в касах банків (купівля/продаж)
1
ПУМБ ПУМБ
35.8/36.3
2
ПриватБанк ПриватБанк
35.5/36.3
3
Ощадбанк Ощадбанк
35.7/36.15
4
Райффайзен Банк Райффайзен Банк
36.4/37.1
5
Укрексімбанк Укрексімбанк
36.2/36.7
6
Альфа-Банк Альфа-Банк
35.5/36.7
7
Укргазбанк Укргазбанк
35.4/36.4
8
Універсал Банк Універсал Банк
35.4/36.9
9
OTP Bank OTP Bank
31.95/35.0
Герої не вмирають!

Позивний “Депутат”... Сергій Компанієць - старшина роти 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Воював на передовій з 2014 року. Хлопці називали 47-річного старшину батьком, бо він допомагав і вчив кожного. Загинув у бою під Ізюмом, прикриваючи побратимів. Його 16-річний син пішов вчитись у військовий коледж…

Історія героя
Рейтинг цін
Скільки коштує житло у новобудовах Києва (грн за м²)
1
Печерський Печерський
90 592
2
Шевченківський Шевченківський
57 791
3
Оболонський Оболонський
54 494
4
Подільський Подільський
51 178
5
Голосіївський Голосіївський
46 989
6
Святошинський Святошинський
36 659
7
Дніпровський Дніпровський
35 882
8
Дарницький Дарницький
35 881
9
Деснянський Деснянський
35 364
10
Солом'янський Солом'янський
31 688
Прогноз 🔑
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
2157К
2
Олександр Усик Олександр Усик
1698К
3
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1660К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1150К
5
Володимир Кличко Володимир Кличко
1021К
6
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
871К
7
Андрій Лунін Андрій Лунін
658К
8
Віталій Кличко Віталій Кличко
515К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
496К
10
Юлія Герасимова Юлія Герасимова
449К
У кого найбільший прогрес
ЗАПРАВКИ
Паливо сьогодні
95+
95
ДП
ГАЗ
51,50
49,52
50,69
27,61
51,90
49,90
50,90
27,89
53,05
51,38
51,63
27,56
53,50
51,50
51,50
28,21
53,99
52,49
53,99
28,48
56,99
54,99
54,99
28,97
56,99
54,99
54,99
28,98
57,88
54,39
54,49
28,65
58,99
56,99
55,99
28,98
-
48,90
49,01
27,00
статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

61932.51

Binance Coin (BNB)

407.49

Dogecoin (DOGE)

0.12

Litecoin (LTC)

84.72

Theta (THETA)

1.88

Haute Couture
Розклад Fashion Weeks

Париж. Франція

3 – 7 липня

Париж. Франція

Маямі. США

14 – 21 липня

Маямі. США

Нью-Йорк. США

9 – 14 вересня

Нью-Йорк. США

Лондон. Англія

16 – 20 вересня

Лондон. Англія

Мілан. Італія

20 – 26 вересня

Мілан. Італія
Подробиці з модних показів
Вибір українців 🚘
Які нові легкові авто купували у червні
1
Toyota Toyota
456
2
Renault Renault
327
3
Volkswagen Volkswagen
263
4
Hyundai Hyundai
172
5
Skoda Skoda
168
6
Mitsubishi Mitsubishi
162
7
BMW BMW
120
8
Nissan Nissan
102
9
Mercedes Mercedes
94
10
Ford Ford
87
Детальніше
Love is... 💙💛
За що ми любимо Вінницю
Водонапірна вежа

Водонапірна вежа

Фонтан «Roshen»

Фонтан «Roshen»

Вареники з вишнею

Вареники з вишнею

Double-decker

Double-decker

Готель «Савой»

Готель «Савой»

Вiдвiдати мiсто після перемоги

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти