Ми входимо в нову еру, і вона позитивна – інтерв'ю з перуанським шаманом

17 лютого 2017, 07:00

Дон Хорхе Луїс Дельгадо – людина незвичайна і цікава. Він живе в одному з найзагадковіших місць планети – біля озера Тітікака, займається вивченням місць сили в Перу і може багато чого розповісти про секрети ритуалів. Сайт "Сегодня" зустрівся зі справжнім перуанським шаманом і розпитав його про пророцтва інків, НЛО, зміни в світі і секрети щастя

- Сучасний світ – це світ технологій. Тоді хто такий сучасний шаман?

Реклама

- Нових технологій незліченна кількість – вони дають нам багато, йдуть попереду нас. Але все це виходить від одного джерела – від якоїсь мудрості. Сучасний шаман – це той, хто по-справжньому розуміє, що всі ці технології контролюють людину. Тоді виникає питання, як залишатися вільним. При цьому важливо розуміти, що всі закони природи взаємозалежні – і взаємозалежні, в тому числі, з космічними законами. Це що стосується сучасних шаманів.

Що стосується старих шаманів, можна сказати те ж саме. Великої різниці, взагалі-то, немає. Немає відповіді на питання, хто кращий шаман – той, хто жив раніше в келіях і печерах або той, хто живе зараз в сучасному світі. Зверніть увагу, як сьогодні ми повертаємося до природи – але разом з тим ми бачимо, як все еволюціонує.

- А звідки отримують знання сучасні шамани, де вони вчаться?

- Питання не в тому, чи бути шаманом – питання в тому, як бути щасливим самому і приносити щастя спільноті, в якій ми живемо. Не в тому сенсі, щоб бути щасливим з якоїсь причини – важливо бути щасливим без будь-якої причини.

Реклама

Бути щасливим без причини – це особливий стан духу, стан сутності. І знову ж таки це повернення до своєї духовності. Тільки розум наш хвилюється – причому, найчастіше без жодних причин. Іноді нам необхідно хвилюватися – іноді ми відчуваємо себе неповноцінними без цього хвилювання. Це все робота розуму. А коли ми починаємо відчувати, як ми привносимо своє світло, свою усвідомленість, щоб повернутися до своєї власної силі – силі любові, ми починаємо служити. І тоді ми знаходимо мудрість. Це не та наука, для отримання якої потрібно йти в інститут.

Важливо бути щасливим без будь-якої причини.

У кожного всередині є певна сутність. Питання тільки в тому, як ми цю сутність називаємо. Хтось називає це "шаманом", хтось – внутрішнім учителем, внутрішнім майстром, хтось – внутрішнім ангелом. Назва може бути будь-якою. Але по суті, це властиво кожному з нас.

- Яким був ваш шлях? Звідки ви черпали знання – з сім'ї, від майстрів?

- Я взагалі дуже довгий час уникав всього, що стосувалося шаманізму, езотерики та будь-яких метафізичних знань. Все, чого я хотів, – бути сучасним науковим діячем, людиною знання. Але в якийсь момент я зрозумів, що втекти неможливо. І тоді я став відкриватися цьому – і все стало приходити само собою. Взагалі-то, мені навіть не довелося шукати – в потрібний момент прийшли правильні люди і правильні книги.

Моя мама була цілителькою – вона працювала з дітьми. Буває, діти кричать без причини – і ми не розуміємо, чому вони кричать. Ми починаємо давати їм різні ліки – від лихоманки, від шлунка, від голови. Одного разу мама зрозуміла, що може через фізичне тіло гармонізувати душу дитини. Коли дитина кричить, душа не відчуває себе комфортно в цьому фізичному тілі. Цим дітям не вистачає любові і світла. Моя мама брала пелюшку дитини, йшла з нею на захід сонця і кричала за допомогою до Матері Марії. Цією пелюшкою вона накривала дитину, після спочатку робила паси руками на якійсь відстані, а потім торкалася до дитини – і знову повторювала маніпуляції. Це виглядає як фізичний масаж, але, взагалі-то, цей направлення світла дитині і гармонізація її душі. Тоді у мене виникло питання: чому після цього діти сплять кілька годин, а потім, прокидаючись, посміхаються?

Реклама

Колись до нас приїхав журналіст – він працював над документальним фільмом для ВВС про культуру аймара (індіанський народ, що живе в районі озера Тітікака – прим.), який називався "Старі боги і нові обличчя". У мене було 6 місяців на підготовку. За цей час я мав зустрітися з усіма можливими фахівцями, які могли розповісти про наших богів. Так у мене з'явилася можливість дізнатися у старих шаманів про значення одного мого сну, який часто повторювався. У цьому сні я йшов по великим валунах рожевого кольору. Я запитав, що це може означати – і мені відповіли: "Ти знайдеш це місце і будеш ходити по цих каменях". Тоді я став вивчати подібні місця, після чого написав про них книгу під назвою "Пробудження Анд" і познайомив з ними весь світ. Виявилося, що мені снилося місце, яке називається Араму Муру.

Крім того, я почав працювати десь з 11 років – заробляв тим, що підносив валізи туристам в готелі. Я почав шукати нові знання, коли вони почали задавати питання. Потім я почав працювати туристичним гідом – і дивним чином виявлялося, що ті люди, які приїжджали до мене, з якими мені довелося працювати як гіду – вони всі якимось дивним чином в тій чи іншій мірі були пов'язані з духовним розвитком. Це була просто містика якась! Я питав у своїх колег: "У вас у всіх так? До вас приїжджають люди заради духовного розвитку?", – Але вони відповідали: "Ні".

peru2

Фото: verlisia-in-wilderness.tumblr.com

Я водив туристів в будинки місцевих жителів – і одного разу зі мною сталася дивна історія. В одному з таких будинків в кутку під дахом я побачив дуже гарної форми камінь в срібному обрамленні з інкрустацією рубіна. Я запитав у господаря будинку: "У тебе є кристал?", – А він відповів: "Так, у мене є кристал, але він не твій – твій всередині". І тоді він зайшов в будинок і виніс мені прекрасну прикрасу зі срібла з рожевими кристалами кварцу: 6 з одного боку, 6 з іншого і рожевим серцем з аметисту посередині. І старець подарував мені цей кристал. Я запитав у нього: "Чому ти сказав, що це мій камінь?" І він пояснив мені: "До мене приїжджав американець, привіз два кристали. Один – той, який ти бачив, а другий сказав заховати у себе в будинку і віддати людині, яка першою прийде і запитає про мій кристал. Минуло вже кілька місяців – і ти був першим". Але я не міг прийняти такий дорогоцінний дар. Я запропонував старця гроші, але той відмовився. І тоді я сказав: "Добре, тоді нехай я буду хранителем цього каменю. Якщо ти вирішиш, що він тобі знадобився або захочеш отримати за нього гроші, скажи – я у тебе відразу його викуплю або віддам".

Реклама

Я носив його як прикрасу на шиї. Оскільки вона занадто привертала увагу, став ховати під одяг. Але все одно іноді в місцях сили деякі люди відчували його і говорили: "Щось таке на тобі висить". І використовували як антену для того, щоб контактувати з майстрами. Тобто я бачив на власні очі, як люди отримували якісь послання. Те, про що вони говорили під час цих сеансів, дійсно ставало правдою – про це навіть писали газети. Тоді у мене не залишилося жодних сумнівів. Тоді я став вірити у все це.

Десь через 15 місяців камінь зник. Мені було сумно, я відчував себе винуватим, адже я не був його власником, а лише зберігачем. Тільки потім я зрозумів, що час цього каменю вийшов – історія була закінчена.

Я бачив на власні очі, як люди отримували послання. Те, про що вони говорили під час сеансів, дійсно ставало правдою.

- Ви говорите, що довгий час пропрацювали з туристами. Навіщо вони приїжджають в Перу? Намагаються зустрітися з місцевими шаманами?

- Справа в тому, що йдеться не тільки і не стільки про людей – йдеться більше про місце. У багатьох духовних та езотеричних школах відомо, що сталося серйозне зрушення, відбулася зміна циклів. Відбувся перехід з ери Риб в еру Водолія. Взагалі-то, у всіх культурах життя йде по циклах. Коли цикл закінчується, настає час змін. Ви знаєте, що у планети Земля є два полюси – і не тільки Південь і Північ. Є ще чоловічий і жіночий полюси. Завжди повинен бути баланс. Те ж саме і з планетою – є дві полярності. Одна сфокусована в Гімалаях – це чоловіча полярність. Друга знаходиться в Андах, вона сфокусована в озері Тітікака – це жіноча полярність. Ці два місця знаходяться один навпроти одного і між ними постійно проходить енергія, що з'єднує ці дві полярності.

У минулому циклі, в минулому ері, дуже важлива була чоловіча енергія – тому все паломники прямували в Тибет, Гімалаї. Але зараз все змінилося. Прийшов новий цикл – це жіноча ера, позитивна ера. Зараз йде пробудження жіночої енергії. Ми бачимо, що роль жінок в світі посилюється, на них лягає все більше відповідальності.

У світі було проведено конкурс на 7 нових чудес. І одним з таких чудес був названий Мачу-Пікчу. Таким чином, люди стали цікавитися Перу. Щось всередині людей пробуджується – і вони вирішують їхати в Мачу-Пікчу, а після їдуть на озеро Тітікака. Коли вони потрапляють в ці місця, то розуміють, що ця подорож – їжа для душі, шлях духовного зростання.

Зараз йде пробудження жіночої енергії. Ми бачимо, що роль жінок в світі посилюється, на них лягає все більше відповідальності.

- Ви говорите, що прийшла жіноча ера – позитивна. Чому тоді зараз так багато воєн, так агресивно змінюється світовий порядок?

- У культурі Анд прийнято вважати, що повний цикл триває тисячу років: 500 років темного часу і 500 років – світлого. І зараз всього лише починається новий день. Ми ще не відійшли від ночі. Тому у нас багато страхів – страхів перед невідомістю. І звичайно, страшно усвідомити, хто ми. А ми є любов. І для багатьох людей справжній виклик повірити в те, що вони і є любов.

З раціональним тут немає взагалі нічого спільного, але ж саме раціональний світ створює все те, що відбувається навколо нас. Раціональний значить вимірний. І ми вимірюємо всі, але не можемо виміряти найважливіше: хто ми, хто ми є, що рухає світом. А світом рухає любов.

Нам потрібно скинути з себе весь тягар страхів. Тому що вся жорстокість і агресія починаються зі страхів.

- Кажуть, що у інків були способи зв'язку з космосом, з інопланетним розумом. Тобто місця сили в Перу використовувалися ще й для зв'язку з інопланетянами?

- Ми називаємо це зонами Міжпросторової, міжгалактичної навігації. З доінковської епохи збереглося дуже багато доказів присутності позаземних істот і цивілізацій на наших землях. Багато легенд розповідають про те, що деякі рослини, продукти і матеріали за своїм походженням не є земними – вони прийшли з інших планет, з зірок. Я брав участь в 9 передачах каналу Discovery про місця сили в Перу, пов'язаних з інопланетянами. І зараз настав час, коли люди почали піднімати голову – і нарешті зрозуміли, що вони не одні у Всесвіті.

peru1

Фото: norafleischer.tumblr.com

- А які найважливіші місця сили в Перу? Що потрібно відвідати, щоб відчути цю енергетику?

- Підхід повинен бути зовсім іншим. Якщо ти їдеш в якесь місце і думаєш головою, що це місце сили, то це так не працює. Потрібно спочатку відкрити серце. Якщо ми відкриємо серце, ми зможемо відчути кругообіг енергії. Це все називається сакральною геометрією. На планеті дуже багато таких місць, пов'язаних з сакральною геометрією. Наприклад, є лей-лінії, які з'єднують гору Тунупа, що знаходиться в Болівії, і гору Шаста в Каліфорнії. І між ними по одній лінії розташовуються на однаковій відстані озеро Тітікака, Куско і інші різні об'єкти. У всій Південній Америці дуже багато таких місць, але основні пункти знаходяться на території Перу. Чому? Тому що інки, які вважали себе дітьми Сонця, знали толк в місцях сили.

Нам потрібно скинути з себе весь тягар страхів. Тому що вся жорстокість і агресія починаються зі страхів.

- Вважається, що багато знань інків загубилися, сучасні люди не можуть розгадати їх секрети.

- Мудрість не губиться – вона просто спить. Коли в 1492 році іспанці прийшли на територію Латинської Америки, це як раз був захід. А зараз починається світанок. У 2022 році буде повне сонце. Саме час для пробудження мудрості.

- А в давньої мудрості є рецепт щастя для людства? Що потрібно робити, щоб бути щасливим?

- Щастя – це природний стан нашого духу. Щоб бути щасливими, ми повинні бачити світло всередині себе. Це договір з самим собою, зустріч зі своїм внутрішнім світлом.

В основі всього лежить закон тяжіння. Ви – магніти, і ви можете притягнути все, що захочете. Ми можемо вірити в те, що знайшовши супутника життя, будемо щасливі. Або піднявшись по кар'єрних сходах, або виїхавши жити в інше місто, або заробивши багато грошей. Можна все це вважати пунктами щастя, але ніщо з навколишнього світу не може нам гарантувати постійної радості. Що ж є джерелом постійного щастя і радості? Це підключення до своєї власної душі, свого внутрішнього світу.

Але для того, щоб прийти до цього, необхідно обов'язково відпустити своє минуле, розлучитися з важкими енергіями. Справа в тому, що у нас є постійна внутрішня схильність притягувати до себе важкі енергії, цікавитися ними. Потрібно відпустити ніч з себе.

Я вважаю частиною своєї місії нагадати кожному – і нагадувати кожен день, що потрібно пробуджувати світло всередині своїх сердець. Якщо ми будемо робити це кожен день, ми змінимо своє життя. Тому що основні закони життя – це любов, служіння і мудрість. Але не буває любові без служіння життя і світла. Як тільки ми згадаємо про те світло, яким ми є, ми зрозуміємо, що всі ми – незвичайні, екстраординарні. Коли ми побачимо це в собі, то почнемо бачити і в інших, адже люди бачать в інших лише те, що є всередині них самих.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти