Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Києві студенти університету ім. Драгоманова заблокували одну з будівель вузу

6 листопада 2016, 00:50

Студенти заявили, що не зніматимуть блокаду, поки ректор не відмінить своїх підходів до управління вузом

СтудентиНаціональногопедагогічногоуніверситетуіменіДрагомановане припиняютьблокуватиодну з будівельсвоговузу.Уприміщеннязайшливп'ятницюідосихпірне розходяться,-повідомляє "5 канал".

Виданнязазначає,щостудентствопротестуєпротинамірівкерівництвауніверситетувідкритимеблевиймагазиннаплощах,якіможнабулобвиділитипіднавчальнийпроцес.Меблівприміщенніпродавалиіраніше,алепіслябанкрутстваорендаряплощіпланувалиповернутипіднавчання.Незважаючинаціобіцянкиновийремонтзробилизновупідмагазин.

Реклама

Студентизаявили,щоне зніматимутьблокаду,покиректорне відмінитьсвоїхпідходівдо управліннявузом.Привідсутностіректорадо студентівприйшлипроректоритапообіцялив понеділоквректоратіобміркувати,яквирішитипроблему.

"Швидше за вседопонеділка.У понеділокбудезустрічзнашимректором.Швидше за всепіденапоступки,якмінімуммеблевогомагазинутут небуде.Унихпросто небудевибору.Мибудемостоятидоостаннього",-повідомивстудентпедагогічноговузуПавлоМаценко.

Усвоючергуголовастудентської радиНПУЛевЛевицькийзаявив,що"однією з умовбулонаданнявсіхдокументівпоорендівпринципізаостанні5років.Друга умоваполягалавтому,щоректорприїжджаєзвідпустки,імипроводимотерміновийректорат,наякомувирішуємовсінашінасущніпроблеми,втомучисліпоорендах,аудиторіяхібагато-багаточомуіншого.Іцедвінайпершихумови,після(виконання-Ред.)якихмиготовіговоритипро зняттяоблогинашогоблок-постанацихплощах,демизнаходимося".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...