Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Києві на святі у військовому інституті з'явився радянський прапор

21 квітня 2018, 15:32

Ювілей КВІРТУ відзначали під червоним прапором

Фото: Facebook Айдера Муждабаєва

Фото: Facebook Айдера Муждабаєва

УКиєвінасвяткуванні65-річногоювілеюКиївськоговійськовогоінженерно-радіотехнічногоучилищавійськові йшли під червоним прапором з серпом і молотом. Про цеповідомивжурналістАйдерМуждабаєввсвоємуFacebook.
"Сьогодні. Радянське прапор на ювілеї КВІРТУ (Київське військове інженерне радіотехнічне училище). Ну, що. Вітаємо ..." - написав він.

screenshot_3_105

Цеповідомленнявикликалобурюобуреннявмережі,багато користувачіввимагаливіддепутатів,керівництваучилища,міністраоборониіначальникаГенштабурозібратисязінцидентоміпокаративинних.

Так,журналістВіталійГайдукевич,відомийсвоїмидослідженнямивійськовоїісторії,безпосередньозвернувсядо військовогокерівництвазісловамипро"регулярномурецидивСРСР".

"Якби за підняття радянського авіаційного прапора в Бродах когось реально покарали ... якби за спроби відзначити радянські "ювілеї" в сучасній армії комусь рубанули в'язанку доган і неповну відповідність, цієї фотографії не було б. А так ... Хоча проблема вирішується елементарно – розчерком пера. 1. Радянські прапори здати в військово-історичний музей на зберігання. 2. Літочислення сучасних структур вести з 1991 року. 3. Людей, відповідальних в сфері військової освіти за гуманітарний напрямок (історія) – масово на переатестацію з подальшим

screenshot_2_134

Реклама

Іншікоментаторивмережітакожвимагализробитисерйозні"висновки"іпокаративинних.

screenshot_4_87

screenshot_5_76

screenshot_7_65

screenshot_8_51

screenshot_9_43

screenshot_10_33

Нагадаємо,ранішеподібнийскандалспалахнувпіслятого,яквійськовослужбовціНаціональноїгвардіїУкраїнинасвяткуванні73-ї річниці звільнення Кривого Рогу пройшли урочистим маршем під радянськими прапорами. Тодіначальникавійськової частиникомандувачНацгвардіївідсторониввідпосадиначаспроведеннярозслідування.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...